Завантаження...

train_s

Міжнародні напрямки потягів

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Дістатися поїздом до Європи з України вже давно не мрія, а реальність. Укрзалізниця відкрила європейські маршрути понад 5 років тому, і їхня популярність із кожним роком зростає. Якщо на початку експерименту квитки на поїзд за кордон можна було придбати лише в міжнародних касах при залізничних вокзалах, то сьогодні ця опція доступна в онлайн-режимі практично в усіх напрямках. Сервіс SkyBooking пропонує свої послуги для швидкої та зручної купівлі залізничних квитків не тільки з України до країн Європи, а й по Європі. Скориставшись нашим сервісом, ви зможете купити квиток на поїзд у будь-якій Європейській країні, тим самим детально спланувавши свою поїздку або відпустку. Також скориставшись нашим сервісом, ви легко зможете порахувати приблизні витрати на дорогу, що допоможе вам розуміти всі витрати під час подорожі.

Переваги поїздки поїздом

Поїздка до Європи потягом викликає неоднозначну реакцію в пасажирів. Тривалість рейсів та ціни на міжнародні поїзди часто не витримують конкуренції з авіаперельотом. Маршрут, що займає літаком 2–3 години, поїзд долатиме близько 6–7 годин. Але вартість залізничного квитка й комфортабельність вагона може приємно здивувати й поставити жирний плюс на користь подорожі поїздом.

Поїзди обирають насамперед пасажири з острахом перельотів або аерофобією. Якщо людині некомфортно перебувати в літаку і весь час польоту знаходиться в стресовій ситуації, то йому набагато спокійніше буде витратити більше часу й дістатися місця призначення під рівномірний стукіт коліс поїзда.

Не варто забувати, що ціна залізничного квитка вже включає перевезення багажу, обсяги якого суворо не регламентуються, тоді як ціна авіаквитка серйозно регламентує розміри й кількість багажу, що перевозиться, і передбачає в разі невідповідності вимогам авіакомпанії серйозну доплату за додатковий багаж, перевагу або негабаритну сумку.

Сучасний поїзд до Європи з України (дальше прямування) відрізняється підвищеним комфортом. Це переважно нові склади з комфортними посадковими місцями, просторими купе та гарним обслуговуванням. Чиста ароматна постільна білизна та ситні порції у вагоні-ресторані тут забезпечені.
Залежно від категорії квитка ви отримаєте:

 • вибрані напої та закуски у вартості квитка;
 • ергономічні крісла;
 • столик, пристосований до роботи з ноутбуком;
 • додаткове місце для особистих речей у вибраних сидінь;
 • безкоштовне підключення WiFi;
 • розетка біля кожного сидіння;
 • кондиціонер;
 • телевізор;
 • душ і санвузол у купе;
 • посадки з низькою платформою.

Поїзди мають особливу атмосферу. Захоплююча подорож чи ділова поїздка набувають особливого колориту, коли доводиться перетинати територію кількох країн, спостерігаючи мальовничі краєвиди за вікном. Поїзди до Європи з України можна вважати особливим видом романтичної та недорогої подорожі.

Як замовити квитки на міжнародні рейси

Український залізничний перевізник забезпечує поїздки до Польщі, Чехії, Австрії, Угорщини, Литви, Латвії, Молдови та Румунії. Потяги міжнародного сполучення рушають не лише з центрального вокзалу Києва, а й із залізничних вокзалів прикордонних міст. Багато напрямків підтримуються щоденними рейсами.

Придбати квиток на поїзд міжнародного сполучення можна в міжнародних касах залізничного вокзалу у вашому місті або онлайн, скориставшись сервісом SkyBooking. Покупка на сайті skybooking.ua – комфортна процедура, оскільки дозволяє вибрати квитки, не поспішаючи, у комфортній обстановці, не виходячи з дому. Сервіс продажу залізничних квитків SkyBooking надає актуальний розклад поїздів міжнародного сполучення, а також дозволяє здійснювати пошук квитків за варіативною системою фільтрів за параметрами типу вагона, вартістю квитків, часом відправлення та прибуття.

Переваги онлайн-покупки міжнародних квитків

Ідея відправитися в подорож поїздом Європою може виникнути спонтанно в процесі вивчення популярних туристичних напрямків на сайті skybooking.ua.
Бажання відвідати на вихідних нові місця та набратися позитивних емоцій та нових вражень може посилитися після того, як ви подивитеся ціни на залізничні квитки до Європи та зрозумієте, що це зовсім недорого.

Перебуваючи на нашому сайті, вам не доведеться витрачати час на пошук сервісів продажу онлайн квитків в інтернеті — це все можна зробити прямо в нас на сайті. Потрібно лише в розділі Міжнародні напрямки вибрати рейс або скористатися формою пошуку та вибрати потрібний маршрут.

Якщо ви не знайшли квиток за бажаним маршрутом або у вас немає можливості шукати — не біда, скористайтесь сервісом «Шукаємо за вас». Наші менеджери допоможуть швидко та оперативно підібрати та оформити необхідний залізничний квиток.

Окрім оперативності, покупки квитків на поїзд з України до Європи та по самій Європі сервіс SkyBooking зручний ще з інших причин:

 • можливість планування бюджету поїздки наперед, до візиту до каси;
 • цілодобове обслуговування;
 • повний та актуальний розклад поїздів з України до Європи та Європи;
 • відсутність комісій та націнок при оформленні замовлення через сайт;
 • зручний інтерфейс пошуку, бронювання та оплати;
 • миттєве отримання електронного квитка без його обміну в касах.

Онлайн-оплата та отримання електронного квитка на e-mail убезпечить від крадіжки у вокзальній черзі та помилки при оформленні квитка касиром. Система інтернет-покупки гарантує безпеку особистих даних, вказаних при замовленні залізничного квитка.

З SkyBooking Європа і весь світ стають ближчими!