Завантаження...

bus-2_s

Автобус Дніпро - Львів

Подорож, яка вас надихне
Дата
Назад
1 Дорослих
Дорослi
Діти
до 14 рокiв
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

backend.train.bus_tickets Дніпро - Львів

Маршрутка Дніпро - Львів - зручна заміна залізничному сполученню. Дорога займає від 14 до 18 годин, але завдяки комфортабельним автобусам, довга поїздка переноситься легко. На маршруті працюють кілька перевізників, що надають як мікроавтобуси спринтери, так і просторі салони з туалетною кімнатою та Wi-Fi, спеціально створені для далеких перевезень.

Навіть якщо з Дніпра до Львова привели ділові питання, варто так спланувати візит, щоб приділити кілька годин місту. Львів прекрасний від центру до околиць. У ньому збереглося безліч старовинних будівель, що велично височіють над брукованими вузькими вуличками. Гострі шпилі костелів і ажурні барельєфи прибуткових будинків, розкіш оперного театру і містична легенда каплиці Боїмів - безліч деталей створюють неповторну атмосферу міста. Оригінальні кав'ярні та бари допоможуть весело провести прохолодний вечір, а площа Ринок порадує сувенірами.  

Плануйте поїздку до Львова завчасно або купуйте квитки на автобус спонтанно за допомогою сервісу SkyBooking, де зібрана інформація про всі доступні пропозиції проїзду з офіційних сайтів популярних перевізників. Дані регулярно оновлюються, тому можна бути впевненим в актуальному розкладі автобусів і наявності вільних місць. 

;

Купити квиток на автобус Дніпро - Львів

Транспортне сполучення між містами налагоджено добре, щодня курсує близько десяти рейсів у різний час доби. Тому купити квиток на автобус Дніпро - Львів легко навіть впритул перед датою запланованого від'їзду. Щоб заощадити час, бронювати місця зручно на сайті skybooking.ua, не відволікаючись від важливих справ. 

Скільки коштує квиток на автобус Дніпро - Львів

Вартість квитків із Дніпра до Львова сильно варіюється, залежно від низки факторів. Ціна формується залежно від комфортабельності салону автобуса, тривалості шляху та часу відправлення. Через сервіс SkyBooking можна відсортувати доступні рейси за ціною, щоб побачити доступні квитки на автобус на початку списку.

Як купити квиток на автобус Дніпро - Львів

Замовлення проїзних документів можна оформити онлайн на на нашем сайті, дотримуючись короткої інструкції:

  1. На сайті переходимо в розділ "Автобуси". 
  2. Заповнюємо міста відправлення і прибуття, вказуємо бажану дату від'їзду, обираємо доросле або дитяче місце.
  3. У списку оцінюємо пропозиції та підбираємо найзручніший варіант за критеріями вартості квитків і часу.
  4. Оформляючи замовлення, вказуємо кількість необхідних посадкових місць, вносимо інформацію про пасажирів і вибираємо спосіб оплати.

Після підтвердження операції, квитки надійдуть на електронну пошту. Їх рекомендуємо відразу зберегти на свій телефон. Так вони будуть доступні під час посадки навіть без підключення до Інтернету.

Де купити квиток на автобус

Прийняти зважене рішення і купити квиток на автобус Дніпро - Київ або Дніпро - Львів можна, оцінивши всі доступні варіанти проїзду. Знайти їх можна на сайті skybooking.ua, де представлено докладний опис кожного рейсу і вказано наявність вільних місць. Оформити замовлення можна онлайн або в офісі компанії.  

Купити квиток на автобус онлайн

При бронюванні проїзних документів на сайті з оплатою банківською картою, можна оформити розстрочку платежу. У разі маршруту з Дніпра до Львова, ця опція дуже зручна, виходячи з високої вартості проїзду. Особливо для тих, хто замовляє проїзні документи на компанію з кількох людей. На сайті також можна порівняти всі рейси за різними параметрами за допомогою фільтрів і вибрати найбільш підходящий.  

Купити квиток на автобус в офісі

Сервіс SkyBooking є офіційним дистриб'ютором популярних українських і європейських перевізників. Завдяки цьому в офісі компанії можна дізнатися про цікаві гарячі пропозиції автобусних турів Європою або підібрати квитки на автобус Україною.

Забронювати квиток на автобус Дніпро - Львів

Оформляючи замовлення через сервіс SkyBooking, не обов'язково проводити оплату відразу. Якщо забронювати квитки на автобус, місце на обраному рейсі зберігатиметься до зазначеної дати оплати перевізником. У разі своєчасної оплати, замовлення буде підтверджено перевізником. Якщо ж гроші так і не надійдуть, бронь буде скасовано автоматично. Це безпечний спосіб організації поїздок, коли плани остаточно не сформовані. Таким чином, пасажир не ризикує фінансово.

Розклад автобусів Дніпро - Львів

Графік руху маршрутки Дніпро - Львів дуже насичений. Рейси відправляються в ранкові, денні та вечірні години. Час відправлення може змінюватися:

  • планово через сезонність;
  • через оптимізацію роботи перевізником;
  • непередбачено - через погодні умови або технічні неполадки. 

На сайті skybooking.ua доступна оперативна перевірка розкладу автобусів, після чого можна швидко забронювати місце на відповідному рейсі.

Електронний квиток на автобус

Купуючи квитки на автобус онлайн, пасажир отримує електронний проїзний документ. Він повністю замінює звичний паперовий бланк із каси автовокзалу. Його головний елемент безпеки - унікальний код, скануючи який, водій перевіряє достовірність документа і дає дозвіл на посадку.

Здати квиток на автобус 

Купити квитки може бути простіше, ніж здати їх у разі непотрібності. Але якщо оформляти замовлення через сервіс SkyBooking, жодні складнощі пасажиру не загрожують. Повернути непотрібний проїзний документ можна до дати рейсу онлайн або в офісі компанії.

Гарної подорожі

Гарна подорож починається з продуманої підготовки та гарного настрою. Подорожуйте з комфортом разом зі SkyBooking!