Завантаження...

train_s

Потяг Хмельницький - Хуст

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Хмельницький - Хуст

Напрямок Хмельницький - Хуст має важливе місцеве та міжнародне значення. Все через те, що місто Хуст розташований майже на кордоні з Румунією та неподалік кордонів зі Словаччиною та Угорщиною. Чимало українців долають шлях довжиною близько 500 км з Хмельницького до Хуста та далі автобусами їдуть до Європи в різних напрямках. 

Хуст – це місто обласного підпорядкування в Закарпатській області України. Воно є адміністративним центром Хустського району. Одна з його особливостей – це місцерозташування в горах. Закарпаття в цілому відоме красою природи, тому Хуст не є виключенням. Його більша частина вкрита лісами, а гори надають особливого шарму цій місцевості. Історія Хуста багатогранна та пов’язана з різними етнічними групами, які жили на цих землях протягом століть. Колись місто було частиною Угорщини, Чехословаччини та СРСР, але все ж таки відновило свій статус незалежності у 1991 р. Це наклало певний відбиток на культуру та мову сьогодення. У Хусті й досі говорять українською та угорською, а в архітектурі простежуються західноєвропейські риси. 

Збираючись з Хмельницького до Хуста, варто купити залізничні квитки. Спершу необхідно поцікавитися розкладом поїздів, цінами на проїзд та взагалі наявністю квитків на потяг на обрану дату та час. З цим вам допоможе впоратися сервіс SkyBooking. 

;

Залізничні квитки Хмельницький - Хуст

Якщо ви плануєте дістатися з Хмельницького до Хуста, вам потрібен потяг Київ - Солотвино. На дорогу доведеться витрати близько 13 годин. До уваги пасажирів вагони кількох класів, серед яких:

 • люкс – місця підвищеного комфорту, розташовані в окремому купе та розраховані на двох пасажирів;
 • купе – це купе закритого типу з дверима, яке розраховане на чотирьох осіб;
 • плацкарт – місця в загальному вагоні з купе відкритого типу, з одного боку розташовані чотири спальні місця, а з іншого – два. 

Цей напрямок обслуговується Укрзалізницею. На маршруті представлені лише стандартні потяги, швидкісні потяги Інтерсіті не курсують в даному напрямку. Найближчим часом перевізник не анонсує появу Інтерсіті з Хмельницького до Хуста. Який тип вагона краще обрати, вирішувати лише вам. Це питання комфорту та бюджету, який ви готові виділити на покупку залізничних квитків. В свою чергу, Укрзалізниця гарантує безпеку та якість обслуговування незалежно від обраного типу вагона.

Скільки коштує квиток на поїзд Хмельницький - Хуст

Цінова політика залізничних квитків Хмельницький - Хуст доволі зрозуміла. Здебільшого ціна на квитки залежить від обраного вагона – плацкарт, купе чи люкс. Відповідно, чим дорожчий квиток, тим вищий рівень комфорту та обслуговування. Звісно, це не єдиним фактором, який впливає на вартість, є й інші – загальні, які притаманні й іншим видам транспорту, а саме:

 • відстань між пунктом відправлення та призначення;
 • кількість вільних місць;
 • дата та час відправлення;
 • різновид рейсу – прямий чи з пересадками тощо. 

Широкий діапазон цін сприяє загальній доступності квитків, щоб кожен міг дозволити собі їздити країною за потреби. Для тих, хто прагне заощаджувати – варто завчасно купувати квитки на поїзд Хмельницький - Хуст.   

Як купити залізничні квитки на поїзд Хмельницький - Хуст

Якщо ви вже визначилися з датою поїздки, то саме час купити квиток на поїзд онлайн. Постає питання, як саме це зробити, щоб все пройшло успішно. Насправді це дуже просто, тому у вас не повинно виникнути жодних труднощів. Користуючись нашим сервісом, ви відчуєте підтримку на кожному кроці, ми підготували план, як купити залізничні квитки онлайн:

 1. На головній сторінці сайту оберіть вкладення “Залізничні квитки”.
 2. Перед вами з’явиться вікно пошуку, де потрібно ввести звідки, куди та коли ви плануєте їхати. 
 3. Система надасть результати пошуку тієї ж миті, тому зробіть вибір, переглянувши можливі варіанти. 
 4. Перейдіть до заповнення анкети з персональними даними та вибору способу оплати. 
 5. Після проведення транзакції, ви отримаєте свої квитки на електронну пошту та в електронний кабінет, де вони й надалі будуть зберігатися. 

Квитки в електронному форматі – це сучасне рішення на користь зручності та безпеки. Вони не потребують друку. Саме тому їх зручно зберігати та використовувати, їх неможливо загубити чи вкрасти. За такою схемою ви зможете купити квиток на поїзд Хмельницький - Конотоп та в інші міста України.  

Де купити квиток на поїзд

Купити квитки на поїзд Хмельницький - Хуст можна кількома способами. Це можна зробити на нашому сайті skybooking.ua або безпосередньо в касі на вокзалі. Ці варіанти значно відрізняються один від одного, тому ми пропонуємо ознайомитися з їх перевагами та недоліками перш ніж вибрати кращий варіант для себе.

Купити квиток на поїзд онлайн

Купити квиток на поїзд онлайн – завжди безпомилкове рішення. Таким чином, ви заощаджуєте власний час та зусилля, а також відкриваєте перед собою нові можливості. Зокрема, так набагато легше прийняти зважене рішення щодо майбутньої поїздки, адже є можливість дізнатися всі подробиці про рейс. Наш сайт взаємодіє з офіційним сайтом перевізника, тож має доступ лише до перевіреної інформації, яку й надає своїм користувачам. До того ж, за допомогою нашого ресурса ви зможете одразу купити туристичне страхування, за потреби. 

Купити квиток на потяг в касі

Якщо ви й досі не наважуєтеся купити залізничні квитки онлайн, то ви завжди можете звернутися до каси на вокзалі. Щоправда, так ви отримаєте базову інформацію про майбутній рейс – наявність квитків на потяг, вартість квитка тощо. На жаль, ви не зможете порівняти різні варіанти, оскільки треба швидко визначатися на місці. До того ж, ймовірно, вас чекатимуть черги та тривале очікування. 

Розклад потягів Хмельницький - Хуст

Перш ніж купити залізничні квитки Хмельницький - Хуст, варто ознайомитися з розкладом поїздів. Вони їздять кілька разів на тиждень в один і той самий час. Дізнатися деталі можна на нашому сайті. Інформація надається відповідно до  офіційного сайту перевізника.