Завантаження...

train_s

Потяг Харків - Хмельницький

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Харків - Хмельницький

Відстань від Харкова до Хмельницького досить велика. Міжміський поїзд долає його в середньому за 12 годин. Звертаємо вашу увагу, що поїзди Укрзалізниці курсують з Харкова до Хмельницького лише кілька разів на тиждень, тому рекомендуємо заздалегідь планувати поїздку та робити замовлення залізничних квитків, поки вони є.

Якщо пасажири шукають найзручніший, найшвидший і найдоступніший спосіб купити квиток на поїзд, до їх послуг сервіс з бронювання квитків SkyBooking. Тут ви не тільки зможете дізнатися інформацію про ціни, розклад поїздів та купити залізничний квиток, але й першими отримати інформацію про додаткові рейси. Все це завдяки тому, що на нашому сайті інформація про швидкі, міжміські та Інтерсіті поїзди Укрзалізниці регулярно оновлюється.

Важливим моментом є те, що на офіційному сайті skybooking.ua працює цілодобова техпідтримка. Звернутися до наших менеджерів ви можете, якщо під час оформлення покупки залізничних квитків онлайн, у вас виникли будь-які питання або вам необхідна допомога з купівлею квитків. Номери вказані у розділі “Контакти”.

;

Залізничні квитки Харків - Хмельницький

Залізничний квиток, який ви купите на нашому сайті, буде відправлено на електронну пошту. Його потрібно завантажити на смартфон. В електронному квитку міститься інформація про особисті дані пасажира, поїзд і вагон, вартість проїзду, а також унікальний QR-код, який при посадці у вагон відсканує з екрана смартфона провідник. Куплений в Інтернеті залізничний квиток не потрібно друкувати.

Скільки коштує квиток на потяг Харків - Хмельницький

Вартість квитка на рейс Харків - Хмельницький періодично змінюється. Актуальну інформацію можна дізнатись на цій сторінці в меню пошуку. Ціна квитків залежить від сезонності, дня тижня та рівня комфорту вагона (плацкарт, купе або люкс). Якщо дата поїздки для вас не має значення, ви можете трохи заощадити на квитках, якщо порівняєте ціну за кількома датами та оберете той день, коли квитки дешевші.

Як купити залізничні квитки Харків - Хмельницький

Щоб зробити замовлення залізничного квитка онлайн, виконайте кілька простих дій:

 • у меню пошуку у полі "місто відправлення" вкажіть Харків;
 • у полі "місто прибуття" – Хмельницький, також відзначте дату відправлення (за потребою додайте зворотній квиток);
 • у списку з варіантами поїздів виберіть потрібний за вартістю рейс;
 • на віртуальній схемі поїзда оберіть місце серед вільних (виділені зеленим);
 • заповніть форму з контактними даними, вкажіть, якщо вам потрібна постільна білизна та чай;
 • перевірте, чи є у вас доступ до електронної пошти;
 • сплатіть залізничний квиток і скачайте його з електронної пошти на смартфон.

При заповненні форми замовлення не забудьте вказати, що ви плануєте перевозити об'ємний багаж, техніку чи тварину.

Де купити квиток на потяг

У пасажирів є вибір, як придбати квитки на міжміські, приміські та Інтерсіті поїзди Укрзалізниці: онлайн чи поїхати на вокзал та звернутися до каси. Останній варіант незручний з кількох причин, про які ми розповімо нижче.

Придбати квиток на потяг онлайн

Покупка онлайн підходить тим, хто цінує свій час і має завантажений робочий графік. Вам не потрібно спеціально виділяти час для подорожі на вокзал. Купуйте квиток у будь-якому зручному місці, зі смартфона, планшета та ноутбука. Сервіс з бронювання квитків SkyBooking має мобільну версію. Також покупка через Інтернет дуже зручна тим, хто прибув до міста у нічний час і не має змоги дістатися кас.

Купити квиток на потяг у касі

Цей варіант купівлі квитків має кілька недоліків:

 • ви витрачаєте час та гроші, щоб дістатися до привокзальних кас;
 • деякі каси працюють за певним графіком та у деяких містах неможливо придбати квиток у нічний час;
 • для того щоб поспілкуватися з касиром, необхідно простояти в довгій черзі серед таких же бажаючих поїхати;
 • у стресовій обстановці вокзалу важко прийняти виважене рішення про купівлю залізничного квитка;
 • провівши довгий час у черзі є можливість з'ясувати те, що квитки вже розкупили інші пасажири.

Щоб уникнути всіх цих неприємностей, купуйте квитки онлайн на нашому сайті.

Розклад руху потягів Харків - Хмельницький

Щоб ознайомитися з розкладом рейсів Харків — Хмельницький, Харків — Київ, Харків — Львів та іншими маршрутами поїздів Укрзалізниці, вам не потрібно їздити на вокзал. Дізнайтесь актуальний розклад на цій сторінці. У меню пошуку введіть місто відправлення та місто прибуття, а також введіть потрібну дату.

Звертаємо вашу увагу, що деякі поїзди курсують через день або за певними днями, тому якщо ви не знайшли поїзд на потрібний вам день, перегляньте наявність квитків за сусідніми датами або виберіть рейс з пересадкою.

Гарної подорожі

Сервіс з пошуку квитків SkyBooking бажає вам комфортної поїздки та гарного настрою!