Завантаження...

train_s

Потяг Черкаси - Київ

Подорож, яка вас надихне
Туди
Назад
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

Квитки на потяг Черкаси - Київ

Поїзд Черкаси - Київ є найпопулярнішим напрямом для громадян України. Цей поїзд використовується як туристами, гостями нашої країни, так і тими, хто їздить на роботу до столиці. Якщо ви хочете знайти залізничні квитки за вигідною вартістю на маршрут  Черкаси - Київ, скористайтеся сервісом SkyBooking. Є можливість забронювати квитки за кілька хвилин, не відволікаючись від важливих справ на роботі чи вдома. Середній час подорожі поїздом із Черкас до Києва й назад становить 4,3 години (в один бік).

Поїзди від Укрзалізниці вкрай рідко відкланяються від встановленого розкладу, тому якщо у вас заплановано пересадку на інший вид транспорту після прибуття до пункту призначення, запізнення виключено. Рейс Черкаси - Київ передбачає лише дві зупинки між зазначеними містами. Сервіс SkyBooking допоможе спланувати подорож до дрібниць.

Зупиняється поїзд на центральному вокзалі Києва, звідки можна вирушити гуляти містом або сісти на автобус, упіймати таксі, а також виконати пересадку на інший поїзд (Київ - Львів та інші рейси).

;

Залізничні квитки Черкаси - Київ

Сервіс SkyBooking пропонує можливість купити залізничні квитки онлайн. Ви можете придбати квитки на маршрут Черкаси - Київ, не прив’язуючись до часу роботи кас. Це також підходить для тих, хто через особливості робочого графіка не має можливості замовити залізничні квитки вчасно. Потрібен лише доступ до Інтернету на мобільному пристрої. Електронний квиток на поїзд, придбаний через інтернет, є чудовою заміною стандартного варіанту. Забудьте про черги на вокзалі, особливо це стосується вихідних та періоду перед святами. У черзі отримати білет складніше.

Скільки коштує квиток на поїзд Черкаси — Київ

Щоб дізнатися актуальну вартість, скористайтеся сервісом SkyBooking:

 • виберіть вкладку "жд квитки";
 • вкажіть місто, з якого вирушатиме поїзд, пункт призначення;
 • виберіть дату подорожі. Якщо день відправлення до Києва та дата повернення до Черкас не збігається, вкажіть необхідну інформацію на вкладці "назад";
 • натисніть кнопку "знайти".

Далі вивчіть доступні варіанти рейсів та виберіть найбільш оптимальну пропозицію. У результатах пошуку вказується вартість квитка, клас вагону, кількість вільних місць для пасажирів, час відправлення та прибуття.

Як купити залізничні квитки Черкаси — Київ

Щоб придбати квитки на поїзд онлайн, потрібно натиснути на один із запропонованих варіантів у результатах пошуку. Далі дійте так:

 • виберіть номер вагону (зазначений клас, ціну та кількість вільних місць);
 • натисніть на потрібне місце (зайняті місця затемнені);
 • вкажіть прізвище, ім’я, тип квитка (повний, дитячий);
 • у додаткових відомостях можете зазначити наявність багажу (домашні тварини, птахи, апаратура) або його відсутність;
 • натисніть кнопку "купити", якщо влаштовують усі умови, і введені дані були перевірені.

Додатково є можливість замовити напій, який буде подано під час подорожі. Дорогою з Черкас до Києва це буде чудовим способом зігрітися або вгамувати спрагу залежно від пори року. Для оплати можна використати картку будь-якого українського банку (потрібно запровадити реквізити).

Також є можливість здійснити замовлення залізничних квитків через інтернет. Збережіть отриманий квиток, де буде QR-код, що дозволить сісти на поїзд без друку на папері. Додатково можна обміняти електронний квиток на паперовий варіант, якщо документ не вказує, що він є підставою для проїзду. Робиться це на вокзалі без черги.

Розклад поїздів та електричок Черкаси - Київ

Для купівлі залізничних квитків Черкаси - Київ через сервіс SkyBooking необхідно витратити кілька хвилин. Саме тому ми пропонуємо вивчити розклад усіх доступних поїздів на дати, що вас цікавлять, щоб отримати максимум інформації. У ньому ви дізнаєтесь:

 • точний час відправлення та прибуття до пункту призначення (туди та назад);
 • доступні класи вагонів;
 • відомості про тип поїзда (приміський, Інтерсіті, експрес, Hyundai).

Деякі рейси доступні лише в певні дні тижня, тому при плануванні подорожі врахуйте цей чинник. За маршрутом Черкаси - Київ курсує поїзд № 781К/782К. Усі зміни в розкладі своєчасно синхронізуються з офіційним сайтом Укрзалізниці. Саме завдяки цьому ви отримуєте лише актуальні відомості.

Приємної подорожі

Купуючи квиток через сервіс SkyBooking, ви можете бути впевненими, що потрапите на рейс. Від вас потрібно заздалегідь прибути на вокзал для посадки. Їздити потягами Укрзалізниці буде зручніше при оформленні квитків онлайн. Усі дані, які ви вводите, надійно шифруються, тому не потрібно хвилюватися за безпеку транзакцій. Ваша поїздка на роботу чи гості пройде так, як ви запланували.