Завантаження...

train_s

Потяг Харків - Ужгород

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Харків - Ужгород

Поїзд Харків – Ужгород доставить вас зі сходу на захід України за 21 годину. Поїзд відправляється і прибуває в денний час, коли легко дістатися вокзалу і далі – готелю. Наскільки комфортною чи стомлюючою буде така тривала поїздка, багато в чому залежить від організаційного етапу. Щоб почати вояж з мажорної ноти, важливо розумно підібрати залізничний квиток. На маршруті представлені потяги з вагонами купе та люкс. Потяги «Інтерсіті» не курсують, але щодня ходить фірмовий швидкий поїзд.

Найкраще вибирати місця в спокійній домашній обстановці, далеко від шуму, метушні і нервових клієнтів залізничного вокзалу. До того ж на такий затребуваний маршрут досвідчені мандрівники, кому доводиться їздити з Харкова до Ужгорода часто, рекомендують оформлювати замовлення залізничних квитків за 1-2 тижні до дати виїзду. Це зручно робити через сайт skybooking.ua, що транслює актуальну інформацію з офіційного сайту Укрзалізниці.

Сервіс SkyBooking – надійний та зручний спосіб віддаленої купівлі залізничних квитків по всій Україні від напрямків Хмельницький – Київ до Миколаїв – Харків. Уся схема залізничного сполучення на відстані кількох натискань у смартфоні, на ноутбуці чи планшеті. Сервіс працює цілодобово, завдяки чому купити залізничні квитки онлайн можна в будь-який час і в будь-якому місці.

;

Залізничні квитки Харків - Ужгород

Потяг Харків – Ужгород сполучає дві великі станції з величезним пасажиропотоком. Для посадки на рейс можна використовувати кілька типів квитків:

  • електронний з QR-кодом. Його можна просто завантажити на телефон, щоб при посадці показати провіднику з екрана. За бажання можна роздрукувати;
  • електронний з номером замовлення, яке необхідно обміняти у касі на паперовий аналог. Зробити це потрібно приблизно за півгодини до відправлення поїзда.

Плутанина з правилами використання бланка проїзного виключена – вони прописуються на документі та вказуються під час оформлення замовлення.

Скільки коштує квиток на поїзд Харків - Ужгород

Ціна залізничних квитків формується на основі витрат на пасажироперевезення з урахуванням затребуваності маршруту, сезонності та типу вагонів. Проїзд на швидкісних та вдосконалених поїздах Інтерсіті та Інтерсіті+ обійдеться дорожче, але буде набагато комфортнішим та швидшим. Перш ніж замовити квитки на поїзд, порівняйте ціни на різні варіанти проїзду на сайті skybooking.ua.

Як купити залізничні квитки Харків - Ужгород

Необхідність стомлюючого очікування в черзі в залізничну касу давно залишилася позаду. Сучасні правила проїзду залізницею допускають використання електронних квитків, оформити замовлення на які на сервісі Skybooking простіше:

  1. Введіть пункти відправлення та прибуття у рядку пошуку на головній сторінці сайту, вкажіть бажану дату від'їзду.
  2. З випадаючого списку виберіть поїзд, який відповідає вашим вимогам щодо часу відправлення, наявності вільних місць певного класу та вартості проїзду. Якщо пропозицій проїзду не знайдено, спробуйте запровадити іншу дату – не всі поїзди ходять щодня.
  3. Виберіть вагон та посадкове місце, додаткові опції за бажанням.
  4. Внесіть особисту інформацію та виберіть спосіб оплати.
  5. Проведіть платіж за допомогою банківської картки, систем інтернет-банкінгу або платіжної онлайн-системи.

Перевірте свій email або особистий кабінет на сайті – там ви знайдете файл з його бланком, залежно від типу документа. Придбати квиток на поїзд онлайн – це всього кілька хвилин вашого часу, у будь-який зручний момент дня та ночі за вашим вибором.

Де купити квиток на поїзд

Залізничні квитки Харків - Ужгород продаються в залізничних касах міста та на сайті skybooking.ua.

Придбати квитки на поїзд в касі

Залізничні каси працюють у строго відведений час і славляться довгими чергами, особливо на самому вокзалі. Сюди варто звертатися лише за необхідності викупу квитка, раніше заброньованого онлайн. Приїжджати за ним слід не пізніше ніж за день до від'їзду, щоб не нервувати, чекаючи своєї черги до касира.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Посадка на поїзд Харків - Ужгород доступна за електронним проїзним документом. Замовте його на нашому сайті та будьте заздалегідь впевнені в наявності квитка, який неможливо забути вдома (хіба що разом зі смартфоном), втратити чи зіпсувати.

Розклад руху поїздів Харків - Ужгород

Графік руху поїздів далекого прямування мінливий через складний маршрут і ризик непередбаченої тяганини в дорозі. На його чіткість впливають і прогнозованіші фактори, такі як погодні умови. Перевірити розклад поїздів, а також наявність квитків на поїзд можна за допомогою сервісу SkyBooking. Відстежуйте останні зміни у залізничному сполученні, не виходячи з дому.

Приємної подорожі

Не відкладайте давно намічену поїздку, віддайтеся азарту пригод та подорожуйте залізницею Україною разом із SkyBooking!