Завантаження...

Головна Свіжі новини та актуальна інформація

Свіжі новини та актуальна інформація

Підпишись на нашу RSS стрічку новин

Хотіли б звернути вашу увагу, що редакція видання не надає технічну підтримку під час встановлення та використання програм для зчитування RSS стрічок. Також ми не гарантуємо постійної доступності наших RSS каналів у всіх регіонах світу. Користувачі не мають права архівувати інформацію, що надається нами.

Що таке RSS

RSS-Really Simple Syndication, що перекладається як "справді швидке поширення". Це формат передачі веб-контенту, що дозволяє повідомляти (публікувати і транслювати) контент, що постійно оновлюється, який публікується будь-яким сайтом.

Спочатку технологія RSS призначалася для опублікування новин на сайтах. Але згодом використовується, як правило, для сповіщення користувачів (відвідувачів) тих чи інших сайтів про появу новин на цьому ресурсі. Ви можете отримувати новини практично будь-якого сайту, не заходячи на сам сайт. Надання даних у форматі RSS також позначається як RSS-Feed (англ. підживлення, підведення) або RSS-потік. Передплатник отримує короткий опис нового повідомлення, що з'явилося на сайті, та посилання на його повну версію. Інтернет-ресурс у форматі RSS називається RSS-каналом або RSS-стрічкою.

P.S. Якщо ви не знали, то 1 травня святкується RSS Awareness Day (День знайомства з RSS), а 1 липня – День RSS у Рунеті. День RSS створений, щоб допомогти якомога більшій кількості користувачів Інтернету та Рунету ознайомитися з RSS-форматом та його перевагами. За статистикою, лише 5 - 7% користувачів Інтернету використовують RSS (у всьому світі всього близько 70 млн. передплатників RSS), а 70% користувачів не знають, що таке RSS, хоча RSS названо кращою Web 2.0-технологією, згідно з звітом дослідницької компанії Forrester Research.

Master Card
ИАТА Tids
Сертификат
Иата
Дарт
Visa