Завантаження...

Авіакомпанія Ellinair

founding_date
Створена 2013
location
Базовий аеропорт: Салоніки Македонія
callsign
Позивний: ELLINAIR
cup
Тип авіакомпанії: Регулярна
Код ИАТА EL
Код ИКАО ELB
Цифровой код 241

Напрями

ok round benefit 1
Європа
not ok round benefit 2
Північна Америка
not ok round benefit 3
Південна Америка
not ok round benefit 4
Австралія та Океанiя
ok round benefit 5
Азія
not ok round benefit 6
Африка

Ellinair

Про авіакомпанію
Розмір та опис флоту
Напрямки польотів

Ellin Air – порівняно з більшими конкурентами, це невелике відгалуження грецького авіаперевізника Mouzenidis Group. Хабом для компанії є Аеропорт Салоніки «Македонія», а функцію допоміжної бази виконує невеликий регіональний Аеропорт Керкіра «Іоаніс Каподистрія».

В основному авіакомпанія обслуговує країни колишнього СНД та деякі італійські аеропорти в сезон відпусток. Візитною карткою перевізника є комфортні перельоти на найкращі грецькі курорти. Якісний сервіс, пунктуальність та привітний персонал завоювали безліч лояльних клієнтів, готових повторювати незабутню подорож до Греції.

Історія розвитку

Еллінські авіалінії – молода компанія, що існує лише з 2013 року. Вона входить до складу значно більшої корпорації Mouzenidis Group, яка активно розширюється в різних географічних напрямках.

Перший політ був здійснений у 2014 році за маршрутом Салоніки-Київ. Поступово напрямки було розширено на різноманітні аеропорти України, Латвії, Італії. Ellin Air вважається дешевим авіаперевізником, послуги якого розраховані на масового споживача середнього достатку. При цьому співвідношення ціна/якість дуже навіть на рівні!

Корпоративний дизайн

Фірмові літаки оформлені в синю ліврею у вигляді трьох смужок, що зображують хвилі Егейського моря — символізм, приправлений крапелькою грецького патріотизму. Сині широкі смуги (відсилання не лише до морських хвиль, а й до смуг на прапорі Греції) простягаються вздовж днища до крил. Аналогічно пофарбовані турбіни.

В оформленні салону використовуються червоні підголівники з емблемою компанії. Стюардес цієї авіакомпанії ні з ким не сплутаєш завдяки яскравим червоним костюмам з кремовими нашийними хустками. Їхня яскрава форма налаштовує пасажирів на позитивний лад і навіює спокій, що дуже важливо під час перебування у повітрі.

Послуги та бонуси

Знижкова система або накопичення миль відсутня через специфіку і нерегулярність перельотів авіакомпанії. При цьому авіаквитки на їхні рейси – одні з найдешевших у всьому регіоні, якщо порівнювати з конкурентами, які можна порівняти за масштабом. Наприклад, ціна квитка з Києва до Салоніки (чи не найпопулярніший напрям) коливається в межах 50-200 $. Купити квиток можна безпосередньо у авіакомпанії чи через туроператора. У літаку доведеться провести лише близько 2 годин.

Економічний клас має трирівневу градацію:

  • Basic. Найдешевший варіант перельоту. Ціна на авіаквиток мінімальна через відсутність будь-яких привілеїв при виборі посадкового місця. Також у вартість не входить якийсь багаж, лише ручна поклажа. За обмін або анулювання авіаквитка передбачається штраф у розмірі 15-20$.
  • Classic. У ціну квитка включається перевезення багажу вагою до 23 кг.
  • Comfort. За цим тарифом пасажир може вибрати місце, перш ніж купити авіаквиток, а також отримує доступ до VIP/CIP залів і може обміняти свій квиток на рівноцінний на інший рейс без доплат і штрафів. 

Авіакомпанія забезпечує додаткові послуги щодо упаковки та транспортування цінного багажу, трансферу та бронювання номерів у готелі, пропонує систему VIP-обслуговування Meet&Assist.

За додаткові 18-30$ можна замовити опцію «Пріоритетні послуги», що полягає у позачерговому проходженні процедур реєстрації та контролю. Це дозволяє заощадити час та знизити клопіт у подорожі. Послуга «Пріоритетний багаж» за доплату в 30$ дозволить отримати свою валізу відразу після посадки літака, не чекаючи черги на стрічці.

В ангарах Ellin Air знаходиться 4 літаки середньої дальності, салон яких повністю складається з економічного класу:

  • Airbus A319-100 – 1 машина зі 144 пасажирськими місцями.
  • Airbus A320-200 – 3 літаки, розраховані на 180 пасажирів.

Раніше флот компанії налічував 10 суден, серед яких було 2 моделі Boeing 737-300 із місткістю 148 місць. У зв'язку з високою конкуренцією, а також коронавірусною пандемією, яка частково знищувала туристичний бізнес протягом двох сезонів, авіакомпанії довелося скоротити кількість літаків через падіння попиту на їхні послуги. На момент 2022-го року керівництво перевізника планує знову розширюється, тому не виключено, що незабаром флот очікує на поповнення.

Еллінські Авіалінії спеціалізуються на обслуговуванні вузького ряду країн у туристичний сезон, а також внутрішніх рейсів між популярними містами Греції. Вони забезпечують сполучення країни з містами України, Латвії та Італії. Рейси до столиці України здійснюються як до аеропорту «Київ», так і до Міжнародного аеропорту «Бориспіль». Усередині країни польоти здійснюються між Афінами, Салоніками та Іракліоном.