Завантаження...

train_s

Потяг Івано-Франківськ - Лубни

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Івано-Франківськ - Лубни

Між Івано-Франківськом та Лубнами відстань становить близько 800 кілометрів. Поїздка залізничним транспортом цим маршрутом займає приблизно 13 годин, відмінності в часі для різних рейсів незначні.

Подорож поїздом є оптимальним способом пересування на великі відстані. Перевагами залізниці є:

 • стабільна робота транспорту, який змінює графік руху тільки у критичних випадках;
 • комфортні умови подорожі;
 • можливість спільної подорожі великою компанією, яку важко розмістити не лише в автомобілі, а й у автобусі. Потрібно пам'ятати, що західна частина України приймає багато туристів та поїздка групою до цього регіону і з нього є актуальною для багатьох українців та гостей країни;
 • розумна вартість;
 • раціональна витрата часу на дорогу – мандрівник у дорозі може спати.

По маршруту курсує три поїзди. Щоденні рейси відсутні, виїхати можна лише за непарними числами. Час відправлення всіх пасажирських поїздів – друга половина дня.

Усі потяги цього напряму проходять через Київ, тому про квитки треба подбати заздалегідь, транспорт на столицю традиційно перевантажений.

;

Залізничні квитки Івано-Франківськ - Лубни

За цим напрямком можна придбати квитки у вагони різного рівня комфорту:

 • плацкарт.
 • купе.
 • люкс.

Врахуйте, що є пасажирські поїзди підвищеного комфорту, в яких плацкартні вагони відсутні.

Оплата проїзду онлайн дозволить визначитися не лише з часом виїзду, а й з вибором оптимальної вартості квитка.

Скільки коштує квиток на поїзд Івано-Франківськ - Лубни

Важливим фактором ціноутворення є собівартість проїзду, яку формують такі нюанси:

 1. Тип вагона. Найдешевший – плацкартний, у ньому можна розмістити найбільшу кількість пасажирів. У купейному місць приблизно в півтора рази менше, що збільшує вартість перевезення однієї людини. У вагоні-люкс доведеться доплатити за підвищений комфорт.
 2. Додаткові послуги (чай, кава, постільна білизна).
 3. Дата подорожі (у різні дні вартість проїзду в однакових вагонах може відрізнятися через затребуваність поїзда).

Як купити залізничні квитки Івано-Франківськ - Лубни

Найпрактичнішим варіантом є покупка на нашому сайті. Замовлення залізничних квитків не вимагає особливих знань та підготовки. Пропонуємо чіткий алгоритм:

 1. Заповнити форму, вказавши пункти виїзду та призначення, а також дату поїздки.
 2. Вибрати маршрут із запропонованих агрегатором.
 3. Визначитися з типом вагона.
 4. Вивчити розташування вільних місць та вибрати місця для себе та своїх попутників.
 5. Замовити квитки на поїзд, при цьому надавши дані про осіб пасажирів та електронну пошту, на яку будуть надіслані проїзні документи.
 6. Сплатити залізничні квитки Івано-Франківськ - Лубни за допомогою зручної платіжної системи.

Де купити квиток на поїзд

Традиційно люди оплачували проїзд у касах вокзалу. Зараз все частіше віддають перевагу покупкам в Інтернеті. Квитки мають мінімальні відмінності в дизайні (електронні містять QR-код, який спрощує збір інформації про пасажира при посадці на поїзд).

Е-квитки можна обміняти в касі на проїзний документ звичного дизайну. Для цього потрібно показати квиток на гаджеті або надати унікальний код квитка.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Існує кілька варіантів придбання залізничних квитків онлайн, але найпопулярнішими вважаються спеціальні сервіси, до яких належить і SkyBooking. Саме агрегатори застосовуються для покупки квитків найчастіше, оскільки їхня структура призначена саме для цього. Максимально проста та ефективна навігація приваблює користувачів, а робота в єдиній інформаційній системі з Укрзалізницею гарантує відсутність збоїв у процесі бронювання залізничних квитків. Кожен має право вирішувати, який спосіб покупки кращий.

Купити квиток на поїзд у касі

Каса поступово стає пережитком минулого. Вокзали, з можливістю придбання проїзних документів, функціонують у великих містах. На невеликих станціях каси або відсутні або працюють кілька годин на день. Для багатьох пасажирів їздити на вокзал для оплати проїзду – нераціонально, особливо якщо вони мешкають в іншому місті.

Співробітник вокзалу запропонує варіанти місць у поїзді, що відправляється за маршрутом. Касир не зобов'язаний вибирати для вас найкращі місця – йому потрібно продати всі квитки, у тому числі й найнезручніші. У касі ніхто не зможе гарантувати наявність квитків на поїзд – їх можуть забрати швидше ті пасажири, які вирішили купити квитки на поїзд онлайн.

Розклад руху поїздів Івано-Франківськ - Лубни

Сайт skybooking.ua своєчасно оновлює дані у разі внесення змін до розкладу поїздів. З нами зручно планувати поїздку в будь-якому напрямку – Запоріжжя, Харків, Львів. Ви зможете не просто дізнатися, як доїхати до того чи іншого населеного пункту, але й одразу купити квитки на поїзд онлайн.

У нас також можна придбати квитки на поїздку з пересадками у вагони з різним рівнем комфорту – плацкарт, купе, люкс, Інтерсіті.

Вдалої подорожі 

Команда SkyBooking піклується про економію часу та максимальну зручність для пасажирів. Бажаємо вам гарного шляху!