Завантаження...

train_s

Потяг Конотоп - Коростень

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Конотоп - Коростень

Поїзд Конотоп - Коростень – один з кращих видів транспорту для мандрівки з Сумської в Житомирську область. Маршрут пролягає мальовничими місцями України та забезпечує швидке прибуття до пункту призначення. Залізничний транспорт має безліч переваг порівняно з автомобільним, тому він користується високим попитом.

Поїзд, який прямує маршрутом Конотоп - Коростень, проїжджає через Ніжин та Київ. Вагони обладнані місцями для багажу, столами, зручними місцями для відпочинку, що забезпечує пасажирам комфорт під час подорожі. За бажанням можна замовити постіль і поспати в дорозі, яка займає близько 5 годин. У провідника можна замовити чай або каву.

Коростень – давнє місто, яке колись було столицею древлян. Дізнайтеся про нього більше, відвідавши унікальні місця:

 1. Древлянський парк з унікальними пам’ятками та древлянським городищем.
 2. Парковий фонтан, створений у з червоного граніту у 1985 році.
 3. Військово-історичний комплекс “Скеля”: його будівництво розпочали у 1935 році на місцях природних печер, зараз тут діє музей військової фортифікації з унікальними експонатами.
 4. Музей Локомотивного депо – тут можна більше дізнатися про розвиток залізничного сполучення між Коростенем та Києвом.

За допомогою сервісу SkyBooking можна швидко купити залізничні квитки Конотоп - Коростень. Зручний інтерфейс сайту забезпечує пасажирів можливістю швидкого вибору місць у потязі у будь-який час доби.

;

Залізничні квитки Конотоп - Коростень

За маршрутом Конотоп - Коростень курсує два пасажирські потяги: Харків – Львів та Харків – Ужгород, завдяки чому можна вибрати зручний час та дату відправлення. Появу швидкісних потягів Інтерсіті поки не анонсували. Придбати проїзний документ можна на сайті skybooking.ua. На вибір пасажирів представлено декілька класів вагонів:

 • плацкарт;
 • купе;
 • люкс.

Рівень комфорту та ціна на місця в них відрізняються, тому необхідно заздалегідь визначитися з кращим варіантом відносно власних потреб. Безпеку поїздки та якість обслуговування на поїзд Конотоп - Коростень перевізник забезпечує для всіх пасажирів.

Скільки коштує квиток на поїзд Конотоп - Коростень

Ціни на залізничні квитки Конотоп - Коростень залежать від сезону, вибраного вагону, дати виїзду та інших деталей. Якщо ви не хочете зайвий раз їздити на станцію – перевірити вартість можна за допомогою сервісу SkyBooking. Для цього достатньо вибрати пункт відправлення та прибуття, день відправлення і потім вже рейс – сайт швидко надасть інформацію стосовно актуальної вартості. Ви також можете скористатися послугою перевезення тварин та додаткового багажу, але це потрібно вказати на етапі бронювання квитка.

Як купити залізничні квитки на поїзд Конотоп - Коростень

Сайт skybooking.ua дозволяє купити квиток на поїзд онлайн без необхідності відвідування вокзалу. Щоб оплатити місце в вагоні, вам потрібно:

 1. Відкрити вкладку “Залізничні квитки” та ввести в рядки пошуку станції відправлення і прибуття.
 2. Переглянути розклад поїздів і вибрати зручний варіант.
 3. На схемі вагонів відмітити потрібне місце.
 4. Заповнити електронну форму з особистими даними пасажира.
 5. Оплатити замовлення.

Квиток на потяг Конотоп - Коростень надійде на вказану адресу електронної пошти. Варто ще раз перевірити правильність введення особистих даних: проїзний документ з помилками у прізвищі чи імені вважається недійсним. Так ви зможете купити квиток на поїзд Конотоп - Звягель та в інші міста. 

Де купити квиток на поїзд

На вибір пасажирів є декілька способів придбання проїзного документа. Можна купити залізничні квитки онлайн на офіційному сайті або приїхати на вокзал та здійснити купівлю в касі офлайн. Якщо вам важко визначитися – пропонуємо ознайомитися з особливостями кожного варіанта.

Купити квиток на поїзд онлайн

Щоб заощадити час і не їздити на станцію, варто купити квиток на поїзд онлайн. Цей проїзний нічим не відрізняється від традиційного паперового, який видають в касі. Однак придбання його більш зручне:

 • вам не потрібно очікувати в черзі;
 • ви самостійно можете порівняти ціни на різні дати;

Якщо потрібно змінити дату виїзду – достатньо перевірити наявність квитків на потяг в необхідний день та оформити заміну. До бронювання доступні проїзні документи на всі потяги Укрзалізниці, включно з Інтерсіті.

Купити квиток на потяг в касі

Ви можете купити залізничні квитки онлайн, але на вокзалі досі доступні каси, куди вам варто звернутись за необхідності. Літні люди, а також ті, хто має проблему оплати карткою, користуються цією можливістю. Для тих, хто вирішує купити квиток на потяг Конотоп - Коростень на вокзалі, є кілька переваг:

 • можна проконсультуватися з працівником та отримати відповіді на всі запитання;
 • ви отримаєте роздрукований проїзний відразу на руки.

Проте в цьому випадку ви можете і не купити проїзний документ, через що доведеться змінювати плани. Також доведеться витратити більше часу на дорогу до вокзалу. 

Розклад руху потягів Конотоп - Коростень

Перевіряючи наявність квитків на потяг, варто переглянути і графік руху. Так вдасться вибрати найзручніший час відправлення. Сервіс SkyBooking забезпечує користувачів актуальною інформацією стосовно розкладу поїздів, можливих затримок чи змін одночасно з їх публікацією на офіційному сайті Укрзалізниці.