Завантаження...

bus-2_s

Автобус Харків - Суми

Подорож, яка вас надихне
Дата
Назад
1 Дорослих
Дорослi
Діти
до 14 рокiв
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

backend.train.bus_tickets Харків - Суми

Місто Суми розташоване на північному сході України, є одним із прикордонних обласних центрів держави. Цікавим є походження топоніма Суми. Вважається, що під час заснування міста у воді річки Сумка були знайдені мішки з золотом, колись загублені козаками. На честь цього в центрі міста встановлений пам’ятник сумці, наповненій монетами. 

В Сумах свого часу жили відомі благодійники, на чиї кошти в місті збудовано багато видатних архітектурних будівель. Цим Суми приваблюють туристів, адже Троїцький собор, Спасо-Преображенський собор, костел, що був збудований спеціально для робітників з Німеччини – це неповторні пам’ятки нашої культури.

Від Харкова до Сум можна доїхати автобусом за три з половиною години, відстань між містами – 185 км. Кількість автобусних рейсів протягом доби невелика, близько 5 автобусів відправляються з різних станцій Харкова. Більшість з них відходять з автостанції “Харків-2”, і всього кілька рейсів вирушають з автостанцій “Привокзальна” та “Харків-1”.

Для вдалої подорожі слід завчасно купити квиток на автобус. Найпростіше це зробити за допомогою нашого сервісу SkyBooking, де ви швидко і в будь-який час доби в режимі онлайн можете купити або забронювати квиток на автобус. Пошук розкладу автобусів займає всього хвилину. Вже за мить перед вами буде вся інформація про доступні маршрутки Харків - Суми.

;

Купити квиток на автобус Харків - Суми

Процес купівлі квитків на автобус онлайн подібний до будь-якої покупки товарів в Інтернеті і не передбачає ніяких складнощів. Потрібно обрати відповідний маршрут, перевірити наявність вільних сидінь у салоні, заповнити дані пасажирів і сплатити. З сервісом SkyBooking ви можете провести оплату за квитки в розстрочку. Таким чином пасажир отримує додаткові можливості розраховувати свої витрати.

Скільки коштує квиток на автобус Харків - Суми

Цей маршрут обслуговують кілька перевізників, і ціна квитка в них майже не відрізняється. Ціна на квиток формується на основі таких критеріїв: час та день відправлення, місце початку маршруту в Харкові. Дізнатися вартість квитка дуже легко, вона вказана в розкладі автобусів справа від опису маршруту. Основним фактором, що впливає на ціну поїздки, залишається кількість зупинок в дорозі. 

Як купити квиток на автобус Харків - Суми

Для швидкої покупки автобусних квитків онлайн на сайті skybooking.ua потрібні всього смартфон і доступ до Інтернету. Як оформити покупку квитка? Для цього потрібно:

  1. Спочатку потрібно вказати початковий і кінцевий пункти маршруту (Харків - Суми).
  2. Зазначити дату поїздки.
  3. Після аналізу розкладу автобусів на вказану дату, вибрати потрібний рейс.
  4. Вказати у відповідних полях інформацію про пасажирів.
  5. Сплатити квиток зручним способом. Зверніть увагу, сервіс SkyBooking надає можливість переводу оплату квитків у розстрочку.
  6. Після завершення покупки квиток надійде на вказану вами електронну пошту.

Попередньо необхідно подбати про друк документа, якщо перевізник вказав про таку необхідність. Деталі про це зазначаються на сайті.

Де купити квиток на автобус Харків - Суми

Квитки, як і раніше, продаються в касах автостанцій. Щоб не витрачати зайвий час на черги і не перебувати у місцях великого скупчення людей, найкраще купувати квитки на автобус онлайн. Зекономлені зусилля і час можна використати для приємніших справ. Окрім того, на сайті можна попередньо забронювати квиток на автобус з подальшим викупом. 

Купити квиток на автобус онлайн

Сервіс SkyBooking співпрацює з усіма перевізниками України та багатьма європейськими транспортними компаніями. Обмін даними між офіційним сайтом надавача послуг перевезення і нашим ресурсом відбувається автоматично. Саме тому інформація щодо рейсу, типу автобуса, кількості вільних місць у салоні завжди актуальна. Дані про придбаний вами квиток на автобус перевізник отримує одразу. Тепер важливо не спізнитися, а підійти до зупинки заздалегідь. 

Купити квиток на автобус в офісі

Для планування подорожі інколи потрібна розширена консультація спеціаліста з пасажирських перевезень. Особливо це доречно під час купівлі міжнародного квитка на автобус. У нашому офісі можна не тільки купити, а й повернути проїзний документ. Також тут допоможуть підібрати маршрути з пересадками та знайти дешеві квитки на автобус.

Забронювати квиток на автобус Харків - Черкаси

Принцип бронювання автобусних квитків передбачає резерв місця в салоні з подальшим викупом. Це надзвичайно доречно, коли плани поїздки тільки формуються, а вже відбувається ажіотаж навколо квитків. До святкових днів чи канікул краще підготуватися заздалегідь і забронювати квиток на автобус. Проте потрібно бути уважним і вчасно викупити білет, оскільки перевізник не гарантує наявність вільного місця без оплати. 

Розклад автобусів Харків - Суми

Маршрутка Харків - Суми відправляється з трьох різних локацій. Щоб дізнатися розклад автобусів у кожній автостанції, потрібно витратити час. Тому найпростіше – це ознайомитися з розкладом автобусів, використовуючи пошук на нашому сайті. Для вас ми зібрали всі можливі рейси за цим маршрутом. Ми надаємо повну інформацію про ціну, тривалість поїздки, адреси відправлення та прибуття автобуса, наявність вільних місць у салоні. 

Електронний квиток на автобус

Після отримання електронного квитка на автобус на вказаний email, його потрібно відкрити та перевірити всі дані, щоб уникнути непорозумінь при посадці. Під час оформлення покупки квитка на сайті вказується інформація, чи необхідно друкувати квиток. Як правило, перевізник цього не вимагає, але краще все перевірити. Електронний квиток на автобус має аналогічну силу, як той, що придбаний в касі автостанції. 

Здати квиток на автобус Харків - Суми

Може так трапитися, що ваші плани змінилися. І подорож чи ділову зустріч доводиться переносити, або й зовсім скасовувати. Що робити з купленим квитком на автобус? Якщо ви придбали проїзний документ на нашому сайті, то в відповідному меню є можливість оформити операцію скасування і повернення коштів.