Завантаження...

train_s

Потяг Чернігів - Київ

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Чернігів - Київ

Якщо ви бажаєте дістатися столиці з Чернігова, то рекомендуємо вам придбати квитки на поїзд, який іде за відповідним маршрутом. Цей варіант транспорту — один із найбільш оптимальних рішень. Він дозволяє зручно розташуватися в дорозі й навіть поспати. Ви прибудете до місця призначення свіжим та бадьорим. Головне, правильно вибрати місця.

Укрзалізниця створює для своїх пасажирів комфортні умови, щоб подорож щоразу була зручною, незалежно від часу в дорозі. Ви можете вибрати найбільш вдалий варіант — Інтерсіті або поїзд із купе або плацкартом. Оцінюйте власні можливості та бюджет, щоб подорожі викликали лише позитивні емоції.

Замовлення залізничних квитків можна оформити з допомогою сервісу SkyBooking. Тут ви знайдете всю необхідну інформацію, яка регулярно оновлюється. Ми співпрацюємо з Укрзалізницею, тому завжди надаємо точні дані. Це дозволяє пасажирам із високою точністю планувати свої маршрути навіть із кількома пересадками. Однак враховуйте, що розклад поїздів та час може періодично змінюватися. Щоб уникнути неприємних ситуацій, слідкуйте за оновленнями інформації, якщо вам часто доводиться їздити Україною.


 

;

Залізничні квитки Чернігів — Київ

Сервіс SkyBooking пропонує зручні умови для придбання посадкових документів за лічені хвилини. При цьому враховуйте, що електронний документ не завжди є підставою для проїзду. Укрзалізниця приймає 3 різні види квитків:

  • електронний залізничний квиток з QR-кодом. Його необов’язково друкувати, про що має бути відповідна інформація на самому документі. Його можна завантажити на смартфон і відразу ж подати провіднику;
  • документ із кодом замовлення — це своєрідне бронювання з унікальним номером. Щоб отримати проїзний, потрібно приблизно за 30 хвилин до відправлення поїзда підійти до каси та повідомити цей номер;
  • також є залізничні квитки з QR-кодом, на яких відразу зазначено, що їх обов’язково потрібно роздрукувати.

Цю інформацію ви дізнаєтеся, коли отримаєте посадковий документ на пошту. Відразу вивчіть супутню інформацію та правильно розподіліть свій час, щоб не спізнитися на свій поїзд.

Скільки коштує квиток на поїзд Чернігів — Київ

Якщо ви хочете дізнатися вартість квитків на рейс Чернігів — Київ, просто на офіційному сайті skybooking.ua введіть міста відправлення та прибуття, а також дату. Система автоматично видасть усі можливі пропозиції, актуальні на момент пошуку. Остаточну ціну ви дізнаєтеся після вибору поїзда, вагона, місця, а також низки додаткових послуг (багаж, напої, постільна білизна). Сума буде вказана внизу сторінки.

Враховуйте, що вартість може змінюватися залежно від дати та часу обраного рейсу. Часто буває й так, що серед тижня ціна менша, ніж у вихідні та святкові дні. Тому якщо у вас немає чіткої прив’язки до дати, варто розглянути варіанти в різні дні і планувати подорож.

Як купити залізничні квитки Чернігів — Київ

Введіть місце прибуття в рядок пошуку. Щоб купити залізничний квиток онлайн через наш сайт, ви можете скористатися своєю банківською картою або платіжною системою EasyPay. Після того як ви виберете відповідний для вас рейс, відкриється спеціальне вікно оплати — введіть необхідні дані і QR-код вашого квитка прийде на вказану пошту. Збережіть його на смартфоні та покажіть перед посадкою провіднику.

Де купити квиток на поїзд

Зараз ви можете купити квитки на поїзд у Чернігів — Київ онлайн або в касі залізничного вокзалу Укрзалізниці. Кожен варіант має свої плюси, які варто враховувати перед ухваленням рішення щодо купівлі.

Купити квиток на поїзд онлайн (агрегатори)

Саме цей спосіб вважається найкращим при бронюванні та купівлі місць у поїзді. Сервіс SkyBooking дає змогу придбати їх у будь-який час та в будь-якому місці, витративши на це мінімум часу.

Також вагомою перевагою є те, що вам не потрібно буде носити паперовий класичний квиток із собою. Ви можете завантажити його на свій смартфон та пред’явити провіднику електронний формат при посадці у вагон. Саме тому онлайн покупка має велику популярність, тому що немає необхідності стояти в черзі перед касою.

Купити квиток на поїзд до каси

Крім того, ви можете купити квитки й у касі залізничного вокзалу. Багато користувачів звикли саме до такого способу, але наскільки він зручний сьогодні? З огляду на те, що місця варто вибирати заздалегідь, хоча б за кілька днів до дати відправлення, потрібно спочатку витратити час на дорогу. Також варто набратися терпіння та трохи почекати в черзі. Не завжди є вільний час витрачати його на це.

Однак якщо ви дотримуєтеся політики консерватизму, це звичний або навіть класичний формат купівлі квитків на поїзд.

Розклад поїздів та електричок Чернігів — Київ

Головною перевагою сервісу SkyBooking є те, що ви можете за лічені хвилини дізнатися про розклад поїздів прямо на вашому гаджеті. Переходьте на сайт, вибирайте потрібний напрямок та дивіться точну дату та час прибуття складу.

Приємної подорожі

Сервіс SkyBooking бажає вам щасливої ​​та комфортної подорожі. Залишайтеся з нами.