Завантаження...

train_s

Потяг Івано-Франківськ - Конотоп

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Івано-Франківськ - Конотоп

Для поїздки з Івано-Франківська до Конотопа багато хто обирає залізницю. Це зручний та швидкий спосіб подолання великих відстаней. Скориставшись сервісом SkyBooking, ви можете купити залізничні квитки онлайн. Це заощадить ваш час і дозволить вибрати найбільш прийнятні місця.

Незважаючи на досить велику відстань, в дорозі цей рейс проводить трохи більше 16 годин. Такий малий час зумовлений тим, що найчастіше маршрутом проходить швидкий поїзд. Зазвичай він виїжджає в другій половині дня, а прибуває в Конотоп вранці.  Більшість шляху припадає на нічний час доби.

Перевагою нічних рейсів є можливість відпочити в дорозі. Крім цього, за час у дорозі за напрямом Івано-Франківськ - Конотоп, можна встигнути помилуватися атмосферою станцій попутних міст, у яких будуть тривалі зупинки.

Можливість здійснити бронювання залізничних квитків заздалегідь дозволить вибрати найкомфортніші для вас місця. Але не варто хвилюватися, якщо необхідність поїздки застала вас зненацька. Наш офіційний сайт цілодобово відображає актуальну інформацію щодо наявності залізничних квитків.

;

Залізничні квитки Івано-Франківськ - Конотоп

В даний час можливе замовлення залізничних квитків різного зразка. Тут все залежатиме від способу здійснення контролю на рейсі. Існують такі варіанти проїзних документів, що бронюються онлайн:

  • з нанесеним QR кодом;
  • з номером замовлення.

Перший варіант зручний тим, що при його купівлі не потрібно відвідувати касу Укрзалізниці. Пасажир може пред'явити його контролеру зі свого смартфона вже у вагоні. Однак ще не на всіх рейсах контролери мають сканери QR коду. У таких випадках купити квиток на поїзд онлайн можна, отримавши спеціальний код замовлення.

Код складається із 16 цифр. Обміняти його на паперовий квиток можна без черги у касі Укрзалізниці. Зробити це необхідно не пізніше, ніж за 30 хвилин до відправлення. При бронюванні залізничних квитків на сервісі SkyBooking, відображається інформація про наявність або відсутність на них QR-коду.

Скільки коштує квиток на поїзд Івано-Франківськ - Конотоп

Здійснювати замовлення залізничних квитків онлайн – швидко і зручно. На нашому офіційному сайті це можна зробити за кілька хвилин. Як тільки ви оберете напрямок і дату рейсу, вам відразу буде запропоновано типи вагонів із зазначенням вартості місць у них. Саме від рівня комфорту вагона в основному залежить ціна квитка. Існують такі основні їх типи:

  • плацкарт;
  • купе;
  • люкс;
  • сидячий (Інтерсіті).

Ви можете самостійно визначити на якому з вільних місць краще буде здійснити подорож. Інформація про це відображається на нашому сайті. Потяги Інтерсіті курсують лише вдень.

Як купити онлайн-квитки на поїзд Івано-Франківськ - Конотоп

Наш сервіс дозволяє купити залізничні квитки онлайн швидко і легко. Для цього на сторінках нашого сайту необхідно вибрати найбільш підходящі для вас характеристики. Насамперед потрібно вказати початкову та кінцеву станції вашого шляху, а також дату. Відобразяться всі доступні поїзди, що рухаються у цьому напрямку.

Інформація про порядок вагонів та розташування місць у них відображена графічно. Тут ви можете переглянути наявність квитків на поїзд. Вільні місця мають яскравіший колір. Це зручно для швидкого пошуку потрібного місця. Варто врахувати, що при стандартному розташуванні непарними номерами завжди позначаються нижні полиці. Після вибору найбільш підходящого вам місця, залишиться тільки заповнити дані покупця і оплатити.

Придбані квитки прийдуть на вашу електронну пошту. А для зареєстрованих користувачів вони також збережуться в електронному кабінеті. Таким чином виключається можливість їх втрати.

Де купити квитки на поїзд

Замовити квитки на поїзд заздалегідь або купити їх у день відправлення можна двома способами. Перший – це покупка онлайн. Ви можете зробити на будь-якому гаджеті. Наш сайт однаково коректно відображається на всіх пристроях. Другий спосіб – купівля в залізничній касі. Він може бути зручним, якщо каса знаходиться недалеко від вас.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Щоб замовити квитки на поїзд онлайн, немає потреби кудись їздити. Купити їх ви можете у домашній обстановці. До того ж, це забезпечує їхню повну безпеку. Такий квиток не загубиться та не порветься. Ви завжди зможете відкрити його на пошті або в особистому кабінеті.

Придбати квитки на поїзд у касі

Купити необхідний проїзний документ також можна в залізничній касі. Будьте готові до того, що на бажану дату потрібні місця можуть бути розпродані. У такому разі ви даремно втратите час, стоячи в черзі, і дізнаючись необхідну інформацію.

Розклад руху поїздів Івано-Франківськ - Конотоп

Вказавши маршрут вашого шляху на нашому сайті, ви побачите всі актуальні рейси із зазначенням розкладу руху поїздів. Ця інформація синхронізована з даними Укрзалізниці та доступна цілодобово. Можна запланувати подорож, дізнатися про наявність квитків на поїзд, або простежувати чи виникають зміни в розкладі.