Завантаження...

train_s

Потяг Івано-Франківськ - Одеса

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Івано-Франківськ - Одеса

Івано-Франківськ - Одеса – досить довгий маршрут. Автомобільними дорогами доведеться здолати майже 800 км. З огляду на особливості місцевості, це складна поїздка. Тим більше, їхати доведеться весь день. Це стомлює і пасажирів, і, особливо, водія.

Зверніть увагу на залізничний транспорт. Це безпечніше та простіше – сів та поїхав. За маршрутом Івано-Франківськ - Одеса сьогодні ходять два поїзди: 026Л – фірмовий, а також 236Л – швидкий. Обидва рейси – нічні та прибувають до пункту призначення вранці.

Такий формат подорожі має безліч переваг. По-перше, їхати майже 15 годин. Вночі цей час пролетить непомітно, адже пасажир, швидше за все, ляже спати. По-друге, не потрібно думати про харчування у дорозі. Спокійно вечеряєте вдома або берете із собою невеликий перекус на вечір, а вранці снідаєте вже в Одеському кафе. По-третє, ви приїжджаєте відпочилим. Це особливо важливо при діловому візиті, адже думки мають бути чіткими. По-четверте, нічний поїзд – порятунок для батьків. Багатогодинна поїздка з дитиною – це складно, а так маля спокійно спатиме. Рекомендуємо замовити квитки на поїзд заздалегідь. З цим допоможе сервіс SkyBooking. Пам'ятайте, що на найпопулярніші напрямки місця швидко розбирають.

;

Залізничні квитки Івано-Франківськ - Одеса

Їхати з Івано-Франківська до Одеси досить довго. Подбайте про свій комфорт у дорозі, правильно вибравши вагон: плацкарт, купе чи люкс. Орієнтуйтеся на власні переваги та фінансові можливості. Вартість проїзду прямо пропорційна рівню комфорту.

Скільки коштує квиток на поїзд Івано-Франківськ - Одеса

При пошуку квитків, на сайті skybooking.ua одразу відображається попередня вартість. Кінцева ціна формується на основі кількох факторів: рівня комфорту вагона, наявності додаткових послуг та нестандартного багажу, а також пільгових знижок. За спеціальними цінами можуть їздити діти та студенти. У першому випадку знижка поширюється на всі типи вагонів, у другому – лише на плацкарт.

Як купити залізничні квитки Івано-Франківськ - Одеса

Купити квитки на поїзд онлайн за допомогою сервісу SkyBooking під силу кожному. Дотримуйтеся інструкцій і все вийде:

  1. Пишіть у пошуковий рядок міста відправлення – у віконце "звідки" та прибуття – у "куди". У нашому випадку – Івано-Франківськ та Одеса.
  2. Автоматично відкриється календар. Клацніть на бажану дату поїздки.
  3. Натисніть кнопку "знайти".
  4. Штучний інтелект опрацює отриману інформацію, порівняє з даними Укрзалізниці та надасть список усіх можливих рейсів згідно з заданими параметрами. Все це займе кілька секунд.
  5. Серед запропонованих варіантів виберіть відповідний та клацніть на нього.
  6. Далі відкриється інтерактивне схематичне зображення вагона. Там відзначені вільні та зайняті місця. Клацніть на відповідний варіант.
  7. Після цього потрібно заповнити кілька полів реєстраційної форми. Вкажіть ім'я та прізвище пасажира. Позначте тип квитка, додаткові послуги. Зазначте нестандартний багаж, якщо такий транспортуватиметься.
  8. Якщо все зазначено правильно, натисніть "купити".
  9. Перш ніж перейти до оплати, потрібно залишити контактну інформацію – електронну пошту та номер мобільного.
  10. Після цього натисніть "оплатити" і дотримуйтеся подальших вказівок.

Замовлення залізничних квитків на сайті skybooking.ua можливе за 20 днів до вашої поїздки. Не хвилюйтеся, якщо через різні обставини подорож буде перенесена або не відбудеться зовсім, електронний проїзний можна обміняти або повернути.

Де купити квиток на поїзд

Купити залізничні квитки Івано-Франківськ - Одеса можна двома шляхами: в касі залізничного вокзалу або за допомогою спеціальних сайтів. Другий активно набирає популярності, оскільки покупку можна здійснити прямо зі смартфона. Не лише молодь, а й старше покоління переходить в онлайн.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Купити залізничні квитки онлайн можна за пару кліків з будь-якого місця світу. Просто введіть необхідну інформацію на сайті skybooking.ua та одразу оплатіть свій проїзний за допомогою банкінгу. Документ прийде на електронну пошту. Не бійтеся замовляти його заздалегідь, адже він не порветься і не загубиться. Електронний квиток зберігається на пошті пасажира і завжди доступний в особистому кабінеті.

Купити квиток на поїзд у касі

Каса – спосіб купівлі залізничних квитків перевірений часом. Вибравши його, будьте готові потрапити у чергу чи на перерву касира. Наявність квитків на поїзд заздалегідь перевірити не вийде, тож можна банально не встигнути.

Розклад руху поїздів Івано-Франківськ - Одеса

Згідно з актуальним зараз розкладом поїздів, по заданому маршруту ходять два нічні рейси. Вони вирушають щодня. Обов'язково перевіряйте розклад поїздів перед подорожжю. Зміни можуть відбутися будь-якої миті. Сервіс для замовлення залізничних квитків SkyBooking їх відстежує та оперативно оновлює інформацію на своєму офіційному сайті – skybooking.ua.