Завантаження...

train_s

Потяг Калуш - Київ

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Калуш - Київ

Калуш – невелике західне місто. Він не є ключовим залізничним вузлом у регіоні, з Києвом його з'єднує лише один поїзд – "Стефанія Експрес". Пасажирський поїзд з такою незвичайною назвою вирушає з Івано-Франківська до столиці. "Стефанія Експрес" – єдиний у світі серед поїздів, названих на честь пісні та водночас на честь мами виконавця. Потяг здобув нове ім'я після перемоги на конкурсі "Євробачення-2022" колективу Kalush Orchestra. Після прибуття поїзда на вокзалах Калуша, Києва, Івано-Франківська звучить пісня "Стефанія", з якою гурт став переможцями конкурсу.

Дорога з Калуша до Києва займає близько 11 години. За цей час пасажир долає відстань понад 600 км.

Великою перевагою переїзду з Калуша до столиці залізничним транспортом є:

 • вартість квитка;
 • комфортні умови подорожі;
 • вибір різних типів місць: у поїзді присутні три категорії вагонів – люкс, купе та плацкарт, тому кожен мандрівник може визначити найкращий варіант для себе;
 • нічний рейс.

Потяг ходить щодня, оскільки київський напрямок традиційно затребуваний. Це означає, що пасажирам не варто відкладати покупку квитків на останній момент. Скористайтеся можливостями SkyBooking зараз!

;

Залізничні квитки Калуш - Київ

Існує безліч варіантів бронювання та купівлі квитків – банківські сайти, спеціальні ресурси-агрегатори, залізничні каси Укрзалізниці, тому кожен пасажир з легкістю вибере зручний для нього спосіб замовлення залізничних квитків.

Найкращим і найшвидшим варіантом можна впевнено вважати SkyBooking, який відрізняється простотою застосування та широким функціоналом.

Скільки коштує квиток на поїзд Калуш - Київ

Замовляючи квитки на поїзд, покупець виходить зі свого бюджету та особистих переваг комфорту.

За вартістю існує три категорії вагонів:

 • плацкарт – найдоступніший за ціною варіант. Це загальний вагон, поділений на секції без дверей;
 • купе – одне із типів вагонів, розділених окремі закриті 4-місні зони;
 • люкс – купе покращеного планування з можливістю регулювання температури, розрахований на двох людей.

Базова вартість квитків на поїзд залежить від вибору вагона.

Крім того, на ціну в поїзді Калуш - Київ впливають:

 • дата поїздки;
 • перелік додаткових послуг (чай, кава, постільна білизна).

Як купити залізничні квитки Калуш - Київ

Купити залізничні квитки онлайн можна на різних ресурсах, але тільки спеціалізовані сайти працюють за єдиною інформаційною системою з Укрзалізницею та гарантують своєчасне оновлення інформації про подорож. Така співпраця дозволяє відстежувати появу додаткових вагонів, зміну розкладу поїздів та інші деталі поїздки.

Ресурс SkyBooking – найпростіший спосіб замовити квитки на поїзд. Пасажир повинен заповнити онлайн-форму, вказуючи таку інформацію:

 • місто виїзду;
 • місто прибуття;
 • дату передбачуваної подорожі (при необхідності – квиток на поїзд у зворотному напрямку).

Після цього сервіс підбирає відповідні рейси та відстежує наявність вільних місць. Користувачеві достатньо вибрати місце відповідно до своїх побажань та оплатити проїзд, користуючись рекомендаціями сайту.

Для замовлень залізничних квитків на SkyBooking немає обмежень у часі – неважливо, день або ніч, будні, святкові або вихідні дні. За допомогою Інтернету квиток оплачується за кілька хвилин. У разі потреби електронний квиток можна обміняти на стандартний у касі вокзалу перед виїздом або надрукувати на принтері.

Придбати квитки на поїзд онлайн

SkyBooking – це можливість замовити квитки на поїзди до будь-якої точки України швидко та просто. За допомогою нашого сайту пасажири легко виберуть поїзди та місця за бажаним напрямком. Ресурс SkyBooking дозволяє вибрати квиток з урахуванням таких даних:

 • рівень комфорту (плацкарт, купе, люкс);
 • розташування (верхня або нижня полиця, бічні місця)
 • вартість проїзду.

Вирушаючи в подорож поодинці або компанією, купуйте залізничні квитки онлайн. Даний спосіб спростить вибір рейсу, дат і місць. SkyBooking є ідеальним ресурсом, щоб купити квитки на поїзд онлайн.

Купити квиток на поїзд до каси

Щоб придбати залізничні квитки Калуш - Київ у касі, пасажир змушений витратити час на дорогу до вокзалу, відстояти в черзі, купити квитки без можливості вибрати місця в поїзді, що сподобалися, і повернутися додому. Пройшовши такий довгий шлях, іноді, головним розчаруванням пасажира може стати відсутність квитків!

Укрзалізниця для актуальних напрямків може додавати вагони до пасажирських поїздів. Відстежити це можна лише на такому ресурсі як SkyBooking. Чекати на зміни біля каси немає сенсу.

Зазначимо, що сплатити за проїзд пасажири можуть у будь-якій залізничній касі, необов'язково в Калуші.

Розклад руху поїздів Калуш - Київ

Поїзд Калуш - Київ курсує без сезонних змін. Ми рекомендуємо перед поїздкою перевіряти час відправлення, адже з деяких причин іноді відбувається зміна графіка відправлення поїздів. Ресурс SkyBooking відстежує всі зміни у розкладі та своєчасно вносить корективи до розкладу, наданого для клієнтів. Ви можете бути впевнені у актуальності інформації на нашому сайті.

SkyBooking – це онлайн-сервіс, який дозволяє бронювати квитки на поїзди в будь-яке велике чи маленьке місто України, чи то Київ, Чернігів, Кропивницький чи Костянтинівка. Наша мета – надати найкращий сервіс та допомогти вам спланувати свою подорож.

Щасливої ​​дороги!