Завантаження...

bus-2_s

Автобус Івано-Франківськ - Миколаїв

Подорож, яка вас надихне
Дата
Назад
1 Дорослих
Дорослi
Діти
до 14 рокiв
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

backend.train.bus_tickets Івано-Франківськ - Миколаїв

Подорож з Івано-Франківська до Миколаєва займе близько 18 годин. Це обумовлено значною віддаленістю населених пунктів один від одного - автомобільними дорогами відстань становить 840 км. Рейсів за цим напрямком ходить порівняно небагато і всі вони переважно денні. Якщо пасажир вирушає маршруткою Івано-Франківськ - Миколаїв в обідній час, то прибуде в пункт призначення рано вранці наступного дня.

Миколаїв - це населений пункт обласного значення. Це досить молоде місто - його засновано 1788 року. На місці майбутнього Миколаєва було закладено верф, навколо якої розрослося поселення. Свого часу місто було великим центром кораблебудування.

Сьогодні до Миколаєва регулярно приїжджають тисячі українців і гостей країни. Оскільки місто має історичну спадщину, пов'язану з кораблебудуванням, то пам'яток і визначних пам'яток для огляду туристами достатньо. Рекомендуємо подивитися:

 • Адміралтейство
 • Музей суднобудування і флоту
 • Яхт-клуб

Крім того, ви можете відвідати зоопарк, дитяче містечко "Казка" або прогулятися Табірним полем. Пам'ятайте, що цей напрямок досить популярний серед мандрівників. Тому радимо купити квиток на автобус завчасно. На skybooking.ua це зробити просто та швидко. Якщо ж подорож скасовується, є можливість повернути проїзний документ на сайті або в нашому офісі.

;

Купити квиток на автобус Івано-Франківськ - Миколаїв

Для пошуку дешевих квитків на автобус використовуйте наш сервіс SkyBooking. Ми допоможемо оформити проїзні документи для подорожі Україною та в країни Європи. На сайті представлено безліч пропозицій. Інформація про рейси та ціни взяті з офіційних сайтів наших партнерів.

Скільки коштує квиток на автобус Івано-Франківськ - Миколаїв

Перевезення пасажирів за цим напрямком здійснюють кілька транспортних компаній. Кожен перевізник самостійно розробляє внутрішні ціноутворення. З цієї причини вартість квитків за одним і тим самим маршрутом може відрізнятися. 

На нашому сайті знайдуться пропозиції для пасажирів із різним бюджетом. Крім того, користувачам, які оплачують проїзний документ банківською картою, доступне оформлення розстрочки. Щоб її активувати, поставте позначку біля відповідного пункту. Більш детально про особливості та умови розстрочки можна прочитати перед її оформленням. 

Як купити квиток на автобус Івано-Франківськ - Миколаїв

Інтерфейс нашого сайту розроблено так, щоб кожен зміг розібратися. Тому оформити замовлення квитка на автобус онлайн зможе кожен. Дотримуйтеся простої послідовності дій:

 1. Зайдіть у вкладку "Автобуси" на головній сторінці.
 2. Вкажіть потрібний маршрут у пошуковому рядку. Натисніть кнопку "Пошук".
 3. Зі списку пропозицій виберіть рейс, який вам підходить. Ціна, час у дорозі та кількість вільних місць відображаються під час пошуку.
 4. Натисніть кнопку "Вибрати" біля відповідного варіанта.
 5. Заповніть дані пасажира.
 6. Виберіть місце (якщо вказана "вільна посадка" - пропустіть пункт).
 7. Вкажіть дані для зворотного зв'язку.
 8. Виберіть спосіб оплати. Натисніть кнопку "Оплатити".

Не затягуйте з оплатою проїзного документа. На операцію оплати відведено певну кількість часу. Час відображено в правому куті.

Де купити квиток на автобус

Способів для придбання квитків на автобус передбачено два. Перший - звернутися до нашого офісу. Другий - оформити проїзний документ онлайн.

Купити квиток на автобус онлайн

Для самостійного придбання проїзного документа на нашому сайті потрібен лише Інтернет і банківська картка. Зорієнтуватися на сайті легко - вище ми залишили детальну інструкцію.

Купити квиток на автобус в офісі

Години роботи та місце розташування нашого офісу можна знайти на нашому сайті. Цей спосіб купівлі обирають пасажири, якщо планують обрати рейс до Європи. Менеджери SkyBooking допоможуть вибрати найкращий варіант, проведуть детальну консультацію та допоможуть підготувати документи.

Забронювати квиток на автобус Івано-Франківськ - Миколаїв

Опція, яка доступна всім нашим клієнтам - бронювання. Вона дає змогу "відкласти" квиток, щоб його не купили інші охочі. Звісно, час бронювання обмежений. Його визначає компанія перевізник.

Коли зручно забронювати квиток на автобус? Якщо є сумніви, що поїздка відбудеться. Якщо все гаразд, внесіть кошти і збирайтеся в дорогу. Якщо з якихось причин ви не зможете поїхати, просто не оплачуйте квиток. По закінченню відведеного часового відрізка бронювання автоматично скасовується.

Розклад автобусів Івано-Франківськ - Миколаїв

Якщо проїзний документ уже у вас на руках, перевіряйте розклад автобусів. Компанії-перевізники можуть вносити зміни в їхній графік. Усі оновлення оперативно відображаються на skybooking.ua. У день відправлення рекомендуємо приїхати на автостанцію трохи раніше. Це позбавить поспіху і мінімізує ризик запізнення.

Електронний квиток на автобус

Здійснюючи покупку на нашому сайті, користувач отримує електронний проїзний. Це цифровий документ, який дає право посадки і проїзду в транспорті. Його не потрібно обмінювати в касі, а часто навіть друкувати. Якщо перевізник вимагає документ у друкованому вигляді, ми повідомимо про це в описі рейсу.

Здати квиток на автобус

Якщо з якоїсь причини ви не зможете вирушити в поїздку, а квиток уже на руках, його можна здати або обміняти на іншу дату. Зробіть це в офісі SkyBooking або на сайті. 

Приємної подорожі