Завантаження...

train_s

Потяг Івано-Франківськ - Вінниця

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Івано-Франківськ - Вінниця

Один із найголовніших етапів планування поїздки є вибір транспорту. Незалежно від того, довга має бути дорога чи ні, найкращим варіантом стане поїзд. Між Івано-Франківською та Вінницею не дуже велика відстань – близько 400 км. Саме тому рекомендуємо купити квиток на поїзд онлайн та всю дорогу насолоджуватися красивими краєвидами за вікном або відпочивати на м'якому дивані.

Замовлення залізничних квитків найкраще зробити за допомогою сервісу SkyBooking. Зручна система пошуку дає можливість перевірити наявність, вибрати та сплатити місця у вагоні. Загалом у розкладі є кілька поїздів. Ходять вони щодня, тому проблем із наявністю квитків зазвичай немає. Однак, якщо ви звикли до комфорту, краще замовити квитки заздалегідь.

Україною курсує швидкісний поїзд Інтерсіті. Він дуже комфортний і може трохи скоротити час, проведений у дорозі, але поки що не передбачений на заданому маршруті. Ним можуть скористатися пасажири, яким потрібно їхати з Києва до Дніпра, або до Харкова, або навпаки з Харкова до Дніпра. Розклад поїздів Інтерсіті також доступний на сайті SkyBooking.

;

Залізничні квитки Івано-Франківськ - Вінниця

Один поїзд Івано-Франківськ – Вінниця курсує щодня, а другий лише за непарними числами. Пасажири мають можливість купити залізничні квитки онлайн на нічний рейс, який відправляється ввечері і вже вранці прибуває до Вінниці, або навпаки виїхати в обід та до ночі бути на місці. Головне, для комфортної поїздки вибрати потрібні місця. При цьому враховуйте, що є три типи вагонів:

  1. Плацкарт (усі пасажири їдуть разом, кожен має спальне місце та полицю для багажу).
  2. Купе (місця середньої цінової категорії, вміщує чотири особи).
  3. Люкс (найкомфортніший вагон, де люди їдуть по двоє).

Додатково можна придбати постільну білизну. Цю послугу можна вказати при оформленні замовлення залізничного квитка. Під час поїздки провідник також пропонує пасажирам гарячі напої та снеки.

Скільки коштує квиток на поїзд Івано-Франківськ - Вінниця

Вартість, а також наявність квитків на поїзд можна перевірити на офіційному сайті skybooking.ua. На сторінці вказано мінімальну вартість, а щоб дізнатися точну – потрібно прописати у фільтрі всі дані (дату від'їзду, тип вагона та місця). Програма порахує ціну та вкаже її наприкінці сторінки. Слід пам'ятати, що кінцева вартість поїздки також залежить від відстані між містами та кількості зупинок.

Як купити залізничні квитки Івано-Франківськ - Вінниця

Найшвидший та зручний спосіб замовити квитки на поїзд – скористатися нашим сервісом SkyBooking. Усього кілька витрачених хвилин та проїзний у вас на пошті. Для покупки залізничного квитка потрібно:

  1. У рядку пошуку вказати місто відправлення Івано-Франківськ та призначення – Вінниця.
  2. У календарі виберіть дату відправлення та, якщо потрібно, дату повернення.
  3. У списку доступних поїздів вибрати відповідний за часом.
  4. Далі має з'явитися схема вагонів та місць. Там натисніть на ті, що найбільше сподобалися.
  5. Вкажіть ПІБ (як у паспорті), телефон та електронну пошту.
  6. Останній крок – оплата. Натисніть кнопку “Купити” та внесіть реквізити банківської картки, на якій є гроші.

Замовлення залізничних квитків робиться буквально в кілька кліків. Якщо все пройшло добре і гроші надійшли, то поштою з'явиться електронний квиток. Його потрібно завантажити на телефон та показати провіднику перед посадкою.

Де купити квиток на поїзд

Квитки на поїзд Івано-Франківськ - Вінниця можна купити на вокзалі у касі чи онлайн. Ми рекомендуємо другий спосіб. Він більш швидкий та зручний.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Електронний квиток неможливо втратити, його не вкрадуть, і він не порветься. Такий проїзний можна завантажити багато разів, оскільки він зберігається на пошті або в особистому кабінеті. Ми рекомендуємо перевіряти наявність квитків на поїзд та робити замовлення лише на сайті skybooking.ua.

Купити квиток на поїзд в касі

Замовити квиток на поїзд можна й у касі вокзалу. Тільки треба спочатку дістатися до нього, потім постояти у черзі і тоді вже купувати проїзний. Також є високий ризик, що потрібних залізничних квитків не буде, а вигадувати альтернативні варіанти часу небагато. Тому краще все робити онлайн.

Розклад руху поїздів Івано-Франківськ - Вінниця

Перед тим як купити залізничний квиток онлайн, потрібно переконатися, що розклад поїздів відповідає вашим планам. Графік можна переглянути на нашому офіційному сайті. Інформація завжди є актуальною, оскільки сервіс співпрацює з національним перевізником Укрзалізниці. Під час організації подорожі враховуйте, що розклад часто змінюється. На нього впливає пора року та інші зовнішні чинники.