Завантаження...

train_s

Потяг Івано-Франківськ - Львів

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Івано-Франківськ - Львів

Їхати з одного обласного центру до сусіднього не так уже й далеко. Однак при виборі транспорту варто враховувати особливості місцевого ландшафту та погодних умов. Наприклад, у зимову холодну пору добиратися на автомобілі з Івано-Франківська до Львова проблематично. Дорога може бути слизькою, а через сніг видимість суттєво знизиться.

Інша справа – поїзд – просто сів і поїхав. У цьому напрямку ходить декілька поїздів: 259Л та 257Л – швидкі, 006Л – фірмовий швидкий, 026Л та 043Л – нічні швидкі, 008Л – нічний експрес. Залежно від обраного складу час у дорозі складе від двох з половиною до чотирьох годин.

Подорож поїздом має масу переваг. Якщо ви їдете вдень, по дорозі можна попрацювати за комп'ютером, розташувавши його на столику. Також можна почитати, оскільки тряска мінімальна або познайомитися із попутниками за чашкою ароматного гарячого чаю у фірмових блискучих склянках із підсклянниками. Якщо ваш рейс нічний, можна подрімати пару годин. Не бійтеся проспати свою станцію, провідник обов'язково підійде до вас заздалегідь.

У поїзді немає проблем із розміщенням багажу. І в плацкарті, і в купе є місткі скрині для сумок та валіз. А проблем із купівлею квитків на поїзд Івано-Франківськ - Львів не буде, якщо скористатися сервісом SkyBooking.

;

Залізничні квитки Івано-Франківськ - Львів

Оскільки високошвидкісні електропоїзди Інтерсіті цим маршрутом не ходять, на вибір пасажиру надаються три стандартні типи вагона: плацкарт, купе і люкс. Рівень комфорту прямо пропорційний вартості проїзду. Орієнтуйтеся на свої вподобання та фінансові можливості.

Скільки коштує квиток на поїзд Івано-Франківськ - Львів

Кінцева вартість проїзду формується на основі кількох факторів: типу вагона, наявності державних пільг у пасажира (студенти, діти) та нестандартного багажу (апаратури, тварин, великогабаритного вантажу), вибору додаткових послуг або їх відсутності (одного чи двох напоїв, постільної білизни).

При пошуку залізничних квитків Івано-Франківськ - Львів на сайті skybooking.ua відразу відображається їх попередня вартість. Точну ціну можна дізнатися безпосередньо перед оплатою.

Як купити залізничні квитки Івано-Франківськ - Львів

Купити квитки на поїзд онлайн на офіційному сайті skybooking.ua зможе кожен. Щоб усе вийшло, дотримуйтеся нескладної інструкції:

  1. Вкажіть у рядку пошуку міста, що цікавлять: у вікно "звідки" – відправлення (Івано-Франківськ), а у "куди" – прибуття (Львів).
  2. Відразу відкриється календар. Там слід зазначити дату подорожі. Якщо є потреба, можна взяти зворотний квиток.
  3. Клікайте "знайти".
  4. За кілька секунд штучний інтелект опрацює отримані від користувача дані, порівняє їх із базою Укрзалізниці та перевірить наявність квитків на потяг.
  5. На екрані з'явиться список відповідних рейсів. Там одразу вказано попередню вартість проїзду, типи вагонів та кількість вільних місць.
  6. Клацніть на відповідний рейс.
  7. Далі з'явиться інтерактивне схематичне зображення вагона. На ньому різними кольорами відзначені зайняті та вільні місця. Клікайте на те, що сподобалося.
  8. Далі потрібно заповнити обов'язкову інформацію. Впишіть у спеціальну форму ПІБ пасажира. На цьому етапі можна вказати пільги, додаткові послуги чи нестандартний багаж.
  9. Якщо заповнили все правильно, клацніть "купити".

Перед оплатою потрібно залишити контактні дані – актуальні емейли та номер мобільного.

Клікайте "оплатити" і чекайте на подальші вказівки.

Якщо транзакція успішна, електронний проїзний документ одразу буде відправлено на пошту пасажиру. Замовити квиток на поїзд на сайті skybooking.ua можна за 20 днів до дати відправлення. Якщо з будь-яких причин ваша подорож переноситься або скасовується, не варто панікувати. Електронний проїзний легко можна повернути або обміняти на іншу дату.

Де купити квиток на поїзд

Придбати квиток на поїзд можна двома популярними способами: у касі залізничного вокзалу або на спеціалізованому сайті. Другий метод активно розвивається та набирає обертів. Його дедалі частіше обирають сучасні мандрівники.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Купити залізничний квиток онлайн можна з дому або офісу, сидячи в кафе, або по дорозі в магазин. Вкажіть необхідні дані на сайті skybooking.ua, а все інше штучний інтелект зробить за вас. Оплатіть за допомогою онлайн-банкінгу та квиток на поїзд вже у вас на пошті.

Купити квиток на поїзд у касі

Вибравши стару добру залізничну касу, будьте готові зіштовхнутися з чергою або раптовою перервою у співробітника. Наявність квитків на поїзд у дату, що вас цікавить, ви дізнаєтеся безпосередньо біля віконця. Якщо їх уже розібрали, часу на міркування буде обмаль.

Розклад руху поїздів Івано-Франківськ - Львів

Сьогодні з Івано-Франківська до Львова ходять кілька пасажирських поїздів. Щоб не заплутатися, обов'язково слідкуйте за розкладом, адже він може змінюватися. На офіційному сайті замовлення залізничних квитків skybooking.ua інформація про графік рейсів регулярно оновлюється згідно з даними Укрзалізниці.

Приємної подорожі

Замовити залізничні квитки заздалегідь – правильне рішення для сучасного мандрівника. Зробіть це швидко та зручно, завдяки skybooking.ua. Вдалої поїздки!