Завантаження...

train_s

Потяг Івано-Франківськ - Дніпро

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Івано-Франківськ - Дніпро

Дорога від Івано-Франківська до Дніпра досить довга – майже 1000 км. Рекомендуємо для поїздки замовити квитки на поїзд. Залізничний транспорт має багато переваг. Під час такої довгої подорожі можна буде зручно поспати, вмитися, випити гарячого чаю та навіть поїсти. У поїздах багато місця і вони розкривають перед пасажирами гарні краєвиди, яких не можна побачити з вікна автобуса чи авто. У залізничному транспорті є своя романтика, яка так подобається багатьом.

Поїзд Івано-Франківськ - Дніпро – лише один і курсує він не щодня. Є певні дні, коли можна дістатися з одного місця до іншого. Детальний розклад поїздів – на сайті skybooking.ua. У нас завжди актуальна інформація про графіки та ціни, тому що ми співпрацюємо з оператором Укрзалізниця.

Зважаючи на те, що за заданим напрямком їздить лише один поїзд, краще спланувати поїздку заздалегідь. На сервісі замовлення онлайн можливе бронювання залізничних квитків навіть за 20 днів до поїздки. Це гарантує наявність потрібного місця на обрану дату. Для спонтанних поїздок можна купити проїзний у день відправлення, але не факт, що будуть вільні місця.

;

Залізничні квитки Івано-Франківськ - Дніпро

Поїзд Івано-Франківськ - Дніпро їде досить довгий час. Загалом дорога займає приблизно 17 годин. Відправлення – після обіду, а прибуття – вранці наступного дня. Пасажири проводять у поїзді цілу ніч, тому важливо вибрати зручні місця. Україною курсує ще швидкісний Інтерсіті, але за цим напрямом його немає.

На вибір є три типи вагонів:

  1. Плацкарт – бюджетніший і в ньому всі їдуть разом. Для кожного передбачено своє спальне місце та відділення для багажу.
  2. У купе є чотири місця і кожна кімната відгороджена дверима. Цей варіант підходить для компанії чи великої родини.
  3. Люкс виготовлений для двох пасажирів. Його люблять молоді пари чи просто люди, які звикли до підвищеного комфорту. Додатково до проїзного можна купити постільну білизну, а в самому поїзді замовити гарячі напої.

Скільки коштує квиток на поїзд Івано-Франківськ - Дніпро

Перш ніж купити залізничні квитки онлайн, потрібно розрахувати їх вартість і зрозуміти чи підходить ціна. На офіційному сайті skybooking.ua позначена приблизна вартість залізничного квитка з кожного напрямку. Щоб дізнатися про точну, потрібно спочатку ввести всі дані: день і час відправки, тип вагона, місце, вік (за потреби). Тільки після цього програма визнає ціну і покаже її внизу сторінки.

Як купити залізничні квитки Івано-Франківськ - Дніпро

Бронювання залізничних квитків онлайн найшвидше можна здійснити на сайті skybooking.ua. Для цього потрібно дотримуватись простої інструкції:

  • у пошуковому полі, на головній станиці, вкажіть місто відправлення та прибуття;
  • потім у календарі, який є на сайті, виберіть дату відправки (якщо потрібно, то й повернення);
  • на екрані з'явиться список поїздів, які їздять за заданим напрямком (у цьому випадку він – один);
  • далі потрібно вибрати тип вагона та місця. Все це можна зробити на даній схемі з актуальною наявністю квитків на поїзд;
  • в електронній формі пропишіть особисті дані: ПІБ, телефон та електронну адресу;
  • завершальний етап – оплата. Натисніть кнопку "купити" та вкажіть реквізити своєї банківської картки.

Як бачите, замовлення залізничних квитків здійснюється буквально за кілька кліків, не відходячи від комп'ютера, або маючи смартфон. Достатньо лише слідувати інструкції та мати гроші на картці.

Де купити квитки на поїзд

У напрямку Івано-Франківськ - Дніпро можна купити квитки на поїзд онлайн або звернутися до каси залізничного вокзалу. Який спосіб вибрати? Кожен вирішує сам, але ми рекомендуємо скористатися сервісом SkyBooking, адже це простіше, швидше та дешевше.

Придбати квитки на поїзд онлайн

На офіційному сайті skybooking.ua можна купити залізничні квитки онлайн і в цьому є безліч плюсів. Такий проїзний не потрібно роздруковувати та витрачати папір. Він завжди зберігається на електронній пошті або в особистому кабінеті. Перед відправкою його досить просто показати провіднику, щоби той відсканував QR-код. Також електронні залізничні квитки неможливо пошкодити або втратити.

Купити квиток на поїзд у касі

За будь-яким напрямком можна замовити квиток на поїзд у касі залізничного вокзалу. Тільки треба враховувати, що спочатку доведеться подолати довгу дорогу, потім постояти у черзі та бути готовим, що у наявності квитків на потяг може не бути. А ось шукати альтернативні варіанти не завжди зручно. Саме тому найкраще використовувати сервіс SkyBooking.

Розклад руху поїздів Івано-Франківськ - Дніпро

Перш ніж зробити замовлення залізничних квитків, потрібно переконатися, що розклад поїздів вам підходить. На сайті skyboking.ua є точні графіки відправлення та прибуття. Сервіс співпрацює з оператором Укрзалізниця, тому інформація завжди відповідає дійсності.

Трапляються випадки, коли відправлення або прибуття поїзда переносять через непередбачені обставини. Ми рекомендуємо на сайті, безпосередньо перед поїздкою, перевіряти актуальну інформацію про всі зміни.