Завантаження...

train_s

Потяг Івано-Франківськ - Коростень

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Івано-Франківськ - Коростень

Поїздка з Івано-Франківська до Коростеня на поїзді триватиме приблизно десять годин. За цей час ви подолаєте майже 500 км в межах західної частини України. Цей напрямок, як й інші залізничні маршрути в Україні обслуговується Укрзалізницею. Цей напрямок має попит серед пасажирів, тому за цим маршрутом їздить достатня кількість поїздів.

Коростень – це місто в Житомирській області України. Воно є адміністративним центром Коростенського району. Його вважають одним з найстаріших міст країни. Перша згадка про нього з’являється в літописах, які датовані 945 р. Про нього пише Нестор Літописець у “Повісті минулих літ”, згадуючи його як столицю слов’янського племені древлян. Нині Коростень відомий своєю багатою культурною та історичною спадщиною. Це підтверджують численні пам’ятки, серед яких церква святої Ольги, купальня княгині Ольги, пам'ятник Козаку та багато інших. 

Їхати з Івано-Франківська до Коростеня недовго та це не означає, що варто купувати залізничні квитки в останню мить. Це ризиковано, адже до того моменту, їх вже можуть розкупити, а вам доведеться змінювати свої плани. Щоб цього не сталося, ми радимо перевіряти наявність квитків на потяг та купувати їх завчасно. Це ви можете зробити на нашому сайті skybooking.ua.

;

Залізничні квитки Івано-Франківськ - Коростень

Обираючи залізничні квитки, варто знати, що місця у вагонах різного класу дещо відрізняються. Ви точно помічали, що в продажу, як правило, наявні квитки трьох типів: плацкарт, купе та люкс. Їх відмінність полягає в різновидах купе, адже вони бувають відкритого та закритого типу.

Плацкартні вагони мають купе відкритого типу.  В кожному з них по обидва боки розташовані місця: з одного боку – чотири та з іншого – два. Загалом, вагон розрахований на 54 пасажира. В свою чергу купейні та люксові вагони мають закриті купе. В купейному вагоні одночасно можуть їхати від 32 до 36 пасажирів, в одному купе – чотири місця. У вагоні класу люкс менше місць, адже одне купе розраховане лише на дві особи. Відповідно, тим, хто цінує власний простір буде зручніше в купе чи люксі, а якщо ви готові до певних незручностей, то можна вибрати й плацкарт. 

У вагонах швидкісного потягу Інтерсіті представлені лише сидячі місця. Зазвичай в Інтерсіті 9 вагонів, тобто 168 місць – першого класу та 411 – другого. На жаль, наразі Укрзалізниця не може запропонувати залізничні квитки Івано-Франківськ - Коростень на швидкісний поїзд. 

Скільки коштує квиток на поїзд Івано-Франківськ - Коростень

Вартість залізничних квитків Івано-Франківськ - Коростень більшої мірою залежить від класу вагона, який ви оберете. Чим кращі умови у вагоні, тим вища ціна на квитки. Відповідно місця у купе та люксі будуть коштувати дорожче, ніж у плацкарті. Щоправда, це все ж таки не єдиний фактор, який визначає ціну є й кілька інших нюансів, серед яких:

  • розташування місця;
  • дата та час відправлення рейсу;
  • популярність маршруту тощо.

Ціни на квитки на поїзд Івано-Франківськ - Коростень можна дізнатися, скориставшись нашим сервісом SkyBooking. Вам достатньо вказати напрямок та дату поїздки, щоб отримати повну інформацію про рейс. Ми оперуємо даними з офіційного сайту перевізника, тому вони завжди актуальні. Таким чином, ви можете порівняти наявні варіанти та вибрати кращий для себе.

Як купити залізничні квитки на поїзд Івано-Франківськ - Коростень

Купити квиток на поїзд онлайн завжди можна на нашому сайті. Це легко зробити, якщо дотримуватися простих вказівок та бути уважним на кожному з етапів. Ми радимо попередньо ознайомитися з покроковою інструкцію. Тут ви знайдете відповіді на всі свої запитання. Виконайте наступні дії:

  1. Оберіть вкладення “Залізничні квитки” та введіть свій пошуковий запит у відповідні рядки.
  2. Зачекайте кілька секунд поки триватиме пошук пропозиції для вас.
  3. Перегляньте наявність квитків на потяг та оберіть рейс.
  4. Оберіть на схемі місце.
  5. Заповніть анкету, щоб оформити квитки. 
  6. Оплатіть покупку. 

Коли всі кроки буде завершено, перевірте, чи отримали ви квитки на електронну пошту. Пам’ятайте, що важливо бути уважним при заповненні анкети, тому перевірте свої дані перш ніж здійснювати транзакцію. Проїзні документи в електронному форматі не потребують друку, тому одразу після отримання, вони готові до використання. Таким чином ви можете купити квиток на поїзд Івано-Франківськ - Звягель або в інше місто.  

Де купити квиток на поїзд

Перш ніж купити квиток на поїзд Івано-Франківськ - Коростень, варто визначитися, як саме вам зручно це зробити – онлайн чи офлайн. Якщо вам зручно купити залізничні квитки онлайн, то ви можете це зробити на нашому сайті. Якщо ж ви віддаєте перевагу більш традиційним способам, то можете поїхати до каси на вокзал.

Купити квиток на поїзд онлайн

Купити квиток на поїзд онлайн набагато легше та швидше, ніж робити це в касі. Це пояснюється тим, що при покупці онлайн, вам не потрібно нікуди їхати та чекати в чергах. Все можна зробити за допомогою свого смартфона, займаючись звичними справами. До того ж ви зможете дізнатися абсолютно все про свій рейс, що дозволить вам почуватися впевненіше та менше хвилюватися перед поїздкою.

Купити квиток на потяг в касі

Якщо вам не зручно купувати залізничні квитки онлайн, то звісно ви можете зробити це особисто в касі на вокзалі. Приготуйтеся, що доведеться витратити певний час на це, адже вас чекає дорога до вокзалу та очікування в чергах. Краще заздалегідь подумати, які у вас є питання щодо рейсу, щоб швидко поставити ці питання касиру та не затримувати інших. 

Розклад потягів Івано-Франківськ - Коростень

Потяг Івано-Франківськ - Коростень має фіксованого графіка руху. Ви можете ознайомитися більш детально з розкладом поїздів на нашосу сайті. Розклад поїздів формується відповідно до змін на офіційному сайті Укрзалізниці. Зміни на нашому сервісі відображаються автоматично, тому дані завжди є актуальними та перевіреними.