Завантаження...

Князівство Ліхтенштейн

Флаг Лихттенштейна

Прапор

Герб Лихтенштейна

Герб

calendar
Столиця: Вадуц
user
Територія: 158 км²
cup
Мова: німецька
cup
Валюта: швейцарський франк
cup
Населення: 38 387
cup
Телефонний код: +423
ISO Код країни: LI

Інфраструктура

ok round benefit 1
Літаки
ok round benefit 1
Поїзди
ok round benefit 1
Автобуси
ok round benefit 2
Екстренні служби
ok round benefit 3
Посольство
ok round benefit 4
Допомога Юриста

Князівство Ліхтенштейн

Про країну
Місцезнаходження
Кухня
Культура
Пам'ятки

Повна назва держави звучить як князівство Ліхтенштейн. Територіально воно розташоване на заході Європи. Знаходиться в оточенні Австрії та Швейцарії, зі столицею Вадуц. Являє собою карликову державу з конституційно-монархічним правлінням. Назву країна отримала на честь правлячої династії, як Йорданія та Саудівська Аравія. Вищою судовою інстанцією є Верховний Суд Правосуддя, а конституційне правління віддано спеціальному органу нагляду — Державному судді правосуддя.

Дістатися сюди можна літаком. Переліт займе у вас мінімум часу, тому ви зможете подивитися якнайбільше визначних пам’яток. До того ж авіаквиток можна легко придбати в провідного туроператора.

Карликова держава всипана гірськими масивами, оскільки знаходиться в Центральних Альпах. Найбільшою височиною тут є гора Граушпіц. Її висота близько 2600 м над рівнем моря. Також на території є свої водойми та кілька річок. ¼ частина державних земель займає родючий ґрунт, ще стільки ж вкрите лісами та луками.

Клімат у країні помірний континентальний, вітер переважно південний, а в долині Рейна він взагалі практично відсутній. Температурний діапазон влітку досягає 25°С, а взимку цей показник не опускається нижче -15°С. Тому туристичний бізнес у країні досить розвинений та приваблює гостей у будь-яку пору року.

В кулінарії тут не має єдиного направлення, оскільки вона створювалася протягом багатьох років зі швейцарських та німецьких традицій. Найвідомішим тут і найулюбленішим є фондю — страва з сиру. Цей продукт на території держави вживають окремо чи використовують для приготування різних кулінарних шедеврів. Також багато витрачається молочної продукції.

М’ясо тут готують із великою кількістю спецій, які надають гостроти та пікантності готовій страві. Гарніром до ребер, ковбасок або дичини найчастіше є квашена капуста. Її можуть тушити або смажити разом із запашною зеленню.

Ліхтенштейнці дуже активні та веселі. Люблять музику та народний фольклор. Дуже часто місцеві жителі влаштовують вечірні посиденьки з піснями та танцями. Значною подією ​​тут є початок збирання врожаю винограду. Тоді селяни виходять на поле в національних сорочках, а в церквах дзвонять у дзвони.

Традиційний одяг у жінок — довгі спідниці з фартухами та мереживні кофти. У чоловіків — біла сорочка, штани на підтяжках, високі мереживні гольфи та туфлі з великими пряжками. Голова вкрита капелюхом із великими підлогами або маленькою шапочкою.

Перш ніж купити квиток, варто заздалегідь скласти список найкращих пам’яток і з’ясувати, скільки часу вам знадобиться для їхнього відвідування. Найзначнішою пам’яткою є архітектурна споруда Вадуц. Вона знаходиться в столиці, але зараз зачинена для відвідування. Також можна відвідати музеї, яких у країні є велика кількість. Церква Святого Петра V століття вабить туристів своєю таємничістю й досконалістю.

Готельний бізнес займає в Ліхтенштейні не так багато місця, оскільки найчастіше тут відбуваються одноденні тури. Але водночас рівень обслуговування є досить високим і з привілеями для гостей.