Завантаження...

bus-2_s

Автобус Львів - Чернігів

Подорож, яка вас надихне
Дата
Назад
1 Дорослих
Дорослi
Діти
до 14 рокiв
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

backend.train.bus_tickets Львів - Чернігів

Чернигов – один из старейших городов Украины, ее северный аванпост. Первые упоминания о городе появились еще во времена киевского князя Олега в начале ХХ века.

Город пережил и нашествие татаро-монголов, и Лжедмитрия, и Речь Посполитую. Опытному путешественнику стоит посетить храмы, построенные в XI–XIII веках, архитектурные памятники в стиле барокко, исторические сооружения времен Гетманщины, Детинец и Борисоглебский собор. Множество интересных мест расположено за пределами города, поэтому в Чернигов нужно выбираться на несколько дней.

Расстояние от Львова до Чернигова составляет более 600 км. Автобусный маршрут проходит через крупные города Украины – Ровно, Житомир, Киев. Автобусы отправляются из Львова ночью и прибывают в Чернигов в середине дня. В дороге придется провести почти 12-13 часов, так что обязательно возьмите перекус. Опытные путешественники предпочитают бронировать проездной документ заранее. Если поездка откладывается, то билеты легко обменять или сдать.

;

Купити квиток на автобус Львів - Чернігів

Поїздка з центру Львівської області до Чернігова досить тривала, тому до вибору рейсу потрібно підходити відповідально. Купуйте квитки на автобус заздалегідь, вибирайте зручний рейс і місця в салоні.

Скільки коштує квиток на автобус Львів - Чернігів

Вартість квитка формується з безлічі факторів. Кожна компанія-перевізник встановлює свою ціну на послуги. Велику роль також відіграє тип транспорту, наприклад, маршрутка Львів - Чернігів коштуватиме дешевше, ніж проїзд у великому автобусі. 

Як купити квиток на автобус Львів - Чернігів

Оформіть квитки на автобус, не виходячи з дому, за допомогою сайту skybooking.ua:

  1. Перейдіть у вкладку "Автобуси" і вкажіть необхідний маршрут.
  2. Позначте дату та кількість пасажирів.
  3. Пошукова система обробить запит і відобразить усі автобусні рейси за заданими параметрами. Виберіть найкращий варіант.
  4. Заповніть дані про пасажирів, відзначте бажані місця в салоні, залиште контактні дані. 
  5. Виберіть спосіб оплати та натисніть "Оплатити".

Далі дотримуйтесь інструкцій від банку. Рекомендуємо прибути до місця відправлення заздалегідь. Виділіть 15-20 хвилин про запас. 

Де купити квиток на автобус

Якщо кілька способів для придбання проїзних документів. Перший - скористатися онлайн-сервісом. Другий - звернутися до нашого офісу. Обидва варіанти не заберуть багато часу і сил, а головне коштів.

Купити квиток на автобус онлайн

Придбати квиток на автобус онлайн на нашому сайті можна за кілька кліків. Там представлена докладна інформація про рейс, що цікавить, а також безліч пропозицій за іншими напрямками. Наприклад, можна купити квиток на автобус Львів - Дніпро.

Купити квиток на автобус в офісі

Для оформлення проїзного документа звертайтеся в наш офіс. Інформацію, де ми знаходимося, можна подивитися у вкладці "Контакти" на нашому сайті. Рекомендуємо обрати саме цей спосіб для оформлення проїзних документів на рейси до країн Європи. Для подорожей Україною можна обійтися онлайн-сервісом.

Забронювати квиток на автобус Львів - Чернігів

У чому різниця між придбанням і бронюванням проїзних документів? У першому випадку ви одразу вносите оплату і стаєте власником квитка. У другому - ви "відкладаєте" на певний час проїзний, щоб його не купив інший пасажир.

Забронювати квиток на автобус зручно в тому разі, якщо ви не впевнені, що поїздка точно відбудеться. Якщо плани все ж змінюються, просто не вносьте оплату. По закінченню періоду бронювання, воно автоматично анулюється. Крайні терміни оплати встановлює компанія-перевізник. Точні часові рамки будуть вказані під час бронювання.

Розклад автобусів Львів - Чернігів

Сьогодні за маршрутом зі Львова до Чернігова ходить лише два регулярних рейси. Тому краще зайвий раз перевірити розклад автобусів перед поїздкою. Про всі зміни графіка буде вказано на нашому сайті. Вся інформація береться з офіційних сайтів компаній-перевізників.

Електронний квиток на автобус

Багато перевізників стали приймати квитки в електронному вигляді. Тобто, роздруковувати проїзні документи більше не обов'язково. Після підтвердження оплати на сайті, проїзний прийде на емейл, який пасажир вказав під час його оформлення. Це повноцінний документ, який є підставою для посадки і проїзду в транспорті. 

Звичайно, поки що не всі компанії приймають електронні квитки. Деякі все ще просять проїзний документ у друкованому вигляді. Про це обов'язково вказується в інформації про рейс.

Здати квиток на автобус

Повернути проїзний документ нескладно. Це стандартна процедура, яка не займає багато часу. Для повернення є два способи: на сайті або в офісі SkyBooking. 

Якщо ви оформляли електронний проїзний документ, разом із ним на email надходить інструкція з повернення. У разі виникнення питань, оператори служби підтримки завжди готові вам допомогти. 

Якщо ви купували посадковий документ у нашому офісі, там же можна його здати. Крім повернення є можливість обміну квитків за тим самим напрямком, але на іншу дату.

Гарної подорожі

Подорожуйте Україною та за кордон із комфортом. Бронюйте квитки на автобус на нашому сайті або в офісі та насолоджуйтеся поїздкою.