Завантаження...

train_s

Потяг Харків - Мукачево

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Харків - Мукачево

Туристичний сезон у Закарпатській області триває весь рік. Найчастіше екскурсійні та туристичні маршрути розпочинаються в Ужгороді чи приміському місті, Мукачеві, яке розташоване за 40 км.

Якщо ви вирушаєте з Харкова до Мукачевого, тоді визначтеся з тим, як краще дістатися до нього. Найоптимальніший варіант – поїздом. Тим більше, що купити квитки на цей рейс дуже просто, скориставшись сервісом SkyBooking. Вам необхідно запровадити бажаний напрямок – Харків – Мукачеве, вибрати дату та час відправлення.

Користуючись послугами нашого сервісу, ви швидко підберете потрібний рейс. На сайті можна знайти розклад поїздів, подивитися точний час в дорозі, ціну та наявність квитків на поїзд. Нескладний алгоритм замовлення залізничних квитків на skybooking.ua значно заощадить ваш час.

Ви можете підібрати рейс у парні та непарні дні, оскільки на маршруті Харків - Мукачево передбачені прямі поїзди. Ваша поїздка в цьому напрямку триватиме від 19 до 24 годин.

;

Залізничні квитки Харків - Мукачево

Придбати квитки на поїзд онлайн на сайті skybooking.ua ви можете на будь-які напрямки, приділивши цьому всього кілька хвилин. Потяги Харків - Мукачево – це фірмові, швидкі поїзди з вагонами типу плацкарт, купе та люкс. Оформляючи замовлення, пасажири можуть обрати такі види квитків:

 • паперові (продажі проводяться лише у залізничних касах та їх філіях. Квитки друкуються на спецбланках Укрзалізниці);
 • з номером замовлення (покупцеві надсилається на електронну пошту унікальний код із 16 символів. Цей код необхідно обміняти у залізничній касі на паперовий квиток);
 • з QR-кодом (електронний квиток пасажир отримує на email. Перед посадкою потрібно показати його провідникам на будь-якому гаджеті. При необхідності квиток можна обміняти в касі на паперовий).

Замовлення залізничних квитків онлайн через SkyBooking – перший етап у плануванні вашої подорожі.

Скільки коштує квиток на потяг Харків - Мукачево

Ви можете ознайомитись із вартістю квитків на нашому сайті, якщо вкажете в полях пошуку місця відправлення та прибуття (Харків – Мукачево), дати поїздки, тип вагону. Після цього ви побачите список рейсів за маршрутом. Доповнивши свою поїздку такими деталями як постіль, напої, пільги, ви отримаєте точну ціну, яка буде відображена внизу сторінки.

Нагадуємо, що за перевезення тварин надлишок багажу необхідно доплачувати та оформлювати електронну квитанцію. Якщо ви подорожуєте з домашніми улюбленцями, ознайомтеся з правилами перевезення тварин.

Як купити залізничні квитки Харків - Мукачево

Якщо у вас має відбутися поїздка Харків - Мукачево і вам необхідно купити квитки на потяг, тоді ви повинні пройти наступний алгоритм:

 1. Вкажіть маршрут поїздки (Харків - Мукачево).
 2. В електронному календарі вкажіть дату надсилання. Якщо необхідно, додайте в поле "Назад" день повернення.
 3. Зі списку поїздів виберіть потрібний рейс Харків - Мукачево.
 4. На інтерактивній схемі поїзда виберіть вагон та місце.
 5. Заповніть ім'я, прізвище, номер мобільного телефону та email.
 6. Виконайте оплату квитка за допомогою інтернет-банкінгу.

Після підтвердження оплати на діючу електронну адресу ви отримаєте квиток. Скачайте квиток на телефон або роздрукуйте його як резервний варіант. Покажіть його провідникам на станції і вирушайте в подорож.

Де купити квиток на потяг

Найпопулярніші способи купити залізничні квитки - це звернутися до залізничної каси або оформити квитки онлайн через skybooking.ua. Ми рекомендуємо купувати квитки заздалегідь, що дозволить вам вибрати найкращі місця у вагоні.

Придбати квиток на потяг онлайн

Сервіс SkyBooking допомагає пасажирам у купівлі електронних залізничних квитків Харків - Мукачево. Наш сайт має простий і зрозумілий функціонал, за допомогою якого користувачі здійснюють пошук рейсу згідно з обраними критеріями та купівлю квитків у режимі онлайн. У квитку міститься повна інформація про вашу поїздку, наприклад, станція відправлення та прибуття, день виїзду, ваше ім'я та прізвище. Електронний квиток має ряд переваг:

 • його неможливо втратити або знищити, оскільки він завжди зберігається у вашому смартфоні;
 • можливість купити кілька квитків одночасно та переслати їх людям, з якими ви вирушаєте у подорож. Ваші друзі чи колеги зможуть завантажити свої проїзні документи у зручний для них час;
 • можливість роздрукувати квиток на принтері (якщо ви потребуєте такого варіанту).

Якщо вам потрібна допомога в пошуку квитків та їх оформленні, наша Служба підтримки завжди готова допомогти вам.

Купити квиток на потяг в касі

Якщо ви робите вибір на користь покупки квитків у касі залізничного вокзалу, тоді варто враховувати, що вам потрібно буде відправитися на вокзал і звернутися до залізничної каси. Найімовірніше вам доведеться провести час у довгій черзі. За цей час квитки можуть розкупити чи залишаться незручні місця. Тому пасажири все частіше звертаються до онлайн-покупок. Купити залізничні квитки через Інтернет найзручніше через наш сервіс SkyBooking. З його допомогою ви можете спочатку дізнатися про наявність квитків на поїзд, а потім за лічені хвилини замовити їх.

Розклад руху поїздів Харків - Мукачевео

Переглянути розклад Харків - Мукачево можна на сторінках нашого сайту skybooking.ua. За цим напрямом щодня їздять фірмові, швидкі поїзди Укрзалізниці. Усі вони вирушають у другій половині дня. Тривалість подорожі складає від 18 до 24 годин. Щоб переглянути розклад руху пасажирських поїздів, скористайтеся функцією пошуку на цій сторінці та перегляньте графік для необхідних дат подорожі.

Приємної  подорожі

SkyBooking бажає чудової поїздки до Мукачевого. Наша команда завжди рада допомогти у плануванні вашої подорожі!