Завантаження...

bus-2_s

Автобус Будапешт - Харків

Подорож, яка вас надихне
Дата
1 Дорослих
Дорослi
Діти
до 14 рокiв
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Інформація про напрямок

backend.train.bus_tickets Будапешт - Харків

Маршрут від Будапешта до Харкова простягається територією України та Угорщини. Його довжина складає 1500 км, тож на автобусі дорога займає понад 1 добу і 22 години. Витримати таку тривалу дорогу в сидячому положені не так легко, але під час подорожі передбачені зупинки. До того ж салони сучасних автобусів оснащені системою кондиціонування, санвузлом, розетками та доступом до Wi-Fi. 

Харків — місто на північному сході України. Воно є центром науки, культури, промисловості та значним транспортним вузлом. Тут діють 60 науково-дослідних інститутів та 41 навчальний заклад, тому сюди приїжджають на навчання студенти з усієї країни. Для поціновувачів культурного життя є 8 музеїв, 7 театрів та велика кількість бібліотек. 

Особливої уваги заслуговують філармонія, Оперний театр та Будинок органної та камерної музики. Харків є дуже зеленим містом — численні парки, алеї, сквери тощо, де можна приємно провести час з друзями та родиною. Місто також є важливим осередком паломництва, де зосереджено близько 250 релігійних громад різних конфесій. 

Збираючись в тривалу подорож, слід завчасно купити квитки на автобус, адже автобуси з Європи до України мають неабиякий попит серед пасажирів. Тож квитки швидко закінчуються, і доведеться деякий час чекати, змінюючи власні плани. Завдяки онлайн-сервісам, таким як SkyBooking, купувати квитки на автобус стало значно легше. 

;

Купити квиток на автобус Будапешт - Харків 

Дістатися з Будапешта до Харкова можна автобусом, але купувати квитки доведеться завчасно, адже через високий попит їх швидко розкуповують. За допомогою сайту skybooking.ua з цим не виникне проблем. Тут можна зручно відстежувати дешеві квитки на автобус, переглядати актуальний розклад автобусів, цікавитися цінами тощо. Вам не доведеться блукати офіційними сайтами перевізників у пошуках потрібної інформації, для зручності вона зібрана на єдиному інформаційному майданчику. 

Скільки коштує квиток на автобус Будапешт - Харків 

Вартість квитків визначає перевізник, враховуючи всі деталі, тож в цьому відношенні сервіс є лише посередником та оперує інформацією з офіційних сайтів партнерів. Ціни на квитки можуть оновлюватися, на це впливають наступні фактори:

  • дата відправлення (в будні дні можна купити квитки дешевше, ніж у вихідні чи свята);
  • кількість вільних місць (чим менше залишилося посадкових місць, тим вища вартість квитків);
  • залишок днів до відправлення рейсу (чим більше часу залишилося, тим нижча ціна);
  • попит (популярність маршруту впливає на тарифи);
  • сезонність (в період відпусток та канікул зростає попит на транспортні послуги, а разом з ним і ціни) тощо.

Шукаючи дешеві квитки на автобус, слід враховувати ці нюанси. Крім того, є можливість сплатити загальну вартість квитків частинами. Для цього достатньо поставити помітку у відповідному полі під час купівлі квитків на автобус. 

Як купити квиток на автобус Будапешт - Харків 

Вирішивши купити квитки на автобус, перед вами постане питання, як саме це зробити, адже справа відповідальна, тож хочеться, щоб все вийшло. На цей випадок ми підготували невелику покрокову інструкцію:

  1. На головній сторінці сайту знайдіть серед переліку транспортних засобів вкладення “Автобуси”.
  2. Сформулюйте свій пошуковий запит, вказавши напрямок, дату та кількість пасажирів в залежності від віку — дорослі або діти (від 0 до 14 років).
  3. Розгляньте наявні пропозиції, звернувши увагу на всі деталі рейсу. Визначившись, натисніть “Обрати”. 
  4. Уважно ознайомтеся з формою для заповнення та внесіть необхідні дані.
  5. Здійсніть оплату зручним способом. 

Після оплати квитки одразу надходять на електронну пошту, тож слід перевіряти коректність адреси, перш ніж переходити до наступного кроку. В цілому, достатньо бути уважним та зосередженим. 

Де купити квиток на автобус 

Раніше купити квитки на автобус можна було лише в касі на автостанції, тому у пасажирів не було вибору. З розвитком сучасних технологій та появою спеціалізованих сервісів з’явилася можливість обирати — купувати квитки на автобус онлайн чи завітати до офісу. 

Купити квиток на автобус онлайн

При купівлі квитків на автобус онлайн немає значення де ви знаходитеся, чим займаєтеся та котра година. Сервіс доступний в межах України, Європи та у всьому світі цілодобово. Це дозволяє розпоряджатися власним часом на свій розсуд, не звертаючи увагу на графіки роботи кас автостанції. До того ж не доведеться стояти в чергах, на сайті набагато зручніше обирати рейси, які відповідатимуть всім вашим побажанням.

Купити квиток на автобус в офісі

Купуючи квитки онлайн, ви робите це самостійно, а прийшовши до офісу, кваліфіковані менеджери зроблять все замість вас. Ми є представниками міжнародних перевізників, тож добре знаємося на своїй справі. Вам достатньо висловити свої побажання щодо напрямку та дати, а працівники сервісу запропонують можливі рейси. Якщо ви шукаєте дешеві квитки на автобус, то обов’язково поцікавтеся їх наявністю. 

Розклад автобусів Будапешт - Харків 

Автобус Будапешт - Харків відправляється кожного дня в один і той самий час. Цей напрямок обслуговується єдиним перевізником. Час відправлення припадає на обід, а прибуття на ранок майже через дві доби. Детальний розклад автобусів зазначено на сайті, де інформація регулярно оновлюється. 

Електронний квиток на автобус 

На зміну паперовим квиткам прийшли електронні. Їх все частіше можна зустріти в повсякденному житті — кіно, концерти, театри, громадський транспорт тощо. Їх перевага в тому, що вони закріплені за адресою електронної пошти покупця, тож їх неможливо загубити. Випадки фальсифікації також виключені завдяки унікальній системі кодування. 

Повернути квиток на автобус 

Купуючи квитки на автобус Будапешт - Харків чи в будь-якому іншому напрямку, кожен пасажир має побоювання щодо того, що останньої миті плани зміняться, а кошти вже будуть витрачені. В цьому випадку рекомендовано скористатися послугою повернення проїзних документів. При цьому можна отримати часткову компенсацію. Її розмір залежить від того, скільки днів залишилося до відправлення рейсу. Чим більше залишилося часу, ти більший відсоток відшкодування.