Завантаження...

train_s

Потяг Конотоп - Харків

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Конотоп - Харків

Конотоп – батьківщина тієї самої відьми із твору відомого українського письменника. Від Харкова він розташований досить далеко. Найкоротшим маршрутом дістатися вийде за шість годин. Ми рекомендуємо вибрати для подорожі поїзд, адже це зручний, надійний та швидкий спосіб пересування.

За маршрутом Конотоп - Харків на сьогодні курсують два потяги. Обидва вони виїжджають рано-вранці. Це звичайні швидкі поїзди, так що у пасажира буде можливість подрімати в дорозі. На жаль, електропоїзди підвищеного комфорту Інтерсіті з Конотопу до Харкова поки що не ходять.

Плануючи подорож із замовленням залізничних квитків, краще не затягувати. Тим паче, що на популярні напрямки місця розбирають дуже швидко. Бронюйте залізничні квитки на поїзд Конотоп - Харків за допомогою сайту skybooking.ua. Це легко зробити прямо з дому, офісу чи іншого місця, де є Інтернет. Замовити квиток на поїзд можна за 20 днів до запланованої дати відправлення.

Якщо раптово змінилися плани і поїздка не відбудеться або переноситься на інший день, не варто переживати. Електронний проїзний документ можна повернути або обміняти, не втрачаючи при цьому грошей. Процедура анітрохи не складніша за покупку.

Якщо виникнуть труднощі, завжди можна звернутися до служби підтримки SkyBooking. Фахівці працюють 24/7 та готові допомогти з будь-яким питанням.

;

Залізничні квитки Конотоп - Харків

Вибираючи залізничні квитки, відштовхуйтеся від своїх фінансових можливостей та особистих переваг:

 1. Вагон-плацкарт – найбюджетніший варіант. Але він не позбавлений зручностей. У пасажира буде комфортне місце, столик та відсік для багажу.
 2. Купе – варіант трохи дорожчий, але значно комфортніший. До зручностей плацкарта додаються двері, що зачиняються на замок.
 3. Люкс – найдорожчий варіант, але рівень комфорту у ньому – максимальний.

Скільки коштує квиток на поїзд Конотоп - Харків

Ціна квитка на поїзд Конотоп - Харків насамперед залежить від рівня комфорту вагона. Також до фінальної суми додаються вибрані додаткові послуги. Точна вартість проїзду відображається безпосередньо перед сплатою.

Як купити залізничні квитки Конотоп - Харків

Придбати квитки на поїзд онлайн, за допомогою сервісу SkyBooking – просто. Потрібно лише дотримуватися наступного алгоритму:

 1. На головній сторінці цього офіційного сайту знайдіть пошуковий рядок.
 2. Заповнюєте потрібні поля. У "звідки" пишіть місто відправлення, у нашому випадку – Конотоп, у "куди" – Харків.
 3. Вказуєте дату поїздки там, на спеціальному календарі. Можна відразу відзначити день повернення.
 4. Натискаєте "знайти".
 5. Після цього система опрацює ваш запит, зіставить з інформацією від Укрзалізниці, уточнить розклад поїздів, ціни на квитки та кількість вільних місць. Все це займе не більше хвилини.
 6. Із запропонованих варіантів виберіть відповідний, клацнувши по ньому.
 7. Відкриється схема вагона, де відображено вільні місця. Натискайте на те, що сподобалося.
 8. Після цього з'явиться форма, в яку потрібно запровадити паспортні дані пасажира: ім'я та прізвище. Обов'язково перевірте правильність написання. А також можна вказати додаткові послуги: напої, постільна білизна.
 9. Клікайте "купити".
 10. Далі потрібно у відповідні вікна ввести номер мобільного телефону та адресу електронної пошти.
 11. Натискайте "оплатити" і дотримуйтеся подальших інструкцій.

Проїзний документ прийде на електронну пошту. Роздруковувати його необов'язково, достатньо пред'явити провіднику з екрана телефону.

Де купити квиток на поїзд

Невід'ємна частина будь-якої подорожі залізничним транспортом – це придбання проїзного документа. Є кілька варіантів: купити залізничний квиток онлайн або безпосередньо в касі. Зараз перший спосіб стає все популярнішим, в силу своєї зручності.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Замовити квитки на поїзд онлайн – це швидко, просто та надійно. Користувачеві потрібно лише вказати напрямок, що його цікавить, на сайті skybooking.ua і відзначити дату відправлення. Алгоритми зроблять інше самі: звіряться з графіком Укрзалізниці, перевірять наявність квитків на поїзд та нададуть інформацію у зручному форматі. Вам залишається лише вибрати відповідний варіант та оплатити за допомогою інтернет-банкінгу.

Купити квиток на поїзд у касі

У касі залізничної станції також можна придбати залізничні квитки Конотоп - Харків. Однак ця процедура займе більше часу. По-перше, доведеться прибути на вокзал заздалегідь або окремо з'їздити. По-друге, до віконця каси зазвичай стоїть черга. По-третє, не факт, що на потрібну дату ще залишаться квитки на поїзд.

Розклад руху поїздів Конотоп - Харків

Нині все може змінитися будь-якої хвилини. На жаль, це стосується й розкладу поїздів. Бути в курсі всіх змін у графіку залізничного транспорту допоможе сервіс SkyBooking. У нас завжди актуальна інформація про розклад поїздів, що ґрунтується на офіційних даних від Укрзалізниці.

Хорошої подорожі

Не обмежуйте себе у пересуванні. Подорожуйте із задоволенням, замовляючи квитки у SkyBooking.