Завантаження...

bus-2_s

Автобус Одеса - Кривий Ріг

Подорож, яка вас надихне
Дата
Назад
1 Дорослих
Дорослi
Діти
до 14 рокiв
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

backend.train.bus_tickets Одеса - Кривий Ріг

Між Одесою та Кривим Рогом 450 км. На автобусі дістатися місця призначення можна щонайменше за чотири години. Хоча поїздка й недовготривала, але кожному хочеться провести час в дорозі з комфортом. Просторі салони, зручні крісла, система клімат-контролю, вільний доступ до Інтернету, розетки – автобусні перевізники пропонують все найкраще для комфорту своїх пасажирів. 

Кривий Ріг – місто в центральній частині України, яке є адміністративним центром Криворізького району. Воно відоме насамперед як один з найбільших промислових центрів країни. Головною галуззю промисловості є видобуток та переробка залізної руди. Це має неабияке значення для економічного розвитку всієї країни. Також місто є важливим транспортним вузлом, який забезпечує сполучення з іншими регіонами України. Для туристів Кривий Ріг – це також осередок культури та науки. В місті чимало театрів, музеїв, торгових центрів та інших місць для дозвілля. Попри те, що в Кривому Розі багато промислових зон, тут також є парки та заповідники. 

Якщо плануєте поїздку з Одеси до Кривого Рогу, то варто подбати про покупку квитків. Найкраще зробити це за допомогою сервісу SkyBooking. Тут можна знайти дешеві квитки на автобус, дізнатися вартість квитків, ознайомитися з розкладом автобусів тощо. 

;

Купити квиток на автобус Одеса - Кривий Ріг

Якщо у вас немає бажання довго шукати автобусні квитки, краще користуватися сервісом SkyBooking, який має значні переваги. По-перше, ви самі визначаєте, коли вам зручно шукати та купувати квитки, не підлаштовуючись під будь-які графіки. По-друге, ви можете обирати квитки скільки заманеться, порівнюючи всі за та проти. По-третє, все це ви можете робити будь-де та будь-коли, не відволікаючись від власних справ.

Скільки коштує квиток на автобус Одеса - Кривий Ріг

Ціна квитків встановлюється перевізником. Саме транспортна компанія надає нам ціни. На їх формування впливає багато різних чинників. Це пояснює, чому вартість квитків відрізняється на рейси за одним маршрутом. Загалом, ціни змінюються з урахуванням деяких чинників:

 • тривалості шляху;
 • кількості наявних місць;
 • рівень комфорту в салоні автобуса;
 • сезону;
 • дати та часу відправлення.

Якщо ви шукаєте дешеві квитки на автобуси, то розуміння, від чого залежить ціна квитків, допоможе зробити правильний вибір. Проте будьте готові до того, що треба буде витратити певний час на пошуки. Щоб не чекати можна оформити розстрочку та оплатити загальну вартість квитків частинами. Так буде легше розпланувати свій бюджет належним чином. 

Як купити квиток на автобус Одеса - Кривий Ріг

Купувати квитки на автобус ще ніколи не було так легко, як з появою сайтів-агрегаторів, таких як skybooking.ua. Безліч корисної інформації про рейси як в межах країни, так і за кордон та зручна система придбання квитків. Для ще більшого комфорту, ми створили детальну інструкцію, користуючись якою можна легко та швидко купити квитки на автобус онлайн:

 1. Вкажіть звідки й куди ви прямуєте. 
 2. Натисніть на дату в календарі.
 3. Перегляньте перелік наявних рейсів відповідно до вашого пошукового запиту. 
 4. Оберіть рейс, який задовольняє ваші вимоги.
 5. Внесіть свої персональні дані до анкети.
 6. Сплатіть покупку зручним способом.

Ви отримаєте свої проїзні документи на електронну пошту. Будьте уважні, слідкуйте за коректністю та актуальністю інформації, яку надаєте. Вказуючи її адресу в анкеті, переконайтеся, що маєте доступ до неї. Таким чином, ви можете також купити квиток на автобус Одеса - Херсон та в будь-яке інше місто України та Європи. 

Де купити квиток на автобус

Коли треба збиратися в дорогу, спершу постає питання, де купити квиток, щоб витратити мінімум часу та зусиль. За допомогою нашого сервісу ви можете купити квитки на автобус як особисто в офісі, так і в Інтернеті – вибір за вами. В свою чергу, ми гарантуємо високу якість обслуговування та увагу до кожного окремого запиту.

Купити квиток на автобус онлайн

З появою Інтернету з’явилася можливість раціонально розподіляти свій час. Раніше, щоб купити квитки на автобус, треба було приділити окремий час для цього. Тепер, можна займатися своїми справами і при цьому купувати квитки незалежно від того, де ви знаходитеся. Це дуже зручно, адже не треба підлаштовувати власні плани під графік роботи кас на автовокзалі, стояти в чергах тощо. До того ж, якщо ви не знайдете автобусний рейс, який буде відповідати вимогам, можна купити квиток на потяг Одеса - Кривий Ріг

Купити квиток на автобус в офісі

Якщо ви не звикли купувати квитки на автобус онлайн, ми запрошуємо до нашого офісу. Ми вислухаємо ваші побажання та зробимо все можливе, щоб знайти квитки згідно з вашим запитом. Серед інших переваг покупки квитків в офісі є можливість отримання очної консультації. 

Розклад автобусів Одеса - Кривий Ріг

Маршрутка Одеса - Кривий Ріг курсує відповідно до фіксованого графіка без затримок та запізнень. На день передбачено понад 15 рейсів, які відправляються в різний час доби з різних станцій. З детальним розкладом автобусів можна ознайомитися на сайті або в офісі. Інформація оновлюється згідно з офіційними сайтами перевізників, тому вона завжди актуальна.

Електронний квиток на автобус 

Наш сервіс надає квитки в електронному форматі, який має чимало переваг. По-перше, такі квитки захищені від випадків шахрайства, адже вони мають QR-код. По-друге, в такому вигляді їх легше зберігати, бо їх неможливо десь залишити чи забути. Електронні квитки вже майже витіснили паперові завдяки своїм перевагам, які оцінили вже більшість користувачів. 

Повернути квиток на автобус 

Поверненню підлягають квитки як придбані онлайн, так і в офісі. Якщо ви купили квитки на автобус онлайн, то ви можете їх повернути, скориставшись посиланням, яке надходить разом з квитками на електронну пошту. Якщо квитки були куплені в офісі, то краще знову завітати до нас. Після анулювання ви отримаєте від 10% до 80% коштів. Остаточна сума відшкодування залежить від того, скільки днів залишилося до відправлення рейсу. Якщо до виїзду маршрутки Одеса - Кривий Ріг залишилося менше доби, то повернення коштів неможливе.