Завантаження...

train_s

Потяг Івано-Франківськ - Путивль

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Івано-Франківськ - Путивль

Тим пасажирам, які зібралися у подорож з Івано-Франківська до Путивля, необхідно підготуватися до тривалої дороги. Потяги Укрзалізниці в середньому проїжджають відстань між цими містами за 17 годин, отже варто заздалегідь вибрати місце у вагоні, яке буде найкомфортнішим.

Ви знаходитесь на офіційному сайті skybooking.ua, за допомогою якого можна першими дізнаватися про наявність залізничних квитків за потрібним напрямом, про вартість проїзду поїздами Укрзалізниці, а також купити залізничний квиток на потрібну дату. Сплатити квиток можна за допомогою банківської картки, не виходячи з дому. Також сервіс з бронювання квитків регулярно оновлює інформацію про додаткові поїзди за напрямками Івано-Франківськ - Путивль, Івано-Франківськ - Київ, Івано-Франківськ - Одеса та багатьох інших.

До ваших послуг запропоновано кілька видів поїздів:

 • швидкі;
 • Інтерсіті;
 • приміські;
 • міжміські.

Також ви зможете підібрати той тип вагона, який влаштує за рівнем комфорту та вартості квитків: люкс, купе чи плацкарт.

Якщо під час купівлі квитка виникнуть будь-які питання, ви зможете звернутися до операторів телефонами, зазначеними у розділі "Контакти" або замовити зворотній дзвінок, натиснувши кнопку зі значком телефонної трубки в правому нижньому кутку екрана.

;

Залізничні квитки Івано-Франківськ - Путивль

У багатьох пасажирів, при купівлі залізничних квитків на потяг через Інтернет, виникає питання: чи є різниця між тим квитком, який приходить на пошту та купленим у залізничній касі? Відповідаємо. Купивши квиток онлайн, ви отримуєте той самий документ, що й у залізничній касі. Він містить таку інформацію:

 1. Ваші ім'я та прізвище.
 2. Номер поїзда.
 3. Номер вагону.
 4. Номер посадкового місця.
 5. Дату та час відправлення та прибуття.
 6. Вартість квитка.
 7. Додатковий сервіс – постільна білизна, чай.

Електронний квиток не потрібно роздруковувати, при вході у вагон провідник відсканує унікальний QR-код з квитка, який ви завантажили на смартфон, і цього буде достатньо.

Скільки коштує квиток на поїзд Івано-Франківськ - Путивль

Ціни на квитки легко можна знайти на цій сторінці. У меню пошуку позначте міста відправлення та прибуття, а також вкажіть дату поїздки. Перед вами з'явиться список з усіма варіантами поїздів, які курсують у потрібний день. Якщо на зазначену дату квитків не виявилося, перегляньте наявність поїздів на найближчу. У деякі міста поїзди їздять у певні дні тижня чи за день.

Зверніть увагу, що Укрзалізниця періодично змінює вартість проїзду. Уточнюйте актуальну вартість проїзду в день замовлення залізничних квитків.

Як купити залізничні квитки Івано-Франківськ - Путивль

Купівля квитка за допомогою SkyBooking не займе у вас багато часу. Вам потрібно виконати такі дії:

 1. У графі "звідки", вгорі сторінки, вкажіть місто Івано-Франківськ, а в полі "куди" – Путивль. Також радимо одразу подумати про покупку зворотного квитка. Тоді ймовірність повернутися в потрібний вам день буде вищою.
 2. Виберіть поїзд, що підходить за вартістю та рівнем комфорту.
 3. Перед вами з'явиться схема вагона. Зеленим підсвічено вільні місця. Виберіть те, яке для вас буде зручнішим.
 4. У формі з контактними даними вкажіть особисту інформацію. Переконайтеся, що ви маєте доступ до електронної пошти, яку ви вказали. На неї прийде квиток.
 5. Після оплати через банківську програму, шукайте квиток на вашій електронній пошті та завантажуйте його на смартфон.

Рекомендуємо під час замовлення залізничного квитка онлайн включити у вартість постільну білизну та чай. Тоді вам не потрібно буде просити про це провідника під час посадки у вагон.

Де купити квиток на поїзд

Ви можете купити квиток двома основними способами: онлайн або в касі залізничного вокзалу. Ми розглянемо кожен із них докладніше.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Зручний для тих, хто цінує свій час. Ви можете забронювати квиток у будь-якому зручному для вас місці – не виходячи з дому або по дорозі з роботи. У спокійній обстановці буде легше ухвалити рішення про тип поїзда та вагона, а також про дату поїздки. Оплата не займе багато часу, а електронний квиток прийде на вашу пошту за кілька хвилин.

Купити квиток у касі

Таким способом купівлі залізничних квитків користуються ті пасажири, які нечасто оплачують поїздки через Інтернет. Проте такий варіант має ряд недоліків: вам потрібно їхати на вокзал, вистоювати довгу чергу і в стресовій обстановці приймати рішення про дату поїздки та тип поїзда. Також є ймовірність, що квитків за потрібним напрямком може не виявитися. У цьому випадку час та гроші на дорогу до каси будуть витрачені дарма.

Розклад руху поїздів Івано-Франківськ - Путивль

На офіційному сайті skybooking.ua зібрано актуальний розклад міжміських, приміських та  поїздів Інтерсіті Укрзалізниці. Його можна дізнатися за допомогою зручного меню пошуку у верхній частині цієї сторінки. Також інформація про курсування поїздів за маршрутом Івано-Франківськ - Путивль регулярно змінюється, уточнюйте її ближче до дати подорожі. Якщо ви не знайшли поїзд на потрібний день, спробуйте пошукати на найближчі дати.

Вдалої поїздки

Бажаємо вам комфортної подорожі та яскравих вражень від відвідування міста Путивль!