Завантаження...

train_s

Потяг Кам'янець-Подільський-Одеса

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Кам'янець-Подільський - Одеса

Одеса – одне з найтуристичніших міст України. Найчастіше сюди приїжджають влітку на морський відпочинок. Не менше туристів відвідують Одесу в інші пори року, адже тут багато пам'яток архітектури та просто цікавих місць. До того ж зимове чи осіннє море не менш чарівне, ніж літнє.

Прогулянку по Одесі зазвичай починають з Приморського бульвару. Це саме та вулиця, з якої можна дістатись буквально до кожного історично важливого місця. Сам бульвар також дуже привабливий і переносить туристів в часи його створення.

Мандрівники, які приїхали в Одесу, часто відразу їдуть на морський вокзал та спускаються Потьомкінськими сходами. Любителі смачної одеської кухні та розваг повинні обов'язково прогулятись по вулиці Дерибасівській. Там є величезна кількість закладів, часто відкриваються ярмарки, виступають вуличні артисти. Не оминають туристи й Одеський театр опери та балету. Колись в ньому показували виключно італійські вистави, але зараз ситуація змінилась.

Якщо ви з Кам'янець-Подільського й хочете поїхати в Одесу, рекомендуємо купити залізничні квитки онлайн. Подорожувати потягом набагато зручніше, ніж автомобілем. Варто скористатись сервісом SkyBooking, щоб купити квиток на поїзд онлайн.

;

Залізничні квитки Камянець-Подільський - Одеса

Туристи, які вирішили купити залізничні квитки Кам'янець-Подільський - Одеса онлайн, отримують електронний проїзний документ. Він має таку ж саму силу, як і паперовий аналог. Пасажирам може надаватись електронний квиток двох видів:

  • з QR-кодом;
  • з номером замовлення.

Перший вид – це повноцінний квиток, який не потрібно роздруковувати. Його можна завантажити на телефон з особистого кабінету чи пошти та перед відправкою показати контролеру. Він просканує QR-код й отримує всі потрібні дані про пасажира.

Квитки з номером замовлення мають 16-значний номер. Саме з ним потрібно буде підійти на касу вокзалу. Касир роздрукує по номеру паперовий квиток й видасть пасажиру. Сам номер замовлення не може рахуватись повноцінним проїзним документом на поїзд Кам'янець-Подільський - Одеса.

Скільки коштує квиток на поїзд Кам'янець-Подільський - Одеса

Ціна залізничних квитків Кам'янець-Подільський - Одеса залежить від багатьох факторів. В першу чергу, від обраного вагона. Плацкарт буде найдешевший, а от люкс – найдорожчий. У середині тижня квитки будуть дешевші, ніж у вихідні. Додаткові знижки на постійній основі діють для студентів та інших пільговиків. Для цього потрібно мати документ, який підтверджує відповідний статус.

Як купити залізничний квиток на поїзд Кам'янець-Подільський - Одеса

Купити залізничні квитки онлайн зможуть навіть ті, хто ніколи раніше не здійснював подібних покупок та завжди звертався в касу вокзалу. Потрібно лише мати доступ до Інтернету з будь-якого пристрою та виділити на це кілька хвилин вільного часу. Щоб не помилитись, виконайте наступну інструкцію:

  1. На цій сторінці в полі для пошуку вкажіть назви міста відправки та прибуття.
  2. В календарі вкажіть дату, коли ви плануєте виїжджати.
  3. Перевірте доступні рейси, наявність квитків на потяг, оберіть місце в потрібному вагоні на схемі.
  4. Заповніть особисті дані: ім'я, прізвище, телефон, адресу електронної пошти, до якої є доступ.
  5. Оплатіть замовлення будь-яким запропонованим способом.

Так само можна забронювати місця на інші напрямки, де курсує швидкісний потяг Інтерсіті (наприклад, Дніпро - Київ, Дніпро - Харків). Інтерсіті має вищу ціну, але з його допомогою можна швидше дістатись потрібного населеного пункту. Також на сайті можна ознайомитись з розкладом поїздів та іншою важливою інформацією. Дані завжди точні, адже оновлюються з офіційного сайту Укрзалізниці.

Де купити квитки на поїзд

Купити залізничні квитки можна двома способами: онлайн та в касі місцевого вокзалу. Кожен спосіб має свої переваги та недоліки. Зазвичай пасажири обирають той, до якого більше звикли. Якщо купувати квитки на поїзд онлайн, можна зекономити багато часу, не їздити на вокзал і не стояти в довгій черзі, але не всі полюбляють онлайн-покупки.

Купити квиток на потяг онлайн

Кращий та швидший варіант – покупка квитків онлайн за допомогою сервісу SkyBooking. Після бронювання та оплати пасажир отримує на пошту проїзний документ. За наявності QR-коду його не потрібно роздруковувати, завдяки чому залізничний квиток не пошкодиться, не загубиться, його не зможе ніхто вкрасти. Контролер після сканування QR-коду отримає всі дані про пасажира, адже вони зберігаються в системі. У нас також можна купити квиток на поїзд Кам'янець-Подільський - Київ та в інші міста. 

Купити квиток на потяг в касі

Звернувшись в касу вокзалу, можна дізнатись наявність квитків на потяг, їх ціну, розклад, але на це потрібно буде витратити більше часу. Спочатку доведеться їхати до вокзалу, стояти в черзі, а потім швидко обирати місце й бронювати його. Мінус також в тому, що якщо не знайдеться місця в потрібному потязі, думати над альтернативним варіантом часу не буде. Саме тому кращий варіант – замовлення онлайн.

Розклад руху потягів Кам'янець-Подільський - Одеса

Розклад поїздів можна дізнатись також на сайті skybooking.ua. Вся інформація точна, адже оновлюється разом з офіційним сайтом Укрзалізниці. Користувачі можуть побачити, коли відправляється й прибуває рейс, а також дізнатись, скільки часу доведеться провести в дорозі. Ви також можете купити квиток на автобус Кам'янець-Подільський - Одеса