Завантаження...

train_s

Потяг Чернівці - Лубни

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Чернівці - Лубни

Лубни - місто в Полтавській області України, засноване у XVII столітті. Було торговим, культурним та адміністративним центром регіону. Місто розташоване на лівому березі річки Сула. Традиційно Лубни були пов'язані із сільським господарством і ремісничим виробництвом. 

Зараз місто активно розвивається, інвестуючи в інфраструктуру та створюючи сприятливі умови для бізнесу. Ось деякі з визначних пам'яток, заради яких варто з'їздити в Лубни:

 1. Мгарський Спасо-Преображенський монастир - один із найдавніших монастирів, заснований 1619 року.
 2. Церква Різдва Богородиці (Братська) - красива дерев'яна церква, що належить до історичних пам'яток міста.
 3. Церква Всіх Святих - важлива частина релігійної спадщини Лубен.
 4. Краєзнавчий музей містить експозиції, що розповідають про багату історію та культуру міста.
 5. Свято-Троїцька церква розташована на Верхньому Валу, один із характерних архітектурних елементів Лубен.

Придбання квитків на поїзд Чернівці - Лубни стало максимально зручним завдяки сервісу SkyBooking. Він надає актуальні дані про наявність місць, розклад поїздів і ціни. Синхронізація всієї інформації з офіційним сайтом Укрзалізниці дає змогу сервісу зберігати актуальність навіть в умовах постійної зміни графіка руху та вартості.

;

Залізничні квитки Чернівці - Лубни

Наш сервіс SkyBooking дозволяє купити квиток на поїзд онлайн в електронному форматі. Проїзні документи доступні у двох варіантах: з QR-кодом та індивідуальним номером. Перший - це повноцінний проїзний документ, який містить усю необхідну інформацію про пасажира та рейс. Його цінують за:

 1. Безпеку та надійність: неможливо загубити чи пошкодити.
 2. Відсутність необхідності витрачати час на поїздку до кас і чергу, щоб купити залізничні квитки онлайн.

Другий тип залізничних квитків Чернівці - Лубни (з індивідуальним номером) необхідно обміняти в касі Укрзалізниці на традиційний паперовий проїзний. Тільки після цього можна пред'являти його для посадки у вагон. Важливо: обмін необхідно здійснити мінімум за 15 хвилин до відправлення поїзда Чернівці - Лубни. Тому краще прибути на вокзал заздалегідь.

Скільки коштує квиток на поїзд Чернівці - Лубни

Щоб дізнатися вартість залізничних квитків на поїзд Чернівці - Лубни або до інших міст України, необхідно відвідати відповідний розділ на skybooking.ua і вибрати дату відправлення. Ціна залежить від різних чинників, таких як дата і час відправлення, наявність пільг і тип вагона. Інтерсіті пропонує сидячі місця двох класів комфорту, але цей маршрут він не обслуговує. Швидкі поїзди оснащені стандартними видами вагонів:

 • плацкарт - для бюджетних поїздок;
 • купе - золота середина в питанні ціни та комфорту;
 • люкс - найдорожчий варіант.

Хоча пасажири поки що не можуть вибрати Інтерсіті для поїздки в Лубни, і їхати доведеться близько 16 годин, купівля нижньої полиці купе зробить поїздку досить комфортною.

Як купити залізничні квитки Чернівці - Лубни

Перевірити наявність квитків на поїзд і оформити покупку можна онлайн всього за кілька хвилин. Зручна навігація не дозволить заплутатися: необхідно зайти в розділ "Залізничні квитки" і виконати такі дії:

 1. Ввести місто відправлення і прибуття, вибрати дату в календарі.
 2. Проаналізувати запропоновані варіанти поїздів Чернівці - Лубни.
 3. Вибрати вільні місця у відповідному за типом вагоні на схемі.
 4. Заповнити електронну анкету з ім'ям, прізвищем, телефоном та електронною поштою.
 5. Оплатити квиток зручним способом: карткою VISA/MasterCard або платіжною системою EasyPay.

Після виконання цих кроків на електронну пошту надійде ваш залізничний квиток Чернівці - Лубни. Збережіть його на пристрої або роздрукуйте. Також він буде доступний у вашому особистому кабінеті на сайті. Також на нашому сайті ви зможете купити квиток на поїзд Чернівці - Кременчук або на інший напрямок. 

Де купити квиток на поїзд

Для зручності пасажирів передбачено два варіанти перевірки наявності квитків на поїзд та їх купівлі: через Інтернет або в касі. Оптимальним і найшвидшим рішенням є можливість купити квиток на поїзд онлайн на нашому сайті. Хоча онлайн-бронювання має свої переваги, для деяких мандрівників важливіше особисте спілкування під час купівлі та отримання квитків у друкованому вигляді.

Купити квиток на потяг онлайн

Щоб купити залізничні квитки онлайн, вам не потрібно їздити на вокзал. Вибір місця й оплата можливі з будь-якого пристрою з браузером за умови стабільного інтернет-підключення. На сайті skybooking.ua можна перевірити розклад поїздів. Він завжди актуальний, бо синхронізується з офіційним сайтом Укрзалізниці.

Купити квиток на потяг у касі

Купуючи квитки в касі, пам'ятайте про графік роботи, необхідність добиратися до вокзалу та можливі черги. Вам доведеться приймати рішення швидко, обираючи місце. Краще плануйте свою поїздку заздалегідь, уникаючи ситуації відсутності квитків. 

Розклад потягів Чернівці - Лубни

На сайті skybooking.ua ви завжди знайдете точну інформацію про час відправлення, прибуття і тривалість поїздки. Розклад рейсів регулярно оновлюється, гарантуючи актуальність даних. Це дозволяє мандрівникам бути в курсі всіх змін у графіку й оперативно планувати свої поїздки. Щоб дізнатися точну інформацію про потрібний рейс, необхідно скористатися рядком пошуку на сайті.