Завантаження...

train_s

Потяг Коломия - Лубни

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Коломия - Лубни

Маршрут Коломия - Лубни – це майже 800 кілометрів шляху, який пролягає через наймальовничіші місця України. Залізничний транспорт долає цю відстань за 15 годин.

Єдиний поїзд Укрзалізниці, який доставляє пасажирів із Коломиї до Лубнів – це Чернівці - Полтава. Курсує цей поїзд щодня. Залежно від пори року, він може проходити або за парними датами, або за непарними, тому важливо заздалегідь подивитися, в який день можливий виїзд. Зробити це можна за допомогою SkyBooking.

Поїзд складається з вагонів кількох рівнів комфорту: плацкарт, купе та люкс.

Виділимо основні переваги подорожі цим маршрутом залізничним транспортом:

 1. Комфорт.
 2. Широкий ціновий діапазон.

Зручний розклад – до Лубнів пасажир прибуває на початку наступного дня, що дуже практично для студентів, туристів та ділових людей.

;

Залізничні квитки Коломия - Лубни

Потяг, який слідує цим маршрутом, проїжджає через різні населені пункти, в тому числі і через столицю. Оскільки він зупиняється в Києві, цей залізничний рейс досить затребуваний, тому важливо заздалегідь здійснити замовлення залізничних квитків за допомогою сервісу SkyBooking.

Скільки коштує квиток на поїзд Коломия - Лубни

Вартість квитків формується на підставі популярності маршруту, типу поїзда та вагона, наявності пільг та додаткових послуг.

Поїзд Коломия - Лубни складається із вагонів трьох типів:

 1. Найбільш бюджетний варіант – плацкарт. Це загальний вагон, поділений на секції без дверей.
 2. Купейний вагон – це місця середньої цінової категорії. Кожна секція закривається, тому в окремому купе буде тихо та спокійно. Оптимальний варіант для людей, які мандрують сім'єю або невеликою компанією.
 3. Люкс – купейний вагон підвищеного комфорту, розрахований на двох.

Також у ціну квитка можна включити додаткові послуги – чай, каву, постільну білизну. Так пасажир визначає, які послуги йому потрібні, а без яких він може обійтися. І, відповідно, самостійно формує вартість проїзду.

Як купити залізничні квитки Коломия - Лубни

На сайті skybooking.ua розроблено простий та зрозумілий алгоритм купівлі квитків:

 • пасажир повинен заповнити форму, вказуючи місто, з якого він має намір їхати, та населений пункт, куди він має прибути, а також дату поїздки. Якщо потрібно, можна вказати дату повернення;
 • із запропонованих варіантів рейсів від Укрзалізниці клієнт вибирає оптимальний, а потім шукає серед запропонованих вільних місць відповідне для себе;
 • остання дія – оплата проїзду та отримання електронного варіанту квитка на електронну пошту.

Це найпростіший і найшвидший спосіб купити квиток.

Де купити квиток на поїзд

Існує два варіанти придбання квитка – онлайн (на сайтах-агрегаторах) чи офлайн (у касі залізничного вокзалу).

Квитки рівноцінні. Укрзалізниця та сайти-агрегатори, наприклад, SkyBooking, працюють в єдиній інформаційній системі, тому одне місце не може бути продано двічі та проблеми при посадці на рейс виключено. Вся різниця – у процедурі покупки.

Придбати квиток на поїзд онлайн

SkyBooking – практичне рішення онлайн-купівлі квитків.

Замовляючи квитки на поїзд на нашому ресурсі, пасажир отримує такі переваги:

 • вибирає у якому вагоні їхатиме. Виключено ситуацію, коли касир "притримує" зручні варіанти для когось – сайт відкриває доступ до повної інформації про вільні місця;
 • купити залізничні квитки онлайн можна в будь-який час дня та ночі, у свята та вихідні. Жодних обмежень немає;
 • пасажир впливає на ціну квитка, обираючи певний вагон та супутні послуги або, відмовившись від чаю, кави, білизни;
 • немає потреби витрачати багато часу на поїздку до каси – для замовлення залізничних квитків достатньо доступу до Інтернету та наявності коштів на банківській карті.

Залізничні квитки Коломия - Лубни, куплені онлайн, можна роздрукувати на принтері або перед виїздом обміняти на паперовий варіант в касі вокзалу.

Купити квиток на поїзд у касі

Залізничні квитки Коломия - Лубни можна купити в касі будь-якого залізничного вокзалу країни. Але треба враховувати, що не всі каси працюють цілодобово. Поїздка до кас займає час. Поки пасажир дістанеться вокзалу, квитки можуть бути викуплені. Якщо Укрзалізниця додасть вагон до поїзда, щоб дізнатися про це, доведеться знову їхати на вокзал, що, щонайменше,  непрактично.

Розклад руху поїздів Коломия - Лубни

Прямий поїзд поки що курсує лише один, не кожен день і періодично його курсування змінюється. SkyBooking дозволяє відстежувати зміни у розкладі поїздів за маршрутом. Ми працюємо в єдиній інформаційній системі з Укрзалізницею, тому всі оновлення виробляються оперативно.

Куди б ви не їхали – до Луцька, Конотопу, Києва чи Краматорська – наша наша команда допоможе вибрати оптимальний рейс і без труднощів купити залізничні квитки онлайн.

Бажаємо гарного шляху!