Завантаження...

bus-2_s

Автобус Івано-Франківськ - Полтава

Подорож, яка вас надихне
Дата
Назад
1 Дорослих
Дорослi
Діти
до 14 рокiв
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

backend.train.bus_tickets Івано-Франківськ - Полтава

Автомобільними трасами мінімальна відстань між містами становить 903 км, оскільки дорога проходить практично через всю територію України. За часом такий переїзд займе від 16 до 20 годин, залежно від обраного маршруту, кількості та тривалості зупинок у дорозі. 

Між населеними пунктами курсує кілька регулярних рейсів у різний час, зокрема є нічні. Це зручно для такої далекої подорожі. Сідаєте на маршрутку Івано-Франківськ - Полтава ввечері, проводите ніч у дорозі, приїжджаєте вранці наступного дня на місце.

Полтава - це велике місто в північно-східній частині України, а також адміністративний центр. Одне з найдавніших українських міст. Його заснування датується 899 роком.

Сучасна Полтава - це красиве, доглянуте і зелене місто, яке активно розвивається. Туристам обов'язково варто відвідати знамениту Іванову гору, з якої відкривається запаморочливий краєвид. Там же розташована ще одна цікава пам'ятка - пам'ятник галушці, офіційному символу міста. Крім цього, рекомендуємо подивитися:

  • Круглу площу
  • Краєзнавчий музей
  • Хрестовоздвиженський монастир

Перший крок у підготовці до подорожі - це рішення купити квитки на автобус на skybooking.ua. Зробити це краще заздалегідь. Ми надаємо великий вибір рейсів по Україні, а також до країн Європи. Детальніше з пропозиціями можна ознайомитися на сайті або в офісі компанії.

;

Купити квиток на автобус Івано-Франківськ - Полтава

Квитки на автобус ви знайдете серед пропозицій на нашому сайті skybooking.ua, де є рейси в будь-який куточок України та Європи за найкращими цінами. Оформити проїзні документи можна в нашому офісі або самостійно онлайн.

Скільки коштує квиток на автобус Івано-Франківськ - Полтава

Є кілька факторів, які впливають на вартість квитків. Основний - це відстань. За маршрутом ходять автобуси різних транспортних компаній, тому ціна проїзду за одним і тим самим напрямком може відрізнятися залежно від внутрішнього ціноутворення перевізника. 

Для тих клієнтів, які оформляють проїзні документи на сайті та розплачуються банківською картою, ми пропонуємо оплату в розстрочку. Щоб її оформити просто поставте позначку у відповідному полі. 

Як купити квиток на автобус Івано-Франківськ - Полтава

Досить дотримуватися простого алгоритму, щоб замовити квитки на автобус онлайн на нашому сайті. Для цього зробіть такі кроки:

  1. Виберіть розділ "Автобуси" на головній сторінці сервісу.
  2. У рядок пошуку введіть дані про маршрут, дату поїздки та кількість пасажирів.
  3. Із запропонованого списку рейсів виберіть той, який відповідає вашим вимогам. Під час пошуку відразу відображається основна інформація: час у дорозі, кількість вільних місць у салоні, вартість.
  4. Натисніть кнопку "Вибрати" біля вподобаного варіанта.
  5. Заповніть форму для реєстрації пасажирів. Виберіть місце в салоні (у разі вільної посадки - пропустіть цей пункт). Вкажіть контактні дані та спосіб оплати.
  6. Натисніть кнопку "Оплатити" і чекайте на проведення транзакції.

Зверніть увагу, що на оплату відведено обмежену кількість часу. Час на оплату можна побачити над кнопкою "Оплатити". Якщо не встигнете здійснити оплату у відведений час, пройдіть усі етапи купівлі квитка спочатку.

Де купити квиток на автобус

Клієнтам SkyBooking доступні два способи, щоб придбати квитки на автобус: зайти до нашого офісу або скористатися сайтом. Обидва варіанти не заберуть багато часу.

Купити квиток на автобус онлайн

Раніше ми детально описали алгоритм купівлі проїзного документа на skybooking.ua. Інтерфейс сайту інтуїтивно зрозумілий. Придбати проїзні документи онлайн можна в будь-який час доби.

Купити квиток на автобус в офісі

Як нас знайти, а також графік роботи офісу вказано на сайті. Рекомендуємо такий спосіб для придбання проїзних документів до країн Європи, оскільки SkyBooking є офіційним партнером багатьох європейський перевізників. Наші фахівці допоможуть ознайомитися з усіма пропозиціями і вибрати оптимальний варіант.

Забронювати квиток на автобус Івано-Франківськ - Полтава

Бронювання - це зручна можливість, яка доступна нашим клієнтам. Відмінність від купівлі в тому, що ви не вносите оплату за проїзний одразу. Забронювати квиток на автобус - означає зарезервувати місце в салоні на певний термін, щоб його не викупили інші.

Це зручно в разі, якщо ви не впевнені в тому, що подорож відбудеться. Кожен перевізник встановлює термін внесення оплати. Якщо ви розумієте, що поїздка не відбудеться, просто не вносьте кошти. Бронь буде скасовано автоматично по закінченню встановленого терміну.

Розклад автобусів Івано-Франківськ - Полтава

Щодня за цим маршрутом ходить досить багато рейсів. Перед поїздкою перевірте розклад автобусів. Усі дані ми беремо з офіційних сайтів партнерів.

Електронний квиток на автобус

Після підтвердження оплати на нашому сайті, клієнт отримує електронний квиток - це цифровий документ, який дає право проїзду в автобусі. Його не потрібно друкувати або обмінювати в касі автостанції. Покажіть проїзний на телефоні під час посадки і проходьте в салон. Якщо перевізник вимагає пред'являти квиток у друкованому вигляді, ми вкажемо це в описі рейсу.

Здати квиток на автобус

Якщо подорож не відбудеться, проїзний документ можна повернути або обміняти на іншу дату. Це стандартна процедура, яка доступна всім нашим клієнтам. Для оформлення повернення зверніться в офіс або зробіть все самостійно на нашому сайті.

Приємної подорожі