Завантаження...

train_s

Потяг Коломия - Чернівці

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Коломия - Чернівці

Поїзд, як і раніше, залишається найбезпечнішим наземним видом транспорту. Швидко та комфортно дістатися з Коломиї до Чернівців можна завдяки розвиненому залізничному сполученню між цими містами. Дорога займе приблизно півтори години. На шляху буде лише дві зупинки тривалістю не більше п'яти хвилин кожна.

За маршрутом Коломия - Чернівці щодня вранці проходять два потяги. Крім того, в різні дні регулярно курсують додаткові вечірні рейси. Через насичений рух у цьому напрямку, пасажири можуть підібрати найбільш зручний час для своєї поїздки.

Вибрати потрібні місця в найбільш підходящому вам вагоні з більшою ймовірністю вдасться, якщо замовити квитки заздалегідь. На нашому сайті є можливість замовити квитки на поїзд, обравши необхідну дату.

;

Залізничні квитки Коломия - Чернівці

Дізнатися точний розклад поїздів і придбати залізничні квитки ви можете на нашому сайті. Функціонал нашого сервісу розроблений для зручності та легкого бронювання квитків користувачами.

Коломия - Чернівці – популярний напрямок для поїздок залізницею, тому до вашої уваги буде запропоновано декілька варіантів поїздів з різним часом відправлення.

Онлайн-агрегатор skybooking.ua дозволяє купити залізничні квитки онлайн із застосуванням важливих пунктів. Таким чином у пасажира з'являється можливість забезпечити максимальний комфорт своєї поїздки.

Скільки коштує квиток на поїзд Коломия - Чернівці

Від обраного вами місця та надання додаткових послуг залежатиме вартість квитка на поїзд. Також на це може вплинути розмір багажу. Право на знижку мають діти та студенти.

Основним критерієм, що впливає на вартість квитка, є тип вагону, яких наразі Укрзалізниця пропонує три:

 • плацкарт;
 • купе;
 • люкс.

За допомогою сервісу SkyBooking можна застосувати необхідні фільтри в режимі онлайн прямо на сторінці нашого офіційного сайту, завдяки чому ви зможете відрегулювати ціну, щоб спланувати бюджет поїздки.

Як купити онлайн-квитки на поїзд Коломия - Чернівці

Сучасні технології дозволяють купити залізничні квитки онлайн в потрібний для вас час і в найбільш комфортній обстановці. Тому їздити залізницею стало ще зручніше. Знаходячись в одному місті, ви можете планувати свої пересування поїздом з декількома пересадками. Це дозволить грамотно організувати свої ділові поїздки чи відпустку.

Все, що для цього потрібно – вибрати найоптимальніші для вас умови поїздки.

 1. Зазначити маршрут поїздки ви можете, зайшовши в розділ "Жд квитки" на головній сторінці нашого сайту.
 2. Потім, у календарі, що випадає, необхідно вказати дату.
 3. Вам будуть запропоновані варіанти поїздів з часом їх відправлення та можливими доступними типами вагонів.
 4. Після обрання вагона будуть схематично показані всі місця у ньому, серед яких окремо виділено вільні.
 5. Визначившись із місцями, обов'язково заповніть рядки прізвища та імені пасажирів, за необхідності вкажіть додаткові індивідуальні уподобання.
 6. Уважно перевірте всі вказані дані, щоб нічого не пропустити.
 7. Після цього буде запропоновано сплатити квиток.

Зробити замовлення залізничних квитків онлайн за допомогою нашого сервісу можна протягом п'яти хвилин. Вся інформація розташована на одній сторінці, організована просто та зрозуміло.

Де купити квитки на поїзд

Коли виникає необхідність поїздки залізничного транспорту, виникає питання: де купити квитки? Сьогодні зробити це можна через Інтернет чи у касі Укрзалізниці. Перший спосіб, при цьому, має такі переваги:

 • немає необхідності кудись їздити чи йти на вокзал;
 • здійснюється швидко;
 • можливість покупки з будь-якого міста;
 • цілодобовий доступ до актуальної інформації.

З сервісом SkyBooking вам не доведеться стояти в черзі, щоб дізнатися інформацію про рейс або купити квитки. Ви можете робити це будь-де у зручний час.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Онлайн-агрегатор SkyBooking допомагає швидко купити квитки на поїзд вам чи вашим рідним, з вибором усіх важливих для вас параметрів.

Придбати квитки на поїзд у касі

Якщо у вас немає можливості придбати квиток на поїзд через Інтернет, залізничні каси також можуть вам його продати. Однак для цього потрібно мати велику кількість часу, тому що на вокзалах періодично утворюються черги, а також є певні години роботи та обідні перерви.

Розклад руху поїздів Коломия - Чернівці

Для планування поїздки найкраще заздалегідь ознайомитися з розкладом поїздів, що проходять у цьому напрямку. Зручна перевага сервісу SkyBooking – цілодобова можливість перегляду цих даних.

Хорошої подорожі

Плануйте та вирушайте у подорожі з сервісом SkyBooking. Бажаємо хороших та приємних емоцій від поїздки!