Завантаження...

train_s

Потяг Івано-Франківськ - Калуш

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Івано-Франківськ - Калуш

Маршрут Івано-Франківськ – Калуш – популярний напрям для тих, хто любить подорожувати Україною. Аналогічно поїздки здійснюють ті, кому потрібно вирушити у гості, працювати чи з інших причин. Фахівці SkyBooking допоможуть в замовленні залізничних квитків на вказаний маршрут і на будь-які інші напрямки. Обслуговується маршрут поїздами № 43 (Стефанія-експрес), 807, купити квитки на які можна через офіційний сайт skybooking.ua. Подорож триває близько однієї години. Поїзд Івано-Франківськ – Калуш готовий прийняти пасажирів вранці (після 7:00) та ввечері (близько 20:00).

Оптимальний спосіб отримати залізничні квитки Івано-Франківськ - Калуш - придбати їх онлайн, щоб гарантовано мати можливість поїхати в заплановану подорож. Раннє бронювання залізничних квитків позбавить вас від хвилювання за те, що можливості вирушити в дорогу може не бути через те, що інші встигли викупити всі місця. Ви можете придбати залізничні квитки компанії Укрзалізниця на будь-який тип поїзда (звичайний, Інтерсіті). Вартість квитків на маршрут актуальна на момент оформлення замовлення, тому вам не потрібно доплачувати різницю в день поїздки, якщо ціна збільшиться.

Купити залізничні квитки онлайн можна, за допомогою нашої компанії на сайт у будь-який час доби, перебуваючи вдома або на роботі, не відволікаючись надовго від справ. Не потрібно їздити з одного кінця міста в інший тільки заради того, щоб відстояти в черзі, де залізничні квитки можуть не залишитися. Це особливо актуально за кілька днів до майбутньої подорожі. Можна також відвідати офіс або оформити замовлення залізничних квитків по телефону. Створюйте особистий кабінет, щоб мати постійний доступ до всіх можливостей сервісу.

;

Залізничні квитки Івано-Франківськ - Калуш

Клієнт може їздити у вагонах різних типів: люкс, купе, плацкарт. Відрізняються вони кількістю місць на секцію, наявністю/відсутністю додаткових зручностей, вартістю. Для поїздки в одному з таких вагонів потрібно замовити квитки на поїзд, що курсує за розглянутим маршрутом. Ви можете придбати три типи квитків:

 1. Електронний. Найкращий варіант, у якому інформація зашифрована в QR-коді. Його можна вважати відповідним сканером. За потреби виконується обмін на паперовий аналог.
 2. З номером замовлення. У цьому випадку пасажиру надається код із 16 знаків. Його потрібно роздрукувати у касі перед посадкою на поїзд.
 3. Паперовий. Стандартний варіант, який можна купити у касі на вокзалі. Друкується на спеціальних бланках, де розписано інформацію про рейс та клієнта.

Замовити залізничні квитки Івано-Франківськ - Калуш ви можете вже зараз. Доступні всі три типи, але звертаючись до нашої компанії, ви отримаєте електронний квиток, який буде доступний в особистому кабінеті на сайті.

Скільки коштує квиток на поїзд Івано-Франківськ - Калуш

Придбати квиток на поїзд онлайн ви можете задовго до виїзду, чим і рекомендуємо скористатися. Це дозволить отримати його гарантовано, а також зробити дешевше, ніж може бути незадовго до виїзду. Вартість залежить від обраного класу – що вище, то дорожче. Ви можете уточнити наявність квитків на поїзд, зателефонувавши нашим співробітникам, або поцікавившись на сайті skybooking.ua.

Як купити залізничні квитки Івано-Франківськ - Калуш

Щоб замовити квитки на поїзд, що прямує з Івано-Франківська до Калуша, зайдіть на головну сторінку нашого сайту, після чого виконайте кілька дій:

 1. Впишіть назви міст у пошуковому полі – "куди" (Івано-Франківськ), "звідки" (Калуш).
 2. Вкажіть дату подорожі. Для тих, хто збирається оформляти замовлення залізничних квитків туди й назад, потрібно використовувати розширений пошук, де є відповідна опція.
 3. Натисніть кнопку "Знайти".
 4. Виберіть тип вагона, якщо є квитки до кількох з них.
 5. Вільні місця на інтерактивній схемі будуть підсвічені – виберіть те, яке буде найкраще для вас.

Визначитись із покупкою та спланувати поїздку допоможе актуальний розклад поїздів компанії Укрзалізниця, представлений на нашому сайті.

Де купити квиток на поїзд

Придбати квитки можна в касі, приїхавши на вокзал. Альтернативний варіант – скористатися сервісом SkyBooking, завдяки чому можна бути впевненим у реалізації своїх планів.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Покупка квитка онлайн має свої переваги:

 • електронний білет не можна втратити, знищити;
 • його не вкрадуть;
 • він завжди доступний на пошті або в особистому кабінеті.

Цей варіант замовлення підходить всім, хто постійно зайнятий на роботі, і не може відволіктися надовго.

Купити квиток на поїзд в касі

Традиційний спосіб оформлення квитків підходить для тих клієнтів, які мають можливість приїхати на вокзал у будь-який час. У такому разі наявність квитків на поїзд не гарантовано. Вони можуть закінчитися, поки ви стоїте у черзі. Краще купити залізничні квитки онлайн заздалегідь, щоб цього не сталося.

Розклад руху поїздів Івано-Франківськ - Калуш

На офіційному сайті skybooking.ua завжди є розклад поїздів, який актуальний на момент покупки квитка. Подивитися графік руху можна і на інші напрямки. При змінах у розкладі ви будете оповіщені, а відомості – негайно відображені у нас на сайті.

Приємної подорожі

Купуйте квитки на поїзд Івано-Франківськ – Калуш, а також інші напрямки через сервіс SkyBooking. Це заощадить ваш час, гроші, гарантує виїзд у встановлений день, а за зміни планів квиток завжди можна повернути або обміняти. Подорожуйте захоплююче, не простоюючи у довгих чергах до каси.