Завантаження...

bus-2_s

Автобус Київ - Львів

Подорож, яка вас надихне
Дата
Назад
1 Дорослих
Дорослi
Діти
до 14 рокiв
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

backend.train.bus_tickets Київ - Львів

Львів – одне з найзатишніших та найколоритніших українських міст. Тут кожна деталь створює особливий настрій - бруковані вулички, численні пам'ятники та монументи, старовинна площа "Ринок", кафе та ресторани у різних стилях. Кожен, хто побував у Львові, знає, що за кілька днів це місто неможливо вивчити. Для цього й місяця буде замало. Завдяки хорошому транспортному сполученню ви можете відвідувати це колоритне місто в будь-який час і побачити його з різних боків.

Придбати квиток на автобус Київ - Львів можна на сайті skybooking.ua або у нашому офісі, який знаходиться у столиці. Наші менеджери допоможуть знайти зручний рейс і швидко оформити на нього проїзний документ. Завдяки співпраці SkyBooking з надійними транспортними компаніями, у вас є великий вибір варіантів та можливість купити квиток за вигідною ціною.

Поїздка з Києва до Львова триває чимало, тому так важливо вибрати для себе комфортне місце, щоб відпочити в дорозі. Зверніть увагу, що автобуси відправляються з таких точок у столиці:

  • автостанція "Видубичі";
  • автостанція "Київ" поряд із центральним вокзалом;
  • автовокзал "Центральний" біля метро Деміївська.

Детальну інформацію про маршрут, відправлення та прибуття, наявність квитків та умови проїзду ви знайдете на нашому сайті. Усі зміни в розкладі автобусів будуть відразу відображені, а користувачі з купленими квитками отримають оповіщення у разі коригування їх маршруту.

;

Квиток на автобус Київ - Львів

Купити квиток на автобус за вигідною ціною можна за допомогою SkyBooking сервісу вже зараз. Пошук та оплата вибраного місця займе у вас не більше кількох хвилин. Це набагато швидше, ніж на автовокзалі, до якого ще потрібно дістатися. Онлайн-сервіс дає можливість у комфортних домашніх умовах спланувати поїздку та детально продумати кожен крок.

На нашому сайті є актуальна інформація про міста України, маршрути, кількість рейсів та наявність квитків. Вона постійно оновлюється, тому ви можете повністю покладатися на неї під час організації подорожі до Львова.

Скільки коштує квиток на автобус Київ - Львів

Остаточна вартість квитка на автобус, що відправляється з Києва до Львова, залежить від обраного перевізника, маршруту, яким їздить автобус. Якщо у вас немає можливості заплатити всю суму одразу, доступна автоматична розстрочка. Вона оформляється під час оплати банківською карткою, готівкою чи безготівковому розрахунку.

Як купити квиток на автобус Київ - Львів

Для того щоб купити квитки на автобус по Україні та в країни Європи, виконайте кілька операцій:

  • виберіть маршрут (Київ – Львів);
  • вкажіть ім'я, прізвище, адресу електронної пошти, номер телефону у міжнародному форматі (+38 та номер);
  • перевірте правильність даних, залишених у формі;
  • натисніть на кнопку "Купити", якщо вартість квитка та умови подорожі влаштовують.

Ціна, вказана на сайті skybooking.ua, дійсна на момент оформлення квитка. Завдяки цьому вам не доведеться доплачувати у день виїзду. Інформація про рейси повністю збігається з тією, яка подана автобусними перевізниками та партнерами SkyBooking.

Де купити квиток на автобус Київ - Львів

Купівля квитків через сервіс SkyBooking доступна онлайн та безпосередньо в нашому офісі. Кожен спосіб по-своєму зручний залежно від потреб клієнта.

Купити квиток на автобус онлайн

Якщо вам потрібно купити квитки на автобус, скористайтесь нашим сайтом. Тут ви знайдете безліч пропозицій від міжнародних транспортних компаній, які надають комфортабельні автобуси. Така співпраця гарантує клієнтам великий вибір рейсів. В електронному квитку вказується вся інформація про рейс та пасажира. Після оплати та її отримання уважно перевірте дані, щоб уникнути плутанини.

Купити квиток на автобус в офісі

Також у вас є можливість купити квитки на автобус прямо в офісі. Достатньо приїхати за вказаною адресою, вибрати з менеджером відповідний рейс та сплатити місце. Рекомендуємо заздалегідь ознайомитись з розкладом автобусів, щоб мати можливість спокійно обміркувати варіанти.

Електронний квиток на автобус Київ – Львів

Електронний квиток, куплений онлайн, пропонує такі переваги:

  • всі квитки мають QR-код, що дозволяє швидко пройти посадку;
  • відсутність ризику втратити проїзний;
  • можливість купити квиток на автобус не лише для себе, а й для іншої людини.

Отримавши квиток на автобус онлайн, можна зберегти його як документ на телефон або роздрукувати для використання під час посадки.

Здати квиток на автобус Київ - Львів

У разі зміни планів пасажир може повернути або обміняти автобусний квиток. Завітайте до офісу компанії сервісу SkyBooking для повернення або заміни (на інший маршрут – наприклад, Київ - Вінниця або взагалі в одне з міст Європи). Заміну та повернення можна виконати також онлайн на нашому сайті.

Гарної подорожі і до зустрічі

Після покупки квитка на автобус Київ - Львів будьте спокійні – ваша подорож відбудеться у призначений день. Сервіс SkyBooking є офіційним представником великих автобусних перевізників, тому будьте впевнені у великому виборі маршрутів, а також високій якості обслуговування. Краще не шукайте, краще не знайдете – SkyBooking.