Завантаження...

train_s

Потяг Коломия - Івано-Франківськ

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Коломия - Івано-Франківськ

Залізничний транспорт дозволяє комфортно подорожувати на будь-які відстані. На дорогу з Коломиї до Івано-Франківська піде всього година. Курсують п'ять поїздів, тому у вас не виникне проблем з вибором місць.

Однак не варто покладатися на їх кількість, розраховуючи, що в будь-якому випадку встигнете купити залізничний квиток. Краще подбати про це заздалегідь, адже можна купити квиток на поїзд онлайн, для чого ідеально підійде сервіс SkyBooking.

Зорієнтуватися на сайті просто – пошуковий рядок розташований на головній сторінці. Виберіть розділ "Жд квитки" і введіть напрямок, що вас цікавить, тобто Коломия - Івано-Франківськ. На спеціальному календарі позначте дату поїздки та натисніть "знайти". Система сайту все зробить за вас: опрацює запит, звіриться з даними Укрзалізниці та видасть готові варіанти.

Бронювання залізничних квитків доступне майже за місяць до дати поїздки. Якщо у розкладі поїздів відбудуться зміни, пасажира повідомлять. У разі чого, посадковий квиток легко можна повернути, не втрачаючи при цьому гроші.

;

Залізничні квитки Коломия - Івано-Франківськ

Їхати з Коломиї до Івано-Франківська всього годину. Однак і цей час хочеться провести комфортно. Для цього вивчіть всі доступні поїзди і вагони на дату, що цікавить, і виберіть найкраще для себе.

Якщо хочете попрацювати в дорозі за ноутбуком, краще обрати вагон типу купе. У ньому є столик, щоб розташуватися, розетки та додаткове освітлення, а двері забезпечують захист від шуму.

Якщо вам потрібна тиша, вибирайте для подорожей люкс.

Скільки коштує квиток на поїзд Коломия - Івано-Франківськ

Обов'язково перевіряйте точну вартість перед тим як замовити залізничний квиток. На ціну впливають тип поїзда та рівень комфорту вагона. Актуальні ціни та інформацію про наявність квитків вказано на офіційному сайті skybooking.ua.

Як купити залізничні квитки Коломия - Івано-Франківськ

Щоб замовити квитки на поїзд за допомогою онлайн-сервісу SkyBooking, потрібно виконати декілька простих кроків:

  1. Впишіть у пошуковий рядок "звідки" місто Коломию, а в рядок "куди" – Івано-Франківськ.
  2. Далі на календарі позначте точну дату поїздки та, якщо вже запланували, дату повернення.
  3. Клікайте "знайти".
  4. Протягом кількох секунд система проаналізує запит та порівняє з пропозиціями Укрзалізниці. На екрані з'явиться список поїздів, час відправлення, кількість вільних місць та актуальні ціни на залізничні квитки.
  5. Натискайте на відповідний поїзд. На схемі вагона виберіть вільне місце.
  6. Після цього відкриється електронна форма. Туди потрібно ввести паспортні дані – ім'я та прізвище пасажира, номер мобільного телефону та адресу електронної пошти. Обов'язково перевірте, щоб усе було правильно написано.
  7. Клікайте "оплатити" і дотримуйтеся вказівок.

При замовленні залізничних квитків за допомогою сервісу SkyBooking оплату можна здійснити за допомогою картки будь-якого банку.

Не переживайте про збереження посадкового документа. Нічого роздруковувати не потрібно, а відповідно й втратити неможливо. Пред'явіть провіднику під час посадки на поїзд квиток на екрані смартфона. Цього буде достатньо.

Де купити квиток на поїзд

Є два основні варіанти, як купити залізничні квитки – онлайн і безпосередньо в касі залізничного вокзалу. Більшість людей все частіше віддають перевагу першому способу. Це просто, зручно та швидко, що вкрай важливо у наш час.

Придбати квиток на поїзд онлайн

На сайті сервісу для купівлі залізничних квитків  skybooking.ua це можна зробити самостійно прямо з дому чи офісу. Забронювати проїзний документ краще за місяць. Отже, краще зробити все заздалегідь, щоб не хвилюватися про наявність квитків.

Купити квиток на поїзд у касі

Квиток на поїзд Коломия – Івано-Франківськ можна придбати безпосередньо у касі залізничної станції. Виділіть час, щоб поїхати на вокзал, або ризикніть відкласти це до дня поїздки. Пам'ятайте, що на популярні напрямки квитки швидко розкуповують, тому ви ризикуєте простояти в черзі даремно.

Розклад руху поїздів Коломия - Івано-Франківськ

На сайті  skybooking.ua можна ознайомитися з розкладом поїздів за напрямами, що вас цікавлять. Інформація регулярно оновлюється, ґрунтуючись на даних Укрзалізниці. Обов'язково перевіряйте розклад поїздів, коли плануєте подорож.

Хорошої подорожі

Сучасні технології значно спростили пошук та купівлю квитків, зробивши поїздки доступнішими. Подорожуйте зі SkyBooking в будь-які міста країни.