Завантаження...

train_s

Потяг Коломия - Тернопіль

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Коломия - Тернопіль

Напрямок Коломия - Тернопіль дуже популярний. Для переміщення між цими містами багато хто вибирає саме залізничний транспорт, який має безліч плюсів. Насамперед – це пейзажі за вікном. Потяг Коломия - Тернопіль вирушає в обід, а прибуває увечері. Сидячи біля вікна, можна всю дорогу насолоджуватися гарною природою та заходом сонця. Не завжди є можливість побачити подібне із вікна автобуса.

Придбати квитки на поїзд онлайн можна на офіційному сайті сервісу SkyBooking, який зроблений дуже зручним для користувача. На сайті можна забронювати місце буквально за кілька хвилин, натиснувши кілька кнопок. Наявність квитків на поїзд, розклад та всі зміни у графіках відповідають дійсності завдяки співпраці з національним оператором Укрзалізниця.

Спонтанні мандрівники можуть купити квитки безпосередньо у день відправлення. З цим проблем не буде, адже маршрутом курсують два різні потяги щодня. Для ділової або заздалегідь запланованої поїздки краще забронювати залізничні квитки за 2-3 тижні.

;

Залізничні квитки Коломия - Тернопіль

Туристичний місто Коломию та Тернопіль розділяють близько 180 км. Це невелика відстань, проте поїзд їде довго – 6-7 годин. Невимогливі пасажири найчастіше вибирають залізничні квитки у вагоні плацкарт. Це економваріант, але не менш зручний. Всю дорогу вам доведеться їхати у компанії інших попутників.

Більш дорогі та комфортні вагони – купе та люкс. У купе розміщується чотири особи, у люксі – дві. Замовити квитки на поїзд з підвищеними зручностями буде трохи дорожче, але натомість пасажир отримає тишу та спокій.

Охочі вирушати на швидкісному Інтерсіті, на жаль, не зможуть це зробити, адже цим напрямом він поки не їздить.

Скільки коштує квиток на поїзд Коломия - Тернопіль

Дізнатися наявність квитків на поїзд та їх вартість найзручніше на сайті skybooking.ua. Для цього в пошуковому рядку потрібно вказати напрямок, потім вибрати дату та тип вагона з місцем. Система зробить розрахунок та визначить остаточну ціну на залізничні квитки Коломия - Тернопіль.

Вартість проїзду може змінюватися в залежності від пори року, дня, місця та наявності пільг. Інформація на сайті завжди відповідає дійсності і пасажир не опиниться у якихось непередбачених ситуаціях.

Як купити залізничні квитки Коломия - Тернопіль

Бронювання залізничних квитків онлайн та їх подальша покупка найшвидше здійснюється за допомогою нашого сервісу. Для цього потрібно виконати дуже просту інструкцію:

  1. На першій сторінці офіційного сайту в пошуковому рядку вкажіть міста відправлення та прибуття.
  2. У календарі виберіть дату виїзду.
  3. Після цього з'явиться список з усім доступним залізничним транспортом (у цьому випадку є два варіанти).
  4. Далі пасажир має обрати вагон та місце (на поданій схемі з актуальною наявністю квитків на поїзд).
  5. Наприкінці заповніть електронну анкету. Вкажіть ПІБ відповідно до паспорта, телефону та електронної пошти.
  6. Для завершення обов'язково натисніть кнопку "купити" і введіть банківські реквізити.
  7. Після того як ви успішно купили залізничні квитки онлайн, електронний варіант проїзного з'явиться на пошті. Його можна роздрукувати, але якщо немає такої можливості, то для провідника достатньо версії на телефоні.

Де купити квитки на поїзд

Замовлення залізничних квитків здійснюється двома способами: онлайн і в касі на вокзалі. Який спосіб вибрати залежить від вашого бажання та переваг.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Купити залізничні квитки онлайн дуже просто. Для цього скористайтеся сайтом skybooking.ua. Декілька хвилин вашого часу, доступ до Інтернету та банківська карта – все, що потрібно для бронювання місця на поїзд Коломия - Тернопіль. Вибравши спосіб онлайн-покупки, ви ніколи не втратите свій квиток та не пошкодите його.

Купити квиток на поїзд у касі

Замовити квитки на поїзд та купити їх можна у касі міського вокзалу. Це зручно, коли немає можливості зайти в Інтернет або поповнити картку для оплати. В іншому випадку краще скористатися нашим онлайн-сервісом.

Розклад руху поїздів Коломия - Тернопіль

Для планування поїздки та замовлення залізничних квитків достатньо вибрати день, потрібний поїзд. Сервіс SkyBooking має у своєму розпорядженні повну інформацію, оскільки співпрацює з оператором Укрзалізниця.

Враховуючи різні обставини, завжди є ризик, що розклад поїздів зміниться чи зміститься на кілька годин. Щоб не виникло неприємних ситуацій, рекомендуємо за пару годин до відправлення перевіряти наявність змін у графіку і лише тоді їхати на вокзал.

Хорошої подорожі

Вибираючи сервіс SkyBooking, кожен пасажир може бути впевнений у надійності та високій якості обслуговування. Будь-яка поїздка залишить лише позитивні враження та згадуватиметься з посмішкою.