Завантаження...

train_s

Потяг Чернівці - Київ

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Чернівці - Київ

Поїздка до столиці – це завжди приємні враження. Київ наповнений енергією, позитивними емоціями та неймовірною атмосферою. Саме тут знаходяться найвідоміші пам'ятки та історичні пам'ятки. Кожній людині потрібно хоча б одного разу відвідати столицю України.

Як же дістатися Києва з Чернівців з максимальним комфортом? Відповідь проста – немає кращого варіанту, ніж залізничний транспорт. Поїзд дає змогу відпочити в дорозі або навіть поспати, помилуватися краєвидами з вікна вагона та приїхати у гарному настрої. При цьому вартість залізничного квитка буде не дуже високою.

Щоб вигідно і швидко купити квиток на поїзд скористайтеся спеціальним сервісом SkyBooking, який за лічені хвилини покаже вам усі доступні рейси на дату, що цікавить. Знайти найкращі місця та оплатити їх ви зможете лише за кілька хвилин, не відриваючись від своїх справ. Наш сервіс продуманий до дрібниць, і ви точно оціните всі його переваги.

;

Залізничні квитки Чернівці - Київ

В даний час зустрічається два типи квитків, які є абсолютно взаємозамінними та можуть використовуватися на рівних умовах:

  • паперові квитки, що продаються у касі залізничного вокзалу;
  • електронні квитки, які ви отримаєте на email, що вказаний в особистому кабінеті агрегатора. Ви можете обміняти електронний квиток на паперовий у касі Укрзалізниці.

Електронні квитки є більш сучасним та швидким способом покупки. Просто придбайте залізничні квитки на сайті skybooking.ua, покажіть їх провіднику і можете їхати.

Пам'ятайте, що будь-які залізничні квитки краще замовити заздалегідь. Вибір та оплата місць у поїзді онлайн вважається найбільш зручним та швидким рішенням, адже ви легко зможете зробити це на телефоні чи комп'ютері без необхідності їхати на вокзал.

Скільки коштує квиток на поїзд Чернівці - Київ

Щоб дізнатись актуальну вартість квитків, необхідно на нашому сайті у спеціальному полі ввести початковий та кінцевий пункти поїздки - Чернівці - Київ, вибрати дату та підходящий рейс. Загалом ви побачите біля кожного типу вагона.

Якщо терміни поїздки є гнучкими, спробуйте змінити дні. Це може вплинути на ціну, адже вона може зростати чи падати залежно від дня тижня чи пори року. Крім того, пам'ятайте, що на вартість також впливатимуть такі параметри:

  • клас вагона - плацкарт, купе чи люкс;
  • включення додаткових послуг – ліжка, напоїв;
  • перевезення об'ємних вантажів чи тварин.

Змінюйте цю інформацію, вибираючи цим оптимальну собі ціну. Все це ви можете легко зробити онлайн.

Як купити залізничні квитки Чернівці - Київ

Замовлення залізничних квитків онлайн не займе у вас багато часу, адже офіційний сайт skybooking.ua має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і простий процес оформлення:

  1. Спочатку вкажіть місце відправлення та місце прибуття.
  2. Виберіть відповідну дату та час.
  3. Вкажіть який вагон і яке місце ви хотіли б зайняти.
  4. Вкажіть свої контактні дані - ПІБ, номер телефону та електронну пошту.
  5. Проведіть оплату - виберіть найкращий метод і підтвердіть оплату у своєму банку.

Далі електронний квиток із QR-кодом прийде вам на email. Залишиться показати його провіднику під час посадки. І не забудьте взяти з собою в дорогу посвідчення особи.

Де купити квиток на поїзд

Існує два основні методи купівлі квитків - онлайн і через касу вокзалу. Розглянемо кожен із них детальніше.

Купити квиток на поїзд онлайн

Купівля залізничного квитка онлайн за допомогою сервісу SkyBooking займе у вас всього кілька хвилин. Електронний квиток простий у користуванні і не вимагає багато часу для скачування. Простежте, щоб при посадці ваш гаджет був заряджений і ви змогли показати проїзному провіднику. За бажанням ви можете його роздрукувати.

Купити квиток на поїзд в касі

Ви також можете придбати залізничні квитки в касі вокзалу, але пам'ятайте, що цей метод є менш зручним. Купити квиток в касі необхідно заздалегідь (хоча б за кілька днів до передбачуваного відправлення). Для цього вам необхідно відвідати залізничний вокзал, прийти до кас та зачекати на свою чергу. При цьому немає жодної гарантії, що на рейс, що цікавить, будуть вільні місця.

Розклад руху поїздів Чернівці - Київ

Перед поїздкою обов'язково уважно вивчіть розклад поїздів маршрутом Чернівці - Київ. Ви можете зробити це на нашому сайті. Адже всі дані регулярно оновлюються та узгоджуються із системою Укрзалізниці. Це дозволяє легко планувати навіть найскладніші маршрути.

Достатньо вказати напрямок поїзда та дату, після чого система покаже вам актуальний час відправлення всіх доступних поїздів.

Приємної подорожі

Бажаємо вам чудової поїздки. Подорожуйте легко та комфортно з сервісом SkyBoking!