Завантаження...

train_s

Потяг Івано-Франківськ - Суми

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Івано-Франківськ - Суми

Івано-Франківськ - Суми – один із найпопулярніших маршрутів у пасажирів на території України. Він затребуваний серед тих, хто регулярно подорожує, їздить на роботу, в гості до друзів та родичів. Вигідно купити залізничні квитки онлайн допоможуть фахівці SkyBooking, які чекають на звернення по одному з доступних каналів зв'язку. Подорож поїздом Івано-Франківськ – Суми триває приблизно 19 годин. Саме тому всім, хто їде від початку остаточно, пропонуються спальні місця (плацкарт, купе). Маршрут обслуговується поїздом №259Л, квитки на який онлайн можна замовити вже зараз.

Рекомендуємо оформляти залізничні квитки Івано-Франківськ - Суми заздалегідь - хоча б за тиждень до передбачуваної поїздки, а краще - ще раніше. Це гарантує наявність місць саме в тій частині вагона, яка вам буде найзручніше. На офіційному сайті skybooking.ua є вся актуальна інформація про наявність квитків на поїзд Укрзалізниці. Інформація моментально оновлюється у разі змін у перевізника. Зупинки на маршруті продовжуються недовго на більшості вокзалів. Найдовше доведеться чекати на поновлення руху у Львові та Ніжині (до 30 хвилин).

Співробітники SkyBooking допоможуть при замовленні залізничних квитків незалежно від типу поїзда (простий або Інтерсіті). Купити квиток на найбільш підходящу дату допоможе розклад поїздів, де вказується точний час відправлення та прибуття транспорту на конкретні станції. Після прибуття в пункт призначення можна взяти залізничні квитки на інший маршрут, щоб продовжити поїздку, пересісти на автобус або залишитися в місті, якщо він є кінцевою точкою подорожі.

;

Залізничні квитки Івано-Франківськ - Суми

Пасажир має можливість купити квиток у такі типи вагонів:

 1. Люкс. Призначений для двох осіб, де немає верхніх ліжок. Умови поїздки є максимально комфортними. Секції відокремлені перегородками та дверима.
 2. Купе. В одній секції може розміщуватись до чотирьох осіб. Купе відокремлюється дверима від проходу.
 3. Плацкарт. На відміну від перших двох варіантів, у ньому відсутні перегородки та двері. У проході встановлено додаткові місця. Підходить для людей із мінімальним бюджетом.

Придбати квиток на поїзд онлайн ви можете завдяки нашій компанії. Електронний квиток – найкращий варіант, тому що в ньому міститься вся інформація про маршрут QR-коду. Замовити квитки можна через офіційний сайт skybooking.ua.

Скільки коштує квиток на поїзд Івано-Франківськ - Суми

Для того, щоб подорож поїздом Івано-Франківськ - Суми пройшла комфортно, рекомендуємо заздалегідь приступити до пошуку та замовлення квитків. Це можна здійснити завдяки спеціалістам SkyBooking, які допоможуть зробити всі кроки. На нашому сайті є пошукова форма, з якою можна дізнатися про наявність квитків на поїзд незалежно від маршруту. Там буде вказано й актуальну ціну.

Як купити залізничні квитки Івано-Франківськ - Суми

Щоб замовити квитки на поїзд, необхідно зробити таке:

 1. У пошуковому рядку впишіть назви міст у полях "куди" (Івано-Франківськ), "звідки" (Суми).
 2. Виберіть дату виїзду. У разі використання розширеного пошуку можна вказати дату повернення.
 3. Натискайте кнопку "Знайти". Алгоритми покажуть усі доступні маршрути.
 4. Виберіть тип вагона. Враховуючи переваги та недоліки кожного варіанту, вирішіть, в якому з них вам краще їхати протягом 19 годин.
 5. Позначте місце у вагоні (вільні будуть підсвічені на інтерактивній схемі).

Після оплати ви отримаєте електронний квиток на свою пошту. Його можна буде завантажити на смартфон або за бажання роздрукувати.

Де купити квиток на поїзд

Клієнту доступна можливість купити залізничні квитки онлайн або зробити це через каси на вокзалі. Перший варіант – набагато швидший. Можна це зробити просто на нашому сайті або звернувшись за допомогою до фахівців SkyBooking. Розклад поїздів допоможе змінюватися, тому варто регулярно перевіряти у нас на сайті цю інформацію.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Купити залізничні квитки Івано-Франківськ - Суми онлайн – найкращий варіант для всіх, хто проживає та працює далеко від вокзалу та залізничних кас в межах або поза містом. Вам потрібно лише кілька хвилин для замовлення залізничних квитків. Електронний квиток має свої переваги:

 • його не вкрадуть;
 • не вдасться пошкодити чи знищити;
 • неможливо втратити.

За потреби ви завжди можете зайти до свого особистого кабінету на нашому сайті та подивитися історію своїх поїздок.

Купити квиток на поїзд в касі

Також є можливість купити квиток у касі. Даний варіант більше підходить тим, хто мешкає неподалік вокзалу, або може відлучитися з роботи. Серед недоліків цього методу виділяється відсутність точної інформації про наявність квитків на конкретний маршрут та день. Не забувайте про черги – чим ближче до дати виїзду, тим менша ймовірність придбання бажаного квитка. Краще купити квиток на поїзд онлайн – то вам не доведеться їздити в інший кінець міста.

Розклад руху поїздів Івано-Франківськ - Суми

Скористайтеся розкладом поїздів на сайті skybooking.ua, що дозволяє спланувати подорож за маршрутом Івано-Франківськ – Суми. Аналогічно можна дізнатися графік руху за напрямками Ковель – Київ, Вінниця – Київ та іншим. При внесенні змін перевізником всі дані будуть відображені у нас без затримки.

Приємної подорожі

Подорожуйте всією Україною, користуючись різними видами транспорту, включаючи поїзди (пасажирські швидкі та Інтерсіті). Сервіс SkyBooking допоможе отримати квитки на будь-який маршрут незалежно від часу доби. Бронюйте зараз, щоб подорожувати будь-якої пори року залізничним транспортом в будь-яку частину країни.