Завантаження...

train_s

Потяг Харків - Суми

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Харків - Суми

Відстань менш ніж 200 км між Харковом та Сумами можна подолати автомобілем за три години. Але в цьому немає потреби, бо між містами регулярно курсують поїзди до Львова та Ужгорода. Цінова політика в цьому напрямі демократична, тому поїздка поїздом обійдеться дешевше, ніж на власному авто. Потяг Харків – Суми довезе до пункту призначення практично за три години. У розкладі можна знайти ранковий та денний рейси. Потяги прибувають до Сум у світлий час доби, коли місто живе активним життям: ходить міський транспорт, працюють ресторани та готелі, тому організувати свій візит з комфортом не важко.

Поїзди на маршруті включають вагони з місцями плацкарт, купе та люкс. Щоб доїхати до Сум можна заощадити, оформивши замовлення залізничних квитків в плацкарт. Усього три години у поїзді можна також комфортно провести на сидячих місцях. Купе і люкс призначені для подальшого прямування. Плацкарт розкуповують насамперед. Щоб встигнути придбати зручні місця, скористайтесь сайтом skybooking.ua, де можна купити залізничні квитки онлайн в будь-який час без націнок.

Сервіс оперує інформаційною базою офіційного сайту Укрзалізниці, завдяки чому надає свіжу та актуальну інформацію про залізничне сполучення по Україні.

;

Залізничні квитки Харків - Суми

Потяги, які обслуговують сполучення між Харковом та Сумами, покривають величезну відстань через усю країну. Попит на рейси тут величезний. Для зручності пасажирів, особливо тих, кому доводиться їздити часто, передбачено три варіанти, як можна купити квитки на поїзд онлайн:

  1. Електронний квиток з QR-кодом – оформляється на нашому сайті і не вимагає роздруківки, зберігаючись на пошті або в особистому кабінеті користувача.
  2. Квиток з кодом замовлення - передбачає обмін на спеціальний бланк в автоматизованих касах на залізничному вокзалі перед посадкою.

Особливості проїзду залежать від ступеня оснащеності бортпровідників на маршруті за допомогою портативних засобів ідентифікації квитків. Правила використання завжди вказуються при оформленні замовлення залізничних квитків Харків - Суми.

Скільки коштує квиток на потяг Харків - Суми

Дізнатися вартість та наявність квитків на поїзд можна на сайті, ввівши пункти відправлення та прибуття, дату від'їзду у рядку пошуку на головній сторінці. Система видасть усі доступні рейси із зазначенням цін на посадкові місця у загальному вагоні, плацкарті, купе, люксі, залежно від комплектації поїздів. Найдорожчі місця традиційно у швидких поїздах та Інтерсіті.

Як купити залізничні квитки Харків - Суми

Зекономити час на візит в залізничну касу і вибрати місця в спокійній обстановці можна, якщо замовити квитки онлайн через сайт skybooking.ua. Процедура оформлення замовлення дуже проста:

  • на головній сторінці виберіть вкладку "жд квитки";
  • введіть назву пунктів відбуття та призначення, виберіть дату виїзду з списку доступних рейсів;
  • виберіть вільне місце, вкажіть потребу додаткових послуг у дорозі;
  • заповніть персональні дані, email, на який прийде підтвердження замовлення, посилання на сторінку особистого кабінету чи бланк електронного проїзного;
  • вкажіть зручний спосіб оплати та переведіть гроші.

Як тільки гроші будуть зараховані, ви отримаєте доступ до проїзного документа.

Де купити квиток на потяг Харків - Суми

Купити залізничні квитки Харків - Суми можна в касах міста та на вокзалі, або оформити замовлення онлайн через сервіс SkyBooking.

Придбати квиток на потяг онлайн

Умови поїздки Харків - Суми дозволяють обійтися електронними квитками, які не потрібно ні роздруковувати, ні обмінювати на стандартні бланки в касах. Завдяки їм ви будете максимально мобільні в день від'їзду, а також спокійні, що проїзний не загубиться та не залишиться вдома.

Придбати квитки на потяг в касі

Можна купити квиток на вокзалі, як звикли багато пасажирів. Однак це вимагатиме тимчасових та грошових витрат. Адже швидше за все доведеться чекати у черзі. Також є ризик, що вільних квитків уже не залишиться, а на обмірковування інших варіантів буде дуже мало часу.

Розклад руху потягів Харків - Суми

Залізничне сполучення часто зазнає змін через технічні причини та погодні умови. Найкраще періодично перевіряти розклад поїздів навіть на добре знайомих напрямках. Для цього слід скористатися вікном пошуку і ввести дані аналогічно, як при замовленні. Список доступних рейсів дозволить не тільки перевірити час прибуття на станцію, що цікавить, а й уточнити вартість. Сервіс SkyBooking має у своєму розпорядженні повну інформацію про залізничні рейси, в тому числі на популярних напрямках Львів - Київ і Ужгород - Вінниця.

Гарної подорожі

Час – найцінніший ресурс. Разом з сервісом SkyBooking їм можна розпоряджатися раціонально, купуючи залізничні квитки онлайн. До зустрічі!