Завантаження...

train_s

Потяг Івано-Франківськ - Київ

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Івано-Франківськ - Київ

Столиця України завжди манила туристів своїм шиком та дивовижною красою. У цьому місті ви можете пройтися мальовничими вуличками, відвідати найвідомішу площу в країні, насолодитися краєвидами. Приїхати сюди з Івано-Франківська можна поїздом, який дозволить відпочити в дорозі та навіть поспати. У цьому напрямку можна знайти багато рейсів, ранкових, денних та нічних, що значно спрощує вибір квитків.

Проте, щоб подорож залишила приємні враження, варто заздалегідь потурбуватися про квитки на поїзд. За допомогою SkyBooking ви всього за кілька хвилин зможете знайти вигідні та цікаві пропозиції від Укрзалізниці. Вибрати місце у вагоні та оплатити його можна онлайн на нашому сайті, що можна зробити навіть на роботі або чекаючи у дорожній пробці.

Якщо вас цікавить найшвидший поїзд, варто звернути увагу на Інтерсіті. Незважаючи на те, що він обладнаний лише сидячими місцями, вам буде зручно в дорозі завдяки відкидним спинкам. При виборі залізничного квитка зверніть увагу на клас вагона - перший або другий, що відповідає рівню комфорту сидінь. Для тих, хто любить поспати в поїзді, підійдуть пасажирські швидкі поїзди із плацкартними вагонами, купе та люкс.

З сервісом SkyBooking легко і вигідно планувати свої подорожі, так як ви відразу отримуєте максимум інформації про рейси в напрямку, що цікавить.

;

Залізничні квитки Івано-Франківськ - Київ

Замовлення квитків на поїзд Івано-Франківськ – Київ оформляється лише за кілька натискань. За допомогою сервісу SkyBooking планування подорожей стало набагато швидше та простіше. Завдяки актуальній інформації про рейси ви зможете відразу ж оцінити бюджет, дізнатися про розклад поїздів та обрати зручне місце у вагоні.

При купівлі залізничного квитка враховуйте, що він може бути кількох видів - з QR-кодом та з номером замовлення. Перший дає право на проїзд, його можна завантажити на смартфон, щоб показати провіднику під час посадки. Другий необхідно обміняти у касі на вокзалі приблизно за 30 хвилин до відправлення.

Скільки коштує квиток на поїзд Івано-Франківськ - Київ

При організації подорожі вартість проїзду відіграє велику роль. Адже якщо одні пасажири готові платити за комфорт, інші прагнуть заощадити на дорозі. Тому спочатку потрібно визначити для себе, який тип вагона для вас є кращим – купе, люкс чи плацкарт. Останній тип – найдешевший, проте варто враховувати рівень шуму. Коли загалом вагоні їде понад 40 осіб, він неминучий. Якщо ви хочете відпочити в дорозі, краще вибрати купе-люкс, яке розраховане на 2 пасажири.

Щоб дізнатися, скільки коштуватиме залізничний квиток, спочатку потрібно ввести дані про маршрут, вибрати додаткові послуги за необхідності. Ціну ви побачите унизу сторінки. Зверніть увагу, що вона також змінюється, залежно від дня тижня та пори року.

Як купити залізничні квитки Івано-Франківськ - Київ

Щоб купити квиток на поїзд Івано-Франківськ - Київ, потрібно пройти такі етапи:

  1. У верхній частині сторінки в рядок пошуку введіть бажане місце відправлення (Івано-Франківськ) та місце прибуття (Київ).
  2. Зі списку рейсів виберіть відповідний разом із вагоном.
  3. На інтерактивній схемі вагона відзначте зручне для вас місце.
  4. У разі потреби вкажіть додаткові послуги та пільги (якщо є відповідне посвідчення).
  5. Оплатіть залізничний квиток через банкінг і отримайте його на електронну пошту.

Після отримання е-квитка уважно ознайомтеся з інформацією на ньому. При необхідності звернення до каси ви побачите позначку.

Де купити квиток на поїзд

Для того, щоб купити квиток на поїзд Івано-Франківськ — Київ, ви можете скористатись нашим сервісом або касою на залізничному вокзалі.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Замовити залізничний квиток онлайн набагато простіше і швидше, ніж у касі. Вам не потрібно витрачати час на дорогу до вокзалу, достатньо зробити кілька кліків, сидячи вдома чи навіть на роботі. В результаті ви отримуєте електронний квиток, який зберігається на вашому email та в особистому кабінеті на сайті skybooking.ua. У будь-який момент ви можете завантажити його на смартфон і переглянути історію своїх поїздок.

Купити квиток на поїзд в касі

Другий спосіб – купівля квитка на поїзд у касі. Цей варіант складніший, тому що для нього потрібно виділити більше часу і запастися терпінням. Адже можна приїхати на вокзал, простояти в черзі і з'ясувати, що вільних квитків на рейс, що цікавить, вже немає. Звичайно, співробітник Укрзалізниці запропонує вам найближчі рейси, проте на роздуми у вас не буде багато часу. Вибирати вам.

Розклад руху поїздів Івано-Франківськ - Київ

На нашому сайті в будь-який час ви зможете побачити розклад поїздів у напрямку Івано-Франківськ - Київ. Система постійно оновлюється згідно з даними Укрзалізниці, тому наші користувачі можуть розраховувати на точність графіка руху. Це допоможе вам краще планувати свої подорожі, куди б ви не подалися. Однак при організації поїздки враховуйте, що розклад може змінюватись, тому заздалегідь перевіряйте інформацію.

Приємної подорожі

Подорожуйте країною та за її межами із задоволенням! Сервіс SkyBooking допоможе вам знайти найзручніші місця у вагоні та розташуватися з комфортом.