Завантаження...

bus-2_s

Автобус Харків - Одеса

Подорож, яка вас надихне
Дата
Назад
1 Дорослих
Дорослi
Діти
до 14 рокiв
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

backend.train.bus_tickets Харків - Одеса

Маршрутка Харків - Одеса долає близько 800 км у середньому за 13 годин. Раз на добу ходить автобус, який довозить до пункту призначення всього за 9 годин. На нього краще бронювати місця заздалегідь. Якщо кілька годин різниці в дорозі не принципові, купити квиток на автобус можна в будь-який момент, навіть напередодні дати від'їзду. Кількість щоденних рейсів це дозволяє.

До Одеси можна приїхати як рано вранці, так і у вечірній час. Візит варто планувати з урахуванням насиченої культурної програми. У місті обов'язково слід відвідати оперний театр, не лише заради популярних постановок, а й для пам'ятних фото у величних інтер'єрах. Прогулянка на теплоході - ще одна візитна картка портового міста. Її краще планувати на теплу пору року. Приморський і Французький бульвари, старе місто і затишні ламкі вулички з всюдисущими котами продемонструють Одесу з найкращого боку.    

Для зручного планування поїздки можна скористатися послугами сервісу SkyBooking. Тут представлено повний розклад за всіма автобусними маршрутами України з можливістю швидкого придбання проїзних документів. В інформаційному розділі можна знайти цікаву та корисну інформацію про міста, щоб завчасно скласти екскурсійну програму.

;

Квиток на автобус Харків - Одеса

Сучасне технічне забезпечення дає змогу кожному користувачеві купувати квитки на автобус онлайн. Електронний проїзний документ не вимагає попередніх візитів до каси, а на вибір місця в транспорті можна витратити рівно стільки часу, скільки пасажир вважатиме за потрібне.

Кількість щоденних рейсів між містами становить від 5 до 7 виїздів. Тому купити квиток на автобус можна в будь-який момент, не ризикуючи залишитися без посадкового місця.

Скільки коштує квиток на автобус Харків - Одеса

Вартість квитків формується на основі комфортабельності салону і тривалості поїздки. Квитки на автобус можна швидко вибрати завдяки фільтрам на нашому сайті.

Як купити квиток на автобус Харків - Одеса

Напрямок із Харкова до Одеси обслуговує кілька приватних перевізників. Щоб не перевіряти розклад кожного з них на офіційних сайтах, можна скористатися систематизованою інформацією на сервісі SkyBooking. Тут представлено розклад усіх доступних маршруток Харків - Одеса. Рейси зручно сортувати за критеріями, що цікавлять (ціна, тривалість, час відправлення). Пошук і замовлення квитків відбувається за таким алгоритмом дій:

  1. Тиснемо на розділ "Автобуси" у вікні пошуку на сайті.
  2. Заповнюємо відповідні поля, вказуючи місто відправлення і прибуття, вибираємо дату від'їзду.
  3. Обираємо тип проїзного документа - дорослий або дитячий, і вказуємо їхню кількість.
  4. Оцінюємо запропоновані рейси й активуємо відповідний.
  5. Вносимо персональну інформацію про пасажирів і вказуємо спосіб оплати.
  6. Підтверджуємо замовлення і проводимо платіж.

Таким чином, можна підібрати рейс не тільки до Одеси, а й купити квитки на автобус Харків - Львів або за будь-яким іншим напрямком.

Де купити квиток на автобус

Дізнатися актуальний розклад автобусів і ціни на проїзд, а також купити проїзні документи можна за допомогою нашого сервісу онлайн або в офісі компанії.

Купити квиток на автобус онлайн

Замовлення проїзних документів онлайн доступне в будь-який час - сервіс регулярно оновлює інформацію про графік руху і вартість квитків, фіксує оплату і видає електронні проїзні документи. Якщо пасажиру потрібна розстрочка платежу, в режимі оплати карткою онлайн на сайті вона активується автоматично.  

Купити квиток на автобус в офісі

Ми є офіційним партнером провідних українських і європейських перевізників, тому наші менеджери мають пріоритетний доступ до вигідних туристичних пропозицій. В офісі компанії можна дізнатися про найкращі пропозиції транспортного сполучення та купити квитки на місці.  

Забронювати квиток на автобус Харків - Одеса

Щоб не упустити відповідний рейс на затребуваному маршруті, можна забронювати квиток на автобус завчасно. Оформити таке замовлення можна на сайті або в офісі. Місце зберігатиметься за пасажиром і чекатиме на оплату, яку слід провести за кілька днів до дати виїзду. Крайні терміни оплати визначаються перевізником індивідуально. Якщо ж плани зміняться, і пасажир не викупить квиток вчасно, бронь буде скасовано автоматично.

Розклад автобусів Харків - Одеса

На нашому сайті ви знайдете тільки актуальні дані про ціни та розклад автобусів, які регулярно оновлюються. Планові або непередбачені зміни в графіку руху будуть відображені на сайті миттєво. Завдяки цьому завжди можна перевірити час відправлення і скоригувати свої плани.  

Електронний квиток на автобус Харків - Одеса

У результаті підтвердження онлайн замовлення пасажир отримує електронний проїзний документ на свій email. Його можна пред'явити під час посадки з екрана свого смартфона. На деяких рейсах потрібна паперова роздруківка проїзного, про що повідомляється під час оформлення покупки.

Здати квиток на автобус Харків - Одеса

Якщо поїздка до Одеси відкладається або скасовується, квиток, придбаний через сервіс SkyBooking, можна здати з повним відшкодуванням вартості. Оформити повернення можна як на сайті, так і в офісі компанії.

Подорожуйте з комфортом і задоволенням