Завантаження...

train_s

Потяг Чернівці - Львів

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Чернівці - Львів

Хто не мріяв побувати у Львові? Культурна столиця України вабить мандрівників своєю історією та витонченою сучасністю, а ділових людей – європейськими перспективами розвитку підприємництва, що відкриваються.

Досить зручно дістатися з Чернівців до Львова можна на машині чи автобусі, але найкомфортніше – на поїзді, адже це дозволить приїхати до Львова відпочилим.

Купити квитки на поїзд можна за лічені хвилини на сайті skybooking.ua, а Укрзалізниця потурбується про все інше. Поїзди добре обладнані для пасажирів. Вибір на користь залізничного транспорту – це раціональне рішення, оскільки поїзди Укрзалізниці маршрутом Чернівці - Львів долають відстань між містами за 6.30 годин. Найшвидший поїзд доїжджає до Львова за чотири години. Крім того, всі поїзди на даному маршруті ходять дуже мальовничим залізничним маршрутом, тому всю дорогу ви можете насолоджуватися пейзажами за вікном.

Найраніший поїзд відправляється з Чернівців о 05:55 хв, останній – о 21:19. Залежно від дня тижня, на маршруті щодня їздить від одного до чотирьох рейсів. Переглянути всі рейси для конкретних дат та ціни на квитки ви можете на нашому офіційному сайті. Замовлення залізничних квитків зі SkyBooking – це сучасний, швидкий і надійний спосіб покупки квитків.

;

Залізничні квитки Чернівці - Львів

Купівля квитків на поїзд – це всього кілька хвилин вашого часу на онлайн оформлення. Найкращий спосіб почати свою подорож з комфортом – купити залізничні квитки на сайті skybooking.ua.

Залежно від поїзда, на даному маршруті пасажирам доступні місця у таких типах вагонів: плацкарт, купе, люкс та сидячі місця першого та другого класів. Пасажири можуть придбати такі квитки:

 • паперові – можна купити в залізничних касах на спеціальному бланку Укрзалізниці;
 • з номером замовлення – під час купівлі пасажир отримує код із 16 символів, який потрібно обміняти в залізничній касі на квиток;
 • електронний – отримує на email. На квитку зображено QR-код, який під час посадки сканують співробітники Укрзалізниці. За потреби ви можете електронний квиток роздрукувати чи обміняти у касі на паперовий.

Замовлення залізничних квитків легко здійснити за допомогою сервісу SkyBooking, не відвідуючи залізничний вокзал.

Скільки коштує квиток на поїзд Чернівці - Львів

Дізнатися ціну залізничної поїздки дуже просто, оскільки вся інформація є на SkyBooking. На нашому сайті достатньо вказати в полях пошуку відправлення, що цікавлять вас, дати поїздки, і ви побачите список рейсів за маршрутом Чернівці - Львів. Позначивши навіть такі подробиці, як необхідність постільної білизни, чаю, наявність пільг на проїзд, ви побачите варіації ціни. Вибирайте найкращы і оплачуйте карткою.

Як купити залізничні квитки Чернівці - Львів

Немає нічого простішого у вашій поїздці, ніж купити онлайн-квиток за допомогою нашого сайту skybooking.ua. Для цього вам необхідно слідувати такому порядку:

 1. У пошуковому рядку напишіть напрямок, що вас цікавить (Чернівці - Львів) і дати виїзду.
 2. Вибирайте поїзд за часом відправлення та прибуття.
 3. Натискайте на вагон та місця на інтерактивній схемі.
 4. Додайте додаткові послуги (якщо потрібно).
 5. Заповнюйте персональні дані (ПІБ, номер телефону, електронну пошту).
 6. Сплачуйте квиток за допомогою банківської картки.

Кілька хвилин та електронний квиток – у вас на пошті. Простіше простого!

Де купити квиток на поїзд

Купити залізничний квиток можна двома способами – в касі залізничного вокзалу або онлайн, через агрегатор. Який спосіб ви б не обрали, ми рекомендуємо купувати квитки заздалегідь, особливо на популярні напрямки.

Придбати квиток на поїзд онлайн

Найзручніший та найшвидший спосіб купити квитки – це використовувати сайти-агрегатори, таких, як skybooking.ua. Завдяки простоті його функціоналу користувач здійснює пошук рейсу та онлайн-купівлю квитків всього за кілька кроків. У разі потреби ви можете отримати консультацію нашої служби підтримки, яка працює цілодобово.

Електронний квиток має переваги:

 • неможливо втратити;
 • його не можна знищити чи вкрасти.

Вирушаючи в подорож, не варто хвилюватися про квитки, адже у вас завжди буде доступ до електронних квитків на смартфоні або в особистому кабінеті на сайті.

Купити квиток на поїзд у касі

Як і раніше, квитки можна купити у касі. Для цього вам необхідно приїхати заздалегідь на залізничний вокзал, постояти в черзі і, можливо, повернутися додому без результату, тому що в наявності може не виявитися квитків на необхідні дати. Кращим рішенням стане покупка залізничних квитків онлайн заздалегідь, прямо в смартфоні, ввівши всі необхідні дані у нас на сайті.

Розклад руху поїздів Чернівці - Львів

Розклад поїздів, як і ціна на квитки, може періодично змінюватися. Сприяють цьому непередбачені ситуації чи погодні умови. Мандрівнику завжди необхідно стежити за його актуальністю. Розклад руху поїздів на нашому сайті повністю збігається з інформацією Укрзалізниці, тому дізнатися, коли саме відправляється поїзд Чернівці - Львів можна на skybooking.ua.

Хорошої подорожі

Команда SkyBooking вважає, що Львів прекрасний завжди – під час зимових свят, квітучої джазової весни, зеленого літа чи золотої осені. Нехай подорож до Львова залишить лише позитивні спогади, першою серед яких буде вдале придбання квитків.