Завантаження...

train_s

Потяг Харків - Кривий Ріг

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Харків - Кривий Ріг

Залізничний напрямок Харків - Кривий Ріг популярний серед пасажирів з різних причин. Багато хто регулярно долає цю відстань для поїздок по роботі, навчанню, або просто для відвідування родичів. Замовити квитки на поїзд можна за допомогою SkyBooking. Це зробить легкою підготовку до дороги та позбавить вас необхідності їздити до привокзальних кас.

Тривалість маршруту загалом становить 8 годин. По дорозі рейс пройде 10 зупинок різної тривалості. Найдовші – у Дніпрі та Запоріжжі. На них можна встигнути вийти на перон, щоб познайомитись із атмосферою місцевих вокзалів. Найчастіше поїзд Харків – Кривий Ріг проходить у денний час доби. Це дозволить отримати насолоду, спостерігаючи за зміною пейзажів за вікном при денному світлі.

Щоб зайняти найбільш комфортні місця для подорожі, найкраще зробити замовлення залізничних квитків заздалегідь. Це можна зробити максимум за 20 днів до відправлення. Так ви збільшите ймовірність того, що бажані вам місця на потрібну дату не будуть зайняті іншими пасажирами. Наш офіційний сайт цілодобово відображає інформацію про наявність квитків на поїзд із зазначенням номерів вільних місць, синхронізовану з даними Укрзалізниці.

;

Залізничні квитки Харків - Кривий Ріг

Особливістю електронних залізничних квитків є можливість їх пред'явлення різними способами. Більшість проїзних документів, куплених онлайн, мають QR-код. Їх можна пред'являти під час посадки прямо з екрана планшета або мобільного телефону або попередньо роздрукувавши на папері.

У поїзди, які не забезпечені терміналами для зчитування QR-коду, як проїзний документ на вашу пошту надходить код замовлення. Його необхідно обміняти в касі без черги, не пізніше ніж за 30 хвилин до відправлення. Тому щоб уникнути непорозуміння, при отриманні електронного квитка на пошту уважно ознайомтеся з усіма даними, вказаними на ньому.

Скільки коштує квиток на потяг Харків - Кривий Ріг

Ввівши початкову та кінцеву точки вашого слідування та дату відправлення у відповідні рядки сайту skybooking.ua, ви зможете побачити всі доступні рейси та вартість місць у них. При цьому можна буде купити залізничні квитки за різною ціною, яка залежить від таких основних характеристик:

  • категорії поїзда;
  • типу вагона;
  • ваги багажу вище стандартного;
  • можливості пільгового проїзду.

Типи вагонів відрізняються рівнем комфорту. Чим він вищий, тим дорожчою буде ваша поїздка. Крім того, пам'ятайте, що ціна на проїзд також відрізняється у різні дні тижня. Якщо ви можете перенести дату відправлення, краще вивчити розклад поїздів в різні дні, щоб порівняти та вибрати оптимальний варіант.

Як купити квитки на потяг Харків - Кривий Ріг

На нашому сайті можна подивитися будь-яку інформацію щодо залізничних рейсів і купити залізничні квитки онлайн. Для цього потрібно зайти в розділ "Жд квитки" і вибрати там напрямок і дату вашого шляху. Після цього система сама запропонує всі поїзди, що курсують по даному маршруту, з наявними типами вагонів у них, вільними місцями, а також вартістю проїзду.

Після вибору всіх параметрів та вказівки прізвища та імені пасажира активується кнопка купівлі проїзного документа. Натиснувши її, ви зможете ще раз перевірити правильність введених даних та сплатити замовлення кредитною карткою. Всі дії супроводжуються допоміжними зображеннями, щоб їх виконання відбувалося швидко і не становило труднощів.

Де купити квитки на потяг

Щоб відправитися в подорож поїздом, можна купити залізничні квитки на нашому сайті, або в будь-якій залізничній касі. Отримані проїзні документи абсолютно рівнозначні з паперовими на маршрутах Укрзалізниці.

Придбати квиток на потяг онлайн

Дізнатися наявність квитків на поїзд та придбати їх можна онлайн на нашому сайті. Цим ви заощадите велику кількість часу, а придбані залізничні квитки не порвуться і не загубляться, оскільки зберігатимуться на вашій електронній пошті. Оформити проїзний документ можна всього в кілька кліків і зробити це можна в офісі, вдома або навіть у пробці.

Придбати квитки на потяг в касі

Якщо залізнична каса знаходиться близько і до неї не потрібно далеко їздити, ви можете замовити квитки на поїзд і дізнатися довідкову інформацію там. Однак краще виділити для цього вільний день, оскільки, швидше за все, потрібно буде постояти у черзі. При цьому вам ніхто не дасть гарантії, що квитки на бажаний рейс будуть у наявності. Ви можете просто втратити час.

Розклад руху потягів Харків - Кривий Ріг

Плануючи поїздку, потрібно знати розклад поїздів. Для цього немає необхідності дзвонити чи їздити до привокзальних кас. Актуальну інформацію можна переглянути на нашому сайті. Вона доступна цілодобово та оновлюється в режимі реального часу. Побачити час відправлення та прибуття необхідного рейсу ви зможете, ввівши цікавий для вас маршрут і дату.

Приємної подорожі

Організація подорожі зазвичай займає багато часу і завдає чимало турбот. Сервіс SkyBooking допомагає скоротити цей процес та зробити його приємним.