Завантаження...

train_s

Потяг Івано-Франківськ - Хмельницький

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
;

Залізничні квитки Івано-Франківськ - Хмельницький

Дорогою зручність відіграють найголовнішу роль, особливо якщо їхати потрібно кілька годин. Поїзд Івано-Франківськ – Хмельницький проводить у дорозі приблизно 6-7 годин. Україною курсує швидкісний Інтерсіті, але він не передбачений за цим напрямком. Його пускають між іншими містами: Київ - Дніпро, Дніпро - Харків, Харків - Київ тощо.

Пасажири можуть вибрати для поїздки місце в одному із трьох видів вагонів:

  1. У плацкарті їхати дешево, але не менш комфортно. Там приємна атмосфера та різні цікаві попутники.
  2. Купе купують сім'ї та компанії друзів, щоб не заважати іншим та не чути сторонніх звуків.
  3. На люксі можуть зупинитися молоді пари або просто пасажири, які звикли до підвищеного комфорту. Він розрахований на двох.

Який би ви не вирішили купити квиток на поїзд онлайн, дорога буде комфортною, цікавою і швидкою.

Скільки коштує залізничний квиток на поїзд Івано-Франківськ - Хмельницький

Перед покупкою люди насамперед перевіряють наявність квитків на поїзд та їхню вартість. Орієнтовні ціни доступні на сайті на кожен напрям. Для точного розрахунку знадобиться вказати всі дані (день відправлення, тип вагона, місце та вік). Цю інформацію потрібно зазначити у фільтрі та програма видасть внизу екрана точну ціну на квитки.

Як купити квитки на поїзд Івано-Франківськ - Хмельницький

Офіційний сайт skybooking.ua пропонує купити залізничні квитки онлайн швидко і легко. Для цього потрібно дотримуватися простої інструкції:

  1. На головній сторінці вкажіть міста відправлення та прибуття (Івано-Франківськ - Хмельницький).
  2. У календарі виберіть потрібну дату.
  3. На екрані з'явиться список поїздів із різним часом від'їзду. Визначте, який найкраще підходить і виберіть його.
  4. Тепер стане доступна схема з вагонами та вільними місцями, клацніть на ті, що сподобалися
  5. В електронній формі вкажіть ПІБ, телефон та email.
  6. Завершальний етап – оплата. Натисніть кнопку "купити" та пропишіть реквізити банківської картки.

Процедура бронювання залізничних квитків має пройти успішно і тоді на пошту прийде лист із проїзним. Він знадобиться перед відправкою, але друкувати його необов'язково. На кожному залізничному квитку є QR-код, який сканує провідник.

Де купити квиток на поїзд

Замовлення залізничних квитків можна зробити онлайн або в касі вокзалу. Який спосіб зручніший? Вирішувати вам. Але офіційний сайт skybooking.ua не потребує багато часу для покупки, всього кілька кліків та проїзні вже у вас на електронній пошті.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Залізничні квитки Івано-Франківськ - Хмельницький в електронному вигляді не завдадуть жодних незручностей, а навпаки полегшать життя. Їх не можна втратити, пошкодити, їх не вкрадуть, на них не витратять папір, отже збережуть природу. На е-квитку є QR-код, який сканує провідник, також всі необхідні дані: номер місця, вагона, особисті дані. Це дуже важливі причини, чому варто замовити квитки на skybooking.ua.

Придбати квитки на поїзд у касі

Замовлення залізничних квитків на вокзалі в касі – поширений варіант, але менш комфортний. Уявіть, скільки часу потрібно витратити на дорогу та очікування у черзі. А бувають випадки, коли необхідного місця немає, тоді доведеться на ходу вигадувати альтернативні варіанти. Як бачите, онлайн все робиться швидше.

Розклад руху поїздів Івано-Франківськ - Хмельницький

Жодне бронювання залізничних квитків не обходиться без детального ознайомлення з графіком відправлення та прибуття. На сайті skybooking.ua – найточніша інформація, оскільки ми співпрацюємо з Укрзалізницею.

Якщо трапляються зміни у розкладі поїздів, то на сайті миттєво з'являється ця новина.

Приємної подорожі

Команда компанії SkyBooking робить все для того, щоб пасажири витрачали мінімум часу на бронювання місць, а під час поїздки почувалися комфортно. Гарної дороги!