Завантаження...

train_s

Потяг Івано-Франківськ - Харків

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Івано-Франківськ - Харків

Харків завжди вважався одним із найкрасивіших і найбагатших історією міст. Тут витає особлива атмосфера легкості та дружелюбності, яка так і приваблює мандрівників.

Найкращим та найкомфортнішим способом дістатися до Харкова залишається залізничний транспорт. Аби ваша поїздка залишила лише приємні враження, варто заздалегідь подбати про проїзні документи. Щоб купити квиток на поїзд вигідно і швидко, скористайтеся спеціальним сервісом SkyBooking, який підбере для вас найоптимальніші пропозиції за запитом.

Тут ви знайдете актуальну інформацію, на основі якої можна будувати маршрут, навіть із кількома пересадками. Замовлення залізничних квитків не займе багато часу, якщо ви вже точно знаєте дати від'їзду.

Якщо ви купуєте квитки заздалегідь і не потрібно їхати того ж дня, вам може бути простіше та дешевше купити квитки онлайн. Це можна зробити за допомогою SkyBooking. Покупка онлайн дозволяє порівнювати та зіставляти розклади, типи квитків, обмеження на поїздки та ціни, що дозволяє отримати найкращу пропозицію.

;

Залізничні квитки Івано-Франківськ - Харків

Поїздів Івано-Франківськ - Харків їздить два. Один вирушає після обіду та прибуває вранці наступного дня. Другим можна виїхати ввечері та до обіду вже бути на місці. Який би варіант не вибрав пасажир, але у дорозі доведеться провести цілу ніч. Тому перед купівлею жд квитків онлайн варто вибрати зручне місце. Враховуйте, що в поїзді є вагони трьох типів:

  1. Плацкарт. У ньому всі їдуть разом, кожен має своє місце у вигляді м'якого диванчика.
  2. Купе. Вміщується чотири особи. Кожна кімнатка відокремлена дверима. Ніхто нікому не заважає у дорозі.
  3. Люкс. Місця з підвищеним комфортом розраховані на двох пасажирів.

Залізничні квитки Івано-Франківськ - Харків можна замовити онлайн. Вони надійдуть на пошту в електронному вигляді. На них буде вказано QR-код, який перед відправкою відсканує провідник, номер місця, вагон та всі особисті дані. Це дуже зручно.

Скільки коштує квиток на поїзд Івано-Франківськ - Харків

Офіційний сайт skybooking.ua дає можливість кожному пасажиру побачити ціну, перш ніж зробити замовлення залізничних квитків. Орієнтовна вартість вказана на кожен напрямок, але щоб порахувати точну, потрібно у фільтрі на головній сторінці вказати міста відправлення та прибуття, дату, час, вибрати місце. Після цього програма обчислить ціну та вкаже її внизу екрана.

Окрім звичайних поїздів, Україною курсує ще швидкісний Інтерсіті. З ним швидше та дорожче їхати з одного місця в інше, але за заданим напрямом він не передбачений.

Як купити залізничні квитки Івано-Франківськ - Харків

Купити  місця на поїзд Івано-Франківськ - Харків найкраще на сервісі SkyBooking. Він дозволяє оформити замовлення залізничних квитків всього за кілька кліків. Для цього потрібно:

  • на головній сторінці сайту, у рядку пошуку, вказати міста відправлення та прибуття;
  • у календарі вибрати дату;
  • на екрані з'явиться список поїздів;
  • серед них потрібно вибрати той, що підходить за часом;
  • після цього з'явиться схема наявності квитків на поїзд, там вкажіть найбільш підходящі місця;
  • в електронній анкеті напишіть особисті дані: ПІБ, згідно з паспортом, номер телефону та електронну пошту;
  • наприкінці потрібно натиснути кнопку "купити" та прописати реквізити банківської картки.

Як бачите, замовити квитки на поїзд дуже просто. Для цього не потрібно нікуди йти, досить просто мати Інтернет та гроші на карті. Якщо бронювання залізничних квитків пройшло успішно, то на електронну пошту прийде проїзний. Його не потрібно друкувати, досить просто скачати на смартфон.

Де купити квитки на поїзд

Для поїздки залізничним транспортом можна купити квитки на поїзд онлайн або звернутися до каси на вокзалі. Перший спосіб зараз зручніший і популярніший.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Якщо немає часу та бажання їздити на вокзал, то можна купити залізничні квитки онлайн. Це має безліч плюсів: їх неможливо втратити, їх не вкрадуть, не можна пошкодити. Електронний проїзний завжди зберігається на пошті або в особистому кабінеті на офіційному сайті skybooking.ua. До того ж, що менше споживання паперу, то краще це позначається на екології.

Купити квиток на поїзд у касі

Каси вокзалу завжди відкриті і готові зробити замовлення залізничних квитків для пасажирів, але питання в тому, наскільки це зручно? Для початку потрібно доїхати до вокзалу, постояти в черзі, витратити час і бути готовим до того, що може не виявитися в наявності квитків на поїзд. Тому ми рекомендуємо скористатися сервісом SkyBooking.

Розклад руху поїздів Івано-Франківськ - Харків

Перш ніж замовити квитки на поїзд, потрібно знати точний графік залізничного транспорту. З ним можна ознайомитися на сайті skybooking.ua. Інформація завжди точна та відповідає дійсності, оскільки ми співпрацюємо з оператором Укрзалізниця.

Буває, що розклад поїздів змінюється через непередбачені обставини. Краще перед поїздкою зайти на сайт і переконатися, що змін не було.

Приємної подорожі

Команда SkyBooking робить все для комфорту пасажирів. Швидке замовлення залізничних квитків, легкий спосіб оплати онлайн, актуальна інформація – все це доступно на офіційному сайті skybooking.ua. Вдалої поїздки!