Завантаження...

Потяг Харків - Івано-Франківськ

Мінімальний час у дорозі 16 г. 59 хв.
Поїздів маршрутом 2 поїзд(ів)
Відстань між станціями 1071 км
Раннє/пізнє відправлення 14:07 / 20:19
Від 970 грн.
Знайти квиток

Подробиці

Багато хто чув про напрочуд гарне місто Івано-Франківська, яке знаходиться на заході України. Будь-якої пори року сюди можна дістатися поїздом практично з будь-якого куточка країни. Якщо ви плануєте їхати з Харкова, готуйтеся провести в дорозі трохи більше ніж 15 годин. Цей час можна провести з комфортом, якщо вибрати зручне місце у вагоні. Для цього краще заздалегідь подумати про купівлю залізничного квитка.

Залізничне сполучення в Україні дуже добре розвинене, що дає більші можливості для тих, хто любить подорожувати. Поїзди обладнані всім необхідним для комфортної подорожі на будь-які відстані. Для того, щоб купити квиток, не обов'язково їхати на залізничний вокзал. Зробити це можна за допомогою SkyBooking. Онлайн можна легко вибрати рейс, тип вагона та місце, враховуючи свої переваги. В цьому випадку на оформлення проїзного документа у вас піде не більше кількох хвилин.

Наш сервіс розроблений таким чином, щоб користувачі могли швидко знаходити відповідні рейси, вибирати всі необхідні параметри та подорожувати Україною із задоволенням. Ми допоможемо вам заощадити час та спланувати подорож до Івано-Франківська.

Залізничні квитки Харків - Івано-Франківськ

Купити залізничні квитки на рейс Харків - Івано-Франківськ можна на нашому сайті всього в пару кліків. Ви зможете швидко переглянути всі доступні поїзди на дату, порівняти ціни, дізнатися наявність квитків і оплатити їх. І для цього не потрібно їхати на вокзал, щоб отримати всю інформацію – все необхідне ви знайдете на skybooking.ua.

При купівлі залізничного квитка враховуйте, що не всі електронні проїзні документи мають QR-код, що дозволяє відразу сісти на поїзд. Іноді на них вказується код замовлення, який потрібно обміняти в касі за 30 хвилин до відправлення. Що робити з квитком, ви прочитаєте на ньому, коли він прийде на email. Крім того, уважно перевірте вказані особисті дані пасажира, щоб вони збігалися з документом, що підтверджує особу.

Скільки коштує квиток на поїзд Харків - Івано-Франківськ

Вартість квитків на поїзд легко дізнатися, вказавши на сайті основні дані маршруту. Біля кожного вагона буде вказано попередню ціну. Вона змінюється залежно від рівня комфортності вагонів, а також від додаткових послуг і пільг. Тому, якщо ви хочете дізнатися точну вартість проїзду, спочатку заповніть усі дані в картці замовлення. Ціна відображається внизу сторінки після вибору місця та уточнення іншої інформації.

Як купити залізничні квитки Харків - Івано-Франківськ

Замовити квитки на поїзд Харків - Івано-Франківськ онлайн можна дуже швидко, не відриваючись від своїх поточних справ. Для цього виконайте лише кілька дій:

  1. Пошук маршруту. У пошуковий рядок введіть станції: Харків – Івано-Франківськ.
  2. Вибір поїзда. Система покаже всі доступні рейси, що відповідають заданим параметрам.
  3. Вибір місця. Після вибору вагона на інтерактивній схемі оберіть комфортне для себе місце.
  4. Введення даних про пасажирів. Перевірте, щоб ці дані відповідали паспортним.
  5. Виконання оплати через банкінг.

Після підтвердження перекладу електронний квиток прийде на вказаний e-mail. Ознайомтеся з інформацією на ньому, щоб розуміти, чи потрібно його роздруковувати в касі або достатньо завантажити на смартфон.

Де купити квиток на потяг

Отримати залізничний квиток можна в касі на вокзалі або на нашому сайті. Все частіше користувачі схиляються до купівлі проїзних квитків в Інтернеті, однак перший варіант все ще актуальний.

Придбати квиток на потяг онлайн

Електронний проїзний документ є рівнозначним паперовому квитку. При цьому ви можете купити швидко та без очікування у черзі. Це суттєво полегшує планування подорожі та дозволяє у спокійній обстановці продумати всі деталі поїздки та одразу оцінити альтернативні варіанти. Після придбання електронного квитка він завжди залишається з вами, адже його неможливо випадково забути вдома.

Купити квиток на потяг в касі

Також квиток можна купити у касі. Однак тоді вам доведеться окремо обирати день та їхати на вокзал. Там швидше за все чекати у черзі та сподіватися, що квитки залишаться в наявності. Ніхто не може обіцяти, що, коли підійде ваша черга до каси, ви зможете вибрати зручне для себе місце у вагоні. Часто це спричиняє незручності у пасажирів. Тому якщо ви хочете, щоб подорож залишила приємні враження, варто вибирати квитки онлайн, коли можна побачити розташування та наявність місць.

Розклад руху потягів Харків - Івано-Франківськ

Розклад руху поїздів Харків - Івано-Франківськ завжди є достовірним. Інформація регулярно оновлюється та відповідає даним Укрзалізниці. Також ви знайдете всю інформацію, що цікавить, і за іншими напрямками: Вінниця - Дніпро, Чернівці - Львів, Запоріжжя - Одеса і тд.

Приємної подорожі

Развернуть
Master Card
ИАТА Tids
Сертификат
Иата
Дарт
Visa